"Хорватия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 желтоқсандағы N 1200 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Хорватия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Президентінің
Жарлығы
Хорватия Республикасында Қазақстан Республикасының
Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Хорватия Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Загреб қаласында (Хорватия Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Хорватия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2007 года N 1200
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Хорватия".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Хорватия
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Хорватия  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Открыть в городе Загреб (Республика Хорватия) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2008 года.
Президент
Республики Казахстан