"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. 2008 жылға арналған республикалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде атқарылуға қабылдансын:
1) кірістер - 3 329 710 114 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 103 413 632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 51 805 329 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8 544 482 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1 165 946 671 мың теңге;
2) шығындар - 2 716 038 820 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 613 671 294 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - 50 045 039 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 55 995 111 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 950 072 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 897 980 455 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 899 480 455 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1 500 000 мың теңге;
6) тапшылық - -334 354 200 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өніміне 2,1 пайыз;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 334 354 200 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 342 , 2008.06.13 N 580 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), 2008.10.29 N 991 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
2. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына жіберілетін 2008 жылға арналған бюджетке түсетін түсімдердің көлемі айқындалсын.
3. 3-қосымшаға сәйкес инвестициялық жобаларды іске асыруға жіберілген 2008 жылға арналған республикалық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
4. Мыналар:
1) 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
2) 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
3) 6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
4) 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2008 год, согласно приложению 1 , в следующих объемах:
1) доходы - 3 329 710 114 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 103 413 632 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 51 805 329 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8 544 482 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 1 165 946 671 тысячи тенге;
2) затраты - 2 716 038 820 тысячи тенге;
3) операционное сальдо - 613 671 294 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 50 045 039 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 55 995 111 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 5 950 072 тысячи тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 897 980 455 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 899 480 455 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 1 500 000 тысяч тенге;
6) дефицит - -334 354 200 тысяч тенге, или 2,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета - 334 354 200 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 15.04.2008 N 342 ; от 13.06.2008 N 580 (вводится в действие с 1 января 2008 года); от 29.10.2008 N 991 (вводится в действие с 01.01.2008).
2. Определить объемы поступлений в бюджет на 2008 год, направляемые в Национальный фонд Республики Казахстан, согласно приложению 2 .
3. Утвердить перечень республиканских бюджетных программ развития на 2008 год, направленных на реализацию инвестиционных проектов, согласно приложению 3 .
4. Утвердить:
1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения, согласно приложению 4 ;
2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов образования, согласно приложению 5 ;
3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, на содержание вновь вводимых объектов социального обеспечения, согласно приложению 6 ;
4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов, согласно приложению 7 ;

5) 8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
6) 9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
7) 10-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
8) 11-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығын дамытуға:
тұқым шаруашылығын дамытуды қолдауға;
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға;
өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға, көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар материалдар мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға;
ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға;
жеміс дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге;
мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға:
қазақстандық мақта талшығының сапасына сараптама жасауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
9) 12-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивті оқыту жүйесін енгізуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
10) 13-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға:
жергілікті деңгейде қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения, согласно приложению 8 ;
6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на капитальный  и средний ремонт автомобильных дорог областного и районного значения, согласно приложению 9 ;
7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума, согласно приложению 10 ;
8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие сельского хозяйства, согласно приложению 11 , на:
поддержку развития семеноводства;
развитие племенного животноводства;
повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ;
субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям;
обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда;
субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
экспертизу качества казахстанского хлопка-волокна;
9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы, согласно приложению 12 , на:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе начального, основного среднего и общего среднего образования;
10) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы, согласно приложению 13 , на:
материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне;
материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;

10-1) 13-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жалақының ең төменгі мөлшерінің ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
11) 14-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерді компьютерлік сауаттылыққа оқытуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу;
12) 15-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу;
13) 16-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу;
14) 17-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу;
15) 18-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес тұрғын үй салуға және сатып алуға нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша берілетін бюджеттік кредиттердің сомасын бөлу бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 580 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі:
2008 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Ресей Федерациясының шаруашылық жүргізуші субъектілері алдындағы "Батыс Қазақстан электр тарату желісі компаниясы" акционерлік қоғамының берешегін реттеу үшін "Достық Энерго" акционерлік қоғамына кредиттік ресурстарды беру тәртібі;
2008 жылғы 15 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстанның оңтүстік өңірлерінің тұтынушыларын 2008 - 2009 жылдардың жылыту маусымында энергиямен тұрақты жабдықтау мақсатында энергия өндіретін ұйымдар үшін отын жеткізу жөніндегі шығындарды өтеу тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 580 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.

10-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением минимального размера заработной платы согласно приложению 13-1 ;
11) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обучение государственных служащих компьютерной грамотности, согласно приложению 14 ;
12) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства, согласно приложению 15 ;
13) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, согласно приложению 16 ;
14) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, согласно приложению 17 ;
15) распределение сумм бюджетных кредитов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы по нулевой ставке вознаграждения (интереса) на строительство и приобретение жилья в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, согласно приложению 18 .
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13.06.2008 N 580 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
5. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 1 февраля 2008 года проект решения о порядке предоставления кредитных ресурсов акционерному обществу "Достык Энерго" для урегулирования задолженности акционерного общества "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания" перед хозяйствующими субъектами Российской Федерации;
в срок до 15 июля 2008 года проект решения о порядке компенсации затрат по поставкам топлива для энергопроизводящей организации в целях обеспечения стабильного энергоснабжения потребителей южных регионов Казахстана в отопительный сезон 2008-2009 годов.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2008 N 580 (вводится в действие с 1 января 2008 года).

6. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі 2008 жылғы 10 қаңтарға дейінгі мерзімде «Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы № 753 қаулысының 4 және 5-бөлімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешімнің жобасын заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
7. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы, Білім және ғылым, Денсаулық сақтау министрліктері Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігімен келісім бойынша 2008 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде 3-қосымшаға сәйкес ауыз сумен жабдықтау, гидротехникалық құрылыстар, білім беру, денсаулық сақтау және мектепке дейінгі ұйымдар объектілерін салуға және қайта жаңартуға жіберілген инвестициялық жобалар бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттаманы бекітіп беру туралы шешімдерді бекітсін.
8. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі 2008 жылғы 29 қаңтарға дейінгі мерзімде:
1) Ауыл шаруашылығы өнімдерінің өндірісін басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау;
2) бесінші абзацты қоспағанда, осы қаулының 4-тармағының 8) тармақшасында көрсетілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы ережелердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі ай сайын, есептіден кейінгі айдың 25-күніне дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне инвестициялық жобалар бөлінісінде 3-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттік даму бағдарламаларының атқарылуы туралы ақпарат берсін.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі:
2008 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде осы қаулының 4-тармағының 1) және 10) тармақшаларында көрсетілген облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің денсаулық сақтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын;
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 580 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
11. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі 2008 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде осы қаулының 4-тармағының 2) және 9) тармақшаларында көрсетілген облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

6. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан в срок до 10 января 2008 года в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о внесении изменений и дополнений в разделы 4 и 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы".
7. Министерствам сельского хозяйства, образования и науки, здравоохранения Республики Казахстан по согласованию с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан в срок до 1 февраля 2008 года утвердить решения о закреплении утвержденной в установленном законодательством порядке проектно-сметной документации по инвестиционным проектам, согласно приложению 3, направленным на строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения, гидротехнических сооружений, образования, здравоохранения и дошкольных организаций.
8. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 29 января 2008 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты Правил о порядке:
1) субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции;
2) использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпункте 8) пункта 4 настоящего постановления, за исключением абзаца пятого.
9. Министерству финансов Республики Казахстан ежемесячно, в срок до 25 числа месяца следующего за отчетным, представлять в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан информацию об исполнении республиканских бюджетных программ развития, согласно приложению 3, в разрезе инвестиционных проектов.
10. Министерству здравоохранения Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 15 января 2008 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение, указанных в подпунктах 1) и 10) пункта 4 настоящего постановления.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13.06.2008 N 580 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
11. Министерству образования и науки Республики Казахстан в срок до 15 января 2008 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 2) и 9) пункта 4 настоящего постановления.

11-1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым және Денсаулық сақтау министрліктері 2008 жылғы 30 маусымға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендиялар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу туралы шешім жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 11-1-тармақпен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 580 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
12. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі:
2008 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде осы қаулының 4-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын;
2008 жылғы 15 маусымға дейінгі мерзімде мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдерін, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақылар алушыларға 2008 жылғы бірінші жарты жылдық үшін ай сайынғы өтемақыны төлеу тәртібі туралы шешімнің жобасын, сондай-ақ оларды тағайындау туралы шешімдердің нысандары мен көшірмелерін;
2008 жылғы 30 маусымға дейінгі мерзімде Қарағанды облысының облыстық бюджетінің "Қарметкомбинат" мемлекеттік акционерлік қоғамы қызметкерлерінің 1995 жылғы қарашаға дейін пайда болған жалақысы бойынша берешектің қалған бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалануы туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13 N 580 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
13. Жергілікті атқарушы органдар 2008 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде 3-қосымшада көзделген ауыз сумен жабдықтау, білім беру, денсаулық сақтау және мектепке дейінгі ұйымдар объектілерін салуға және қайта жаңартуға арналған конкурстық рәсімдерді заңнамада белгіленген тәртіппен жариялауды қамтамасыз етсін.
14. Орталық атқарушы органдар 2008 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстар енгізсін.
15. Құпия.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2008.11.28 N 1108 ҚБПҮ Қаулысымен.

11-1. Министерствам образования и науки и здравоохранения Республики Казахстан в срок до 30 июня 2008 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 11-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13.06.2008 N 580 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
12. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 15 января 2008 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпункте 3) пункта 4 настоящего постановления;
в срок до 15 июня 2008 года проект решения о порядке выплаты ежемесячной компенсации за первое полугодие 2008 года получателям государственной базовой пенсионной выплаты, государственных базовых социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту, а также форм решений и выписок об их назначении;
в срок до 30 июня 2008 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областным бюджетом Карагандинской области на погашение оставшейся части задолженности по заработной плате работников государственного акционерного общества "Карметкомбинат", образовавшейся до ноября 1995 года.
Сноска. Пункт 12 в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2008 N 580 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
13. Местным исполнительным органам в срок до 15 января 2008 года обеспечить объявление в установленном законодательством порядке конкурсных процедур на строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения, образования, здравоохранения и дошкольных организаций, предусмотренных в приложении 3.
14. Центральным исполнительным органам в срок до 1 февраля 2008 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
15. Секретно.
Сноска. В пункт 15 предусмотрено изменение постановлением Правительства РК от 28.11.2008 N 1108 ДСП (не внесены).

117 718
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласында облыстық
сот ғимаратын қайта жаңартудың
жобалық-сметалық құжаттамасын дайындау
11 010
Алматы облысы Қаскелең қаласындағы Мақашев көшесінде Қарасай аудандық сотының ғимаратын салу
376 490
Өскемен қаласы Шығыс Қазақстан облыстық
сот ғимаратына алқа билер сотына
арналған жапсарлас құрылыс салу
108 774
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен
қаласының әкімшілік соты базасында сот
орындаушылары аумақтық учаскесімен
бірге аудандық сот типтік ғимаратының
жобалау-сметалық құжаттамасын дайындау

117 718
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции здания
областного суда в городе Актобе
Актюбинской области
11 010
Строительство здания Карасайского
районного суда по улице Макашева в
городе Каскелене Алматинской области
376 490
Строительство пристройки к зданию
областного суда для Суда присяжных
заседателей в городе Усть-
Каменогорске Восточно-Казахстанской
области
108 774
Разработка проектно-сметной
документации типового здания
административного суда с
территориальным участком судебных
исполнителей на базе административ-
ного суда в городе Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской области

10 000
Жамбыл облысы Тараз қаласы Жамбыл
облысы сотының әкiмшiлiк ғимаратына үш
қабатты жапсарлас құрылыс салу
53 004
Жамбыл облысының Тараз қаласында N 2 соты базасында сот орындаушыларын аумақтық учаскесімен қылмыстық сот типтік ғимаратының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
9 965
Батыс Қазақстан облысының Орал
қаласында Карев көшесі 51 қалалық сот
қоғамдық ғимаратына алқа билер сотының
екі қабатты жапсарлас құрылыс салу

10 000
Строительство трехэтажной
пристройки к административному
зданию суда Жамбылской области в
городе Тараз Жамбылской области
53 004
Разработка проектно-сметной
документации типового здания
уголовного суда с территориальным
участком судебных исполнителей в
городе Тараз Жамбылской области
9 965
Строительство двухэтажной
пристройки зданий суда присяжных к
общественному зданию городского
суда по улице Карева 51 в городе
Уральске Западно-Казахстанской
области

150 000
Қарағанды қаласында көру қабілетінде кемістігі бар балаларға арналған 250 орындық мектеп-интернатын салу
738 478
Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің жүзу бассейнін салу
481 376
Астана қаласында Қазақстан
Республикасындағы Ұлттық
биотехнологиялар орталығын салу
1 425 000
Ш.Есенов атындағы Ақтау мемлекеттік
университетінің студенттер
қалашығындағы инженерлік-техникалық
институты оқу корпусының ғимаратын
салу. 1, 2, 3, 4 Корпустар

150 000
Строительство школы-интерната для
детей с проблемами зрения
в городе Караганде на 250 мест
738 478
Строительство плавательного
бассейна Северо-Казахстанского
государственного университета
имени М. Козыбаева
481 376
Строительство Национального
центра биотехнологий Республики
Казахстан в городе Астане
1 425 000
Строительство здания учебного
корпуса инженерно-технического
института в составе университетского
комплекса Актауского
государственного университета имени
Ш. Есенова. Корпуса 1, 2, 3, 4.

1 224 440
Атырау облысы Атырау қаласында
Мұнай-газ саласы үшін 700 орынға
арналған техникалық және қызмет
көрсету еңбегі кадрларын даярлау және
қайта даярлау жөніндегі өңіраралық
орталығын салу
503 632
Павлодар облысы Екібастұз қаласында отын-энергетика саласы үшін 700 орынға арналған Техникалық және қызмет көрсетуші еңбек кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық кәсіптік орталығын салу
46 411
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан
қаласында Қ.А.Яссауи атындағы
Халықаралық қазақ-түрік университеті-
нің басты оқу корпусын салу

1 224 440
Строительство Межрегионального
центра по подготовке и
переподготовке кадров
технического и обслуживающего
труда для нефтегазовой отрасли
на 700 мест в городе Атырау
Атырауской области
503 632
Строительство Межрегионального
профессионального центра
по подготовке и переподготовке
кадров технического и
обслуживающего труда для
топливно-энергетической отрасли
на 700 мест в городе Экибастузе
Павлодарской области
46 411
Строительство главного учебного
корпуса Международного
казахско-турецкого университета
имени Х.А. Яссави в городе
Туркестане Южно-Казахстанской
области

207 154
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында 700 орындық техникалық қызмет көрсету және өңдеу саласындағы қызметкерлерді даярлау мен қайта даярлауға арналған өңіраралық кәсіби орталығын салу
64 433
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 700 орындық машина жасау саласы үшін техникалық қызмет көрсету және өңдеу саласындағы қызметкерлерді даярлау мен қайта даярлауға арналған өңіраралық кәсіби орталығын салу
60 874
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттері
69 638 475
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Көкшетау қаласында 1200 орындық жалпы білім беретін мектеп салу
455 181
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласында 520 орындық жалпы білім беретін мектеп салу
200 000
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласында Шанхай шағын ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
988 260
Ақтөбе облысындағы Шалқар ауданы Шалқар ауылында 1200 орындық орта мектеп салу
988 260
Ақтөбе облысы Хромтау қаласында 504 орындық жабдықталған орта мектеп салу
167 850
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласында 600 орындық орта мектеп
салу. 500 орындық интернат
759 083
Алматы облысы Талғар ауданы Талғар қаласында 600 орындық орта мектеп салу. 500 орындық интернат
682 702
Алматы облысындағы Талдықорған қаласында 1200 орындық орта мектеп
салу
1 141 113
Алматы облысындағы Талдықорған қаласында 1200 орын құрайтын мектебін салу
85 011
Алматы облысындағы Қапшағай қаласында 1200 орындық орта мектеп салу
1 449 515
Атырау облысы Жылыой ауданының Құлсары
қаласында 600 орындық орта мектеп
салу. 400 орындық интернат
493 730
Атырау облысы Атырау қаласында
Сарыарқа шағын ауданында 600 орындық
орта мектеп салу. 400 орындық интернат
494 030
Атырау облысындағы Атырау қаласында Центральный шағын ауданында 600 орындық орта мектеп салу
493 730
Атырау облысындағы Атырау қаласында 600 орындық орта мектеп салу. 400 орындық интернат
494 030
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы селосында 320 орындық орта мектеп салу
47 999
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының
сол жақ жағалау бөлігінде 1200 орындық
орта мектеп салу
988 260
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 1000 орындық мемлекеттік
тілде оқытатын орта мектеп салу
200 000
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының
Холодный ключ кентінде 400 орындық
орта мектеп салу

207 154
Строительство Межрегионального
профессионального центра
по подготовке и переподготовке
кадров технического и
обслуживающего труда для
обрабатывающей отрасли на 700 мест в
городе Шымкенте Южно-Казахстанской
области
64 433
Строительство Межрегионального
профессионального центра
по подготовке и переподготовке
кадров технического и
обслуживающего труда для
машиностроительной отрасли на 700
ученических мест в городе
Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской области
60 874
012
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
строительство и реконструкцию
объектов образования
69 638 475
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство общеобразовательной
школы на 1200 мест в городе
Кокшетау Акмолинской области
455 181
Строительство средней школы на 520
мест в городе Есиль Есильского
района Акмолинской области
200 000
Строительство средней школы на
1200 мест в микрорайоне Шанхай
города Актобе Актюбинской области
988 260
Строительство средней школы на
1200 мест в городе Шалкар
Шалкарского района Актюбинской
области
988 260
Строительство средней школы на 504
места с оборудованием в городе
Хромтау Актюбинской области
167 850
Строительство средней школы на 600
мест в городе Есик Енбекшиказах-
ского района Алматинской области.
Интернат на 500 мест
759 083
Строительство средней школы на 600
мест в городе Талгаре Талгарского
района Алматинской области.
Интернат на 500 мест
682 702
Строительство средней школы на
1200 мест в городе Талдыкоргане
Алматинской области
1 141 113
Строительство средней школы на
1200 мест в городе Талдыкоргане
Алматинской области
85 011
Строительство средней школы на
1200 мест в городе Капшагае
Алматинской области
1 449 515
Строительство средней школы на
600 мест в городе Кульсары
Жылыойского района Атырауской
области. Интернат на 400 мест
493 730
Строительство средней школы на
600 мест в микрорайоне Сары-Арка
города Атырау Атырауской
области. Интернат на 400 мест
494 030
Строительство средней школы на
600 мест в микрорайоне Центральный
города Атырау Атырауской
области
493 730
Строительство средней школы на
600 мест в городе Атырау Атырауской
области. Интернат на 400 мест
494 030
Строительство средней школы в селе
Миялы Кызылкогинского района
Атырауской области
47 999
Строительство средней школы на
1200 мест в левобережной части
города Семей Восточно-Казахстанской
области
988 260
Строительство средней школы на
1000 мест с государственным языком
обучения в городе Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской области
200 000
Строительство средней школы на 400
мест в поселке Холодный ключ города
Семей Восточно-Казахстанской области

300 000
Жамбыл облысы Тараз қаласында 1200 орындық орта мектеп салу
812 396
Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласында 700 орындық мектеп салу
91 320
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданның Ақбақай кентінде 502 орындық Ақбақай мектебін салу
115 752
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында 1200 орындық мемлекеттік тілде оқытатын мектеп салу
1 053 260
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы Желаево кентінде 360 орындық орта мектеп салу
94 288
Қарағанды облысының Балқаш қаласында 1176 орындық орта мектеп салу
248 192
Қарағанды облысының Сәтпаев қаласында 1200 орындық орта мектеп салу
1 017 868
Қостанай облысы Рудный қаласының 19 шағын ауданында бассейні бар 900 орындық мемлекеттік тілде оқытатын орта мектеп салу
100 000
Қостанай облысының Алтынсарин атындағы
дарынды балаларға арналған 260 орындық
"Қостанай мектеп-интернаты"
мемлекеттік мекемесін қайта жаңарту
114 069
Қызылорда облысының Байқоңыр қаласында
1200 орындық "мектеп-балабақша"
кешенін салу
738 780
Қызылорда облысының Арал қаласында 1200 орындық орта мектеп салу
1 615 377
Қызылорда облысы Қызылорда қаласының "Арай" жаңа көпір ауданының маңында 1248 оқушыға арналған орта мектеп салу
327 860
Қызылорда облысы Қызылорда қаласының Түркістан көшесі бойынан 1200 орындық орта мектеп салу
91 757
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданының Маңғыстау ауылында 1200 орындық орта мектеп салу
843 451
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының "Рахат" шағын ауданында 960 орындық орта мектеп салу
642 932
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданында 1200 орындық мектеп салу
967 641
Павлодар облысындағы Ақсу қаласында 1200 орындық орта мектеп салу
500 000
Павлодар облысының Павлодар қаласында 420 орындық мемлекеттік тілде оқытатын мектеп салу
100 000
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют қаласында 400 орынға арналған ұйықтайтын корпусы бар 200 орындық мемлекеттік тілде оқытатын мектеп-интернат салу
580 700
Алматы қаласының "Құлагер" шағын ауданында 1200 орындық мектеп салу
1 370 921
Астана қаласында Қарталы көшесінде
1200 орындық мектеп салу
901 754
Астана қаласында Жангелдин көшесінде 1200 орындық мектеп салу
913 521
Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы
ауылында 900 орындық орта мектеп салу
523 300
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды
кентінде 1200 орындық мектеп салу

300 000
Строительство средней школы на 1200
мест в городе Тараз Жамбылской
области
812 396
Строительство школы на 700 мест в
городе Шу Шуйского района Жамбылской
области
91 320
Строительство школы Акбакай на 502
места в поселке Акбакай Мойынкумс-
кого района Жамбылской области
115 752
Строительство школы на 1200
мест с государственным языком
обучения в городе Уральске
Западно-Казахстанской области
1 053 260
Строительство средней школы на 360
учащихся в поселке Желаево города
Уральска Западно-Казахстанской
области
94 288
Строительство средней школы на
1176 мест в городе Балхаше
Карагандинской области
248 192
Строительство средней школы на
1200 мест в городе Сатпаеве
Карагандинской области
1 017 868
Строительство средней школы с государственным языком обучения на 900 мест с бассейном в 19 микрорайоне города Рудного Костанайской области
100 000
Реконструкция государственного
учреждения "Костанайская школа-
интернат" имени И. Алтынсарина для
одаренных детей на 260 мест
Костанайской области
114 069
Строительство комплекса
"школа-детский сад" на 1200 мест
в городе Байконыре Кызылординской
области
738 780
Строительство средней школы на
1200 мест в городе Аральске
Аральского района Кызылординской
области
1 615 377
Строительство средней школы на 1248
мест в районе нового моста "Арай"
в городе Кызылорде Кызылординской
области
327 860
Строительство средней школы на
1200 мест по улице Туркестанская в
городе Кызылорде Кызылординской
области
91 757
Строительство общеобразовательной
средней школы на 1200 мест в селе
Мангистау Мунайлинского района
Мангистауской области
843 451
Строительство средней школы на
960 мест в микрорайоне "Рахат"
города Жанаозен Мангистауской
области
642 932
Строительство средней школы на
1200 мест в микрорайоне "Арай"
города Жанаозен Мангистауской
области
967 641
Строительство средней школы на
1200 мест в городе Аксу
Павлодарской области
500 000
Строительство школы с государствен-
ным языком обучения на 420 мест в
городе Павлодаре Павлодарской
области
100 000
Строительство школы-интерната с
государственным языком обучения на
400 мест со спальным корпусом на 200
мест в городе Мамлютка Мамлютского
района Северо-Казахстанской области
580 700
Строительство школы на 1200 мест в
микрорайоне "Кулагер" города Алматы
1 370 921
Строительство школы на 1200 мест на
улице Карталинская в городе Астане
901 754
Строительство школы на 1200 мест на
улице Джангильдина в городе Астане
913 521
Строительство средней школы на 900
мест в селе Жаксы Жаксынского
района Акмолинской области
523 300
Строительство школы на 1200 мест в
поселке Шортанды Шортандинского
района Акмолинской области

1 093 300
Ақмола облысы Ерейментау ауданның Малтабар селосында 200 орындық мектеп салу
20 690
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Аралтөбе ауылында 270 орындық Қызылжұлдыз орта мектебін салу
179 241
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының
Құмқұдық ауылында 504 орындық
Қарашатау орта мектебін салу
100 000
Алматы облысы Қарасай ауданының Әйтей ауылында 480 орындық Қосынов атындағы орта мектеп салу
322 279
Алматы облысы Іле ауданының Боралдай кентінде 1200 орындық орта мектеп салу
1 474 904
Алматы облысы Қарасай ауданының Абай ауылында 300 орындық орта мектеп салу
375 765
Алматы облысы Қарасай ауданының Ақжар ауылында 600 орындық орта мектеп салу
721 613
Алматы облысындағы Қарасай ауданында Райымбек ауылында 300 орындық орта мектеп салу
445 166
Алматы облысындағы Көксүй ауданының Балпықби ауылында 600 орындық орта мектеп салу
715 238
Алматы облысындағы Жамбыл ауданы
Қарғалы селосында 500 орындық N 4
орта мектеп алу
142 500
Атырау облысы Индер ауданының Индербор
кентінде 624 орындық Уәлиханов
атындағы орта мектеп салу
301 000
Атырау облысы Құрманғазы ауданының
Сафоновка ауылында 624 орындық Энгельс
атындағы орта мектеп салу
431 334
Атырау облысы Атырау қаласының Бірлік ауылында 600 орындық Нысанбаев атындағы орта мектеп салу. 400 орындық интернат
493 830
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Кудряшов ауылында 600 орындық Гоголь атындағы орта мектеп салу
525 938
Атырау облысы Махамбет ауданының
Редута ауылында 250 орындық орта
мектеп салу
207 501
Атырау облысы Атырау қаласының
Жұмыскер ауылында 624 орындық
Тайманов атындағы орта мектеп салу
150 000
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Тайсойған ауылында 220 орындық Сланов атындағы орта мектеп салу
60 000
Атырау облысы Мақат ауданының Мақат кентінде 424 орындық Шахатов атындағы орта мектеп салу
100 000
Шығыс Қазақстан облысы Благодарное кентінде 320 орындық орта мектеп салу
125 570
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай
ауданының Беген ауылында 360 орындық
орта мектеп салу
387 829
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Үштөбе ауылында 180 орындық орта мектеп салу
50 512
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының
Қаракөл ауылында 600 орындық орта
мектеп салу
500 591
Шығыс Қазақстан облысы Науалы ауылында
800 орындық мектеп салу үшін
жобалық-сметалық құжаттама дайындау.
200 орындық интернат

1 093 300
Строительство школы на 200 мест в
селе Малтабар Ерейментауского района
Акмолинской области
20 690
Строительство Кызылжулдызской
средней школы на 270 мест в селе
Аралтобе Айтекебийского района
Актюбинской области
179 241
Строительство Карашатауской средней
школы на 504 мест в селе Кумкудук
Айтекебийского района Актюбинской
области
100 000
Строительство средней школы имени
Косунова на 480 мест в селе Айтей
Карасайского района Алматинской
области
322 279
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Боралдай Илийского
района Алматинской области
1 474 904
Строительство средней школы на 300
мест в селе Абай Карасайского
района Алматинской области
375 765
Строительство средней школы на 600
мест в селе Акжар Карасайского
района Алматинской области
721 613
Строительство средней школы на 300
мест в селе Райымбек Карасайского
района Алматинской области
445 166
Строительство средней школы на 600
мест в селе Балпыкби Коксуйского
района Алматинской области
715 238
Строительство средней школы N 4 на
500 мест в селе Каргалы Жамбылского
района Алматинской области
142 500
Строительство средней школы имени
Валиханова на 624 места в поселке
Индерборский Индерского района
Атырауской области
301 000
Строительство средней школы имени
Энгельса на 624 места в селе
Сафоновка Курмангазинского района
Атырауской области
431 334
Строительство средней школы имени
Нысанбаева на 600 мест в селе Бирлик
города Атырау Атырауской области.
Интернат на 400 мест
493 830
Строительство средней школы имени
Гоголя на 600 мест в селе Кудряшово
Курмангазинского района Атырауской
области
525 938
Строительство средней школы на 250
мест в селе Редут Махамбетского
района Атырауской области
207 501
Строительство средней школы имени
Тайманова на 624 места в селе
Жумыскер города Атырау Атырауской
области
150 000
Строительство средней школы имени
Сланова на 220 мест в селе Тайсоган
Кызылкогинского района Атырауской
области
60 000
Строительство средней школы имени
Шахатова на 424 места в поселке
Макат Макатского района Атырауской
области
100 000
Строительство средней школы на 320
мест в поселке Благодарное
Восточно-Казахстанской области
125 570
Строительство средней школы на 360
мест в селе Бегень Бескарагайского
района Восточно-Казахстанской
области
387 829
Строительство средней школы на 180
мест в селе Уштобе Тарбагатайского
района Восточно-Казахстанской
области
50 512
Строительство средней школы на 600
мест в селе Караколь Урджарского
района Восточно-Казахстанской
области
500 591
Разработка проектно-сметной
документации для строительства школы
на 800 мест в селе Науалы Восточно-
Казахстанской области. Интернат на
200 мест

65 000
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданының Көкпекті ауылында 600
орындық орта мектеп салу
485 256
Шығыс Қазақстан облысы Жарман ауданы Үшбиік ауылында 250 орындық орта мектеп салу
62 355
Шығыс Қазақстан облысы Қатон-Қарағай ауданы Өріл ауылында 320 орындық орта мектеп салу
199 483
Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Жалпақтөбе ауылында 834 орындық Чкалов атындағы мектеп салу
189 777
Жамбыл облысы Меркі ауданының Сыпатай бөлімшесінде 300 орындық мектеп салу
208 244
Жамбыл облысы Жамбыл ауданында Шөлдала
ауылында 600 орындық орта мектеп салу.
200 орындық интернат
443 230
Жамбыл облысы Шу ауданының Төле би ауылында 780 орындық Мақатаев атындағы мектеп салу
294 705
Жамбыл облысы Жуалы ауданының
Дүйсебай ауылында Амангелді атындағы
180 орындық орта мектеп салу
101 300
Жамбыл облысы Жуалы ауданының
Қолбастау ауылында А. Гайдар атындағы
330 орындық орта мектеп салу
110 488
Батыс Қазақстан облысы Теректі
ауданының Подстепное ауылында 345
орындық мектеп салу
385 226
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының Сайхин ауылында 600 орын құрайтын мектеп салу
494 130
Қостанай облысы Жангелдин ауданының Ақкөл селосында қазақ тілінде оқытатын 250 орындық орта мектеп салу
19 185
Қостанай облысы Жангелді ауданы
Милысай ауылында 180 орындық
мемлекеттік тілде оқытатын орта
мектеп салу
172 668
Қостанай облысы Жангелдин ауданының Қарасу ауылында 200 орындық мемлекеттік тілде оқытатын орта мектеп салу
100 000
Қостанай облысы Семеновка ауылында 300 орындық орта мектеп салу
109 534
Қостанай облысы Қамысты ауданының Қамысты ауылында 300 орындық мемлекеттік тілде оқытатын орта мектеп салу
109 534
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке
би кентінде 1200 орындық N 249 орта
мектеп салу
1 698 449
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентінде 1200 орындық орта мектеп салу. 200 орындық интернат
1 668 594
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қызылжарма кентінде 1200 орындық орта мектеп салу
1 521 660
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы ауылында 1200 орындық орта мектеп салу
1 631 624
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентінде 640 орындық орта мектеп салу
504 218
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінде 1200 орындық орта мектеп салу
210 911
Қызылорда облысы Сырдария ауданы
Тереңөзек ауылында 1200 орындық орта
мектеп салу
210 911
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кентінде 1200 орындық орта мектеп салу

65 000
Строительство средней школы на 600
мест в селе Кокпекты Кокпектинского
района Восточно-Казахстанской
области
485 256
Строительство средней школы на 250
мест в селе Ушбиик Жарминского
района Восточно-Казахстанской
области
62 355
Строительство средней школы на 320
мест в селе Урыль Катон-Карагайского
района Восточно-Казахстанской
области
199 483
Строительство школы имени Чкалова
на 834 места в селе Жалпактобе
Жамбылского района Жамбылской
области
189 777
Строительство школы на 300 мест в
отделении Сыпатай Меркенского
района Жамбылской области
208 244
Строительство средней школы на 600
мест в селе Шолдала Жамбылского
района Жамбылской области. Интернат
на 200 мест
443 230
Строительство школы имени Макатаева
на 780 мест в селе Толе би Шуйского
района Жамбылской области
294 705
Строительство школы имени Амангельды
на 180 мест в селе Дуйсебаева
Жуалынского района Жамбылской
области
101 300
Строительство средней школы имени
А. Гайдара на 330 учащихся в ауле
Колбастау Жуалынского района
Жамбылской области
110 488
Строительство школы на 345 мест в
селе Подстепное Теректинского
района Западно-Казахстанской области
385 226
Строительство школы на 600 мест в
селе Сайхин Бокейордынского района
Западно-Казахстанской области
494 130
Строительство средней школы с
казахским языком обучения на 250
мест в селе Акколь Джангельдинского
района Костанайской области
19 185
Строительство средней школы с
государственным языком обучения на
180 мест в селе Милысай
Джангельдинского района
Костанайской области
172 668
Строительство средней школы на 200
мест с государственным языком
обучения в селе Карасу
Джангельдинского района
Костанайской области
100 000
Строительство средней школы на 300
мест в селе Семеновка Костанайского
района Костанайской области
109 534
Строительство средней школы на 300
мест в селе Камысты Камыстинского
района Костанайской области
109 534
Строительство средней школы N 249
на 1200 мест в поселке Айтеке би
Казалинского района Кызылординской
области
1 698 449
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Жалагаш Жалагашского
района Кызылординской области.
Интернат на 200 мест
1 668 594
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Кызылжарма города
Кызылорды Кызылординской области
1 521 660
Строительство средней школы на 1200
мест в селе Жосалы Кармакшинского
района Кызылординской области
1 631 624
Строительство средней школы на 640
мест в поселке Шиели Шиелийского
района Кызылординской области
504 218
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Жанакорган
Жанакорганского района
Кызылординской области
210 911
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Теренозек
Сырдарьинского района Кызылординской
области
210 911
Строительство средней школы на 1200
мест в кенте Айтеке би Казалинского
района Кызылординской области

233 752
Маңғыстау облысы Қарақиян ауданы Құрық ауылында 1200 орындық орта мектеп салу. 200 орындық интернат
914 409
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданының С.Шапағатов ауылында 320 орындық орта мектеп салу
350 000
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Баянауыл ауылында 600 орындық мектеп-интернат салу
250 000
Павлодар облысы Май ауданы Көктөбе ауылында 350 орындық мектеп салу
408 885
Павлодар облысы Павлодар қаласының селолық аймағындағы Павлодарское селосында 420 орындық мектеп салу
100 000
Солтүстік Қазақстан облысы Пески
селосында 250 орындық орта мектеп салу
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Сейфуллин ауылында 350 орындық Сейфуллин атындағы орта мектеп салу
208 372
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар
ауданының Қостерек ауылында Мұратбаев
атындағы 260 орындық мектеп салу
239 203
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Асықата селосында 1200 орындық орта мектеп салу
921 446
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Достық кентінде 260 орындық N 138 орта мектеп салу
305 873
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы Ахмет Яссауи атындағы бөлімшенің Пахтакор теліміндегі Хусанов атындағы 900 оқушыға арналған мектеп салу
37 816
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Жуантөбе селосында 622 орындық Сейфуллин атындағы орта мектеп салу
60 601
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Шаян селосында 700 орындық мектеп салу
257 500
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Ақтөбе ауылында Ғ. Мұратбаев атындағы 600 орындық орта мектеп салу
730 964
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Жамбыл ауылдық округінің Ащыкөл
елді қонысында Н. Шойбеков атындағы 300 орындық жаңа мектеп салу
410 193
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Лесбек батыр ауылдық округінде
Л. Жолдасов атындағы 900 орындық жаңа мектеп салу
1 206 490
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Бірлік ауылдық округінің Жаңа Тіршілік елді қонысында Белгібаев атындағы 300 орындық жаңа мектеп салу
421 747
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауылдық округіндегі
Батыр ата ауылында І. Есенберлин атындағы 300 орындық жаңа мектеп салу
408 622
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қажымұқан ауылдық округіндегі Амангелді ауылында 300 орындық жаңа
мектеп салу
414 815
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауылдық округінің Семхоз ауылында Қ. Сәтбаев атындағы 300 орындық жаңа мектеп салу

233 752
Строительство средней школы на 1200
мест в селе Курык Каракиянского
района Мангистауской области.
Интернат на 200 мест
914 409
Строительство средней школы на 320
учащихся в селе С. Шапагатова
Тупкараганского района Мангистауской
области
350 000
Строительство школы-интерната на
600 мест в селе Баянаул
Баянаульского района Павлодарской
области
250 000
Строительство школы на 350 мест в
селе Коктобе Майского района
Павлодарской области
408 885
Строительство школы на 420 мест в
селе Павлодарское сельской зоны
города Павлодара Павлодарской области
100 000
Строительство средней школы на 250
мест в селе Пески Северо-
Казахстанской области
100 000
Строительство средней школы имени
С. Сейфуллина на 350 мест в селе
Сейфуллина Мактааральского района
Южно-Казахстанской области
208 372
Строительство средней школы имени
Муратбаева на 260 мест в селе
Костерек Отрарского района
Южно-Казахстанской области
239 203
Строительство средней школы на 1200
мест в селе Асыката Мактааральского
района Южно-Казахстанской области
921 446
Строительство средней школы N 138 на
260 мест в селе Достык Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
305 873
Строительство школы на 900 учащихся
имени Хусанова на участке "Пахтахор"
отделения имени Ахмета Яссави
Сайрамского района Южно-Казахстанс-
кой области
37 816
Строительство средней школы имени
Сейфуллина на 622 места в селе
Жуантобе Созакского района Южно-
Казахстанской области
60 601
Строительство школы на 700 мест с
интернатом на 350 мест в селе Шаян
Байдибекского района
Южно-Казахстанской области
257 500
Строительство новой школы на 600
мест имени Г. Муратбаева в селе
Актобе Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области
730 964
Строительство новой школы на 300
мест имени Н. Шойбекова в населенном
пункте Ашыкол сельского округа
Жамбыл Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области
410 193
Строительство новой школы на 900
мест имени Л. Жолдасова в сельском
округе Лесбек батыр Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
1 206 490
Строительство новой школы на 300
мест имени Бельгибаева в селе Жана
Тиршилик сельского округа Бирлик
Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области
421 747
Строительство новой школы на 300
мест имени И. Есенберлина в селе
Батыр ата сельского округа Караспан
Ордабасинского района
Южно-Казахстанской области
408 622
Строительство новой школы на 300
мест имени Г. Муратбаева в селе
Амангельды сельского округа
Кажимукан Ордабасинского района
Южно-Казахстанской области
414 815
Строительство новой школы на 300
мест имени К. Сатбаева в селе Семхоз
сельского округа Караспан
Ордабасинского района Южно-
Казахстанской области

419 478
Астана қаласында сол жақ жағалауда 3 шағын аудан бірінші тұрғын ауданында 1200 орынға арналған мектеп салу
717 780
Астана қаласында "Сарыарқа ауданында 800 орындық кәсіптік мектеп" салу (құрылыс бейіні бойынша)
262 491
Астана қаласында Московская көшесінің бойынан 1200 отырғызу орны бар мектеп салу
1 109 030
Астана қаласының Көктал-2 ауданында 800 орындық мектеп салу
538 405
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласындағы Қазығұрт шағын ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
167 529
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Сәуле шағын ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
159 605
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының 3-Самал шағын ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
272 142
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының 2 Қайтпас ауылында 1200 орындық орта мектеп салу
199 518
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Қарабұлақ ауылында 1200 орындық орта мектеп салу
384 073
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Ленгер қаласында 1200 орындық орта мектеп салу
240 693
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібай ауданының Түлкібас ауылында 1200 орындық Б.Момышұлы атындағы орта мектеп салу
399 766
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында 1200 орындық N 24 орта мектеп салу
164 954
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Тұрлан ауылында 1200 орындық орта мектеп салу
188 552
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Шұбарсу ауылында 1200
орындық орта мектеп салу
397 117
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Рабат ауылында 300 орындық орта мектеп салу
109 970
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Мәдени ауылында 300 орындық орта мектеп салу
110 295
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының Алғабас ауылында 600 орындық орта мектеп салу
347 082
Оңтүстік Қазақстан облысы Байдыбек
ауданының Қайнар ауылында 320 орындық
орта мектеп салу
104 020
Оңтүстік Қазақстан облысы Байдыбек
ауданының Қаратас ауылында 300 орындық
Н. Арапов атындағы орта мектебін салу
110 506
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының Келтемашат ауылында 320 орнын құрайтын Уәлиханов атындағы орта мектебін салу
109 907
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының "Хлопзавод" тұрғын ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
415 247
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Мырзакент ауылында 1200 орындық Абылай хан атындағы орта мектеп салу
410 919
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының "Стадион" шағын ауданында 900 орындық орта мектеп салу

419 478
Строительство школы на 1200 мест на
левом берегу в первом жилом районе
микрорайон 3 города Астана
717 780
Строительство "Профессиональной
школы на 800 мест. Район Сары-Арка"
в городе Астане (по строительному
профилю)
262 491
Строительство школы на 1200
посадочных мест по улице Московская
в городе Астана
1 109 030
Строительство школы на 800
посадочных мест в районе Коктал-2
города Астаны
538 405
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне Казыгурт города
Шымкента Южно-Казахстанской области
167 529
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне Сауле города
Шымкента Южно-Казахстанской области
159 605
Строительство средней школы на 1200
мест в микрорайоне Самал-3 города
Шымкента Южно-Казахстанской области
272 142
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Кайтпас 2 города
Шымкента Южно-Казахстанской области
199 518
Строительство средней школы имени
Фуркат на 1200 мест в селе Карабулак
Сайрамского района
Южно-Казахстанской области
384 073
Строительство средней школы на 1200
мест в городе Ленгере Толебийского
района Южно-Казахстанской области
240 693
Строительство средней школы имени
Б. Момышулы по улице 1 Мая на 1200
мест в селе Тулькубас
Тюлькубасского района
Южно-Казахстанской области
399 766
Строительство средней школы N 24
на 1200 мест в городе Шымкенте
Южно-Казахстанской области
164 954
Строительство средней школы на 1200
мест в поселке Турлан города
Шымкента Южно-Казахстанской области
188 552
Строительство средней школы на 1200
мест в селе Шубарсу Ордабасинского
района Южно-Казахстанской области
397 117
Строительство средней школы Кызыл
дала на 300 мест в селе Рабат
Казыгуртского района
Южно-Казахстанской области
109 970
Строительство средней школы на 300
мест в селе Мадени Толебийского
района Южно-Казахстанской области
110 295
Строительство средней школы на 600
мест в селе Алгабас Тюлькубасского
района Южно-Казахстанской области
347 082
Строительство средней школы на 320
мест в селе Кайнар Байдибекского
района Южно-Казахстанской области
104 020
Строительство средней школы имени
Н. Арапова на 300 мест в селе
Каратас Байдибекского района
Южно-Казахстанской области
110 506
Строительство средней школы имени
Валиханова на 320 мест в селе
Келтемашат Тюлькубасского
района Южно-Казахстанской области
109 907
Строительство школы на 1200
мест в жилом массиве "Хлопзавод"
Мактааральского района
Южно-Казахстанской области
415 247
Строительство средней школы имени
Абылайхана на 1200 мест в поселке
Мырзакент Мактааральского района
Южно-Казахстанской области
410 919
Строительство средней школы на 900
мест в микрорайоне "Стадион" города
Арысь Южно-Казахстанской области

329 703
Оңтүстік Қазақстан облысының Кентау қаласында 600 орындық Бала Бөргем орта мектеп салу
277 869
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Оралмандар ауылында 600 орындық орта мектеп салу
282 108
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Яссы ауылында 600 орындық орта мектеп салу
280 334
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтааралық ауданының Еңбекші ауылында 900 орындық орта мектеп салу
311 958
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Атамекен ауылында 600 орындық орта мектеп салу
152 840
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Қайнарбұлақ айналысында Әсіл ауылында 300 орындық Уәлиханов атындағы орта мектеп салу
110 431
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Тассай елді мекенінің Достық ауылында 600 орындық орта мектеп салу
352 887
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Жыныс ауылында 300 орындық орта мектеп салу
103 585
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Жаушықұм ауылында 600 орындық орта мектеп салу
304 718
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Абай ауылында 600 орындық орта мектеп салу
347 976
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласында 900 орындық орта мектеп салу
316 905
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Отрар ауылында 600 орындық орта мектеп салу
334 914
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Бозсу ауылында 900 орындық Құрманғазы атындағы орта мектеп салу
329 395
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Қарағұр ауылында 600 орындық орта мектеп салу
254 493
Оңтүстік Қазақстан облысы Байдыбек ауданының Жұлдыз ауылында 300 орындық Майбұлақ орта мектеп салу
109 550
Қарағанды облысының Қарқаралы қаласында 360 орындық кәсіптік мектеп салу
573 078
Ақмола облысы Көкшетау қаласында 320 орындық балабақша салу
70 000
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында 320 орындық балабақша салу
71 142
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол (Малиновка) ауылында 320 орындық балабақша салу
81 142
Ақмола облысы Жарқиян ауданы Державинск қаласында 120 орындық балабақша салу
42 608
Алматы облысы Алакөл ауданының Достық станциясында 280 орындық балабақша салу
337 363
Алматы облысы Талдықорған қаласында 280 орындық балабақша салу
60 867
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында
320 орындық балабақша салу
100 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылында 150 орындық балабақша салу

329 703
Строительство средней школы Бала
Боргем на 600 мест в городе Кентау
Южно-Казахстанской области
277 869
Строительство школы на 600
мест в селе Оралманов города
Туркестана Южно-Казахстанской
области
282 108
Строительство школы на 600
мест в селе Яссы города Туркестана
Южно-Казахстанской области
280 334
Строительство средней школы на 900
мест в селе Енбекши Мактааральского
района Южно-Казахстанской области
311 958
Строительство средней школы на 600
мест в селе Атамекен Ордабасинского
района Южно-Казахстанской области
152 840
Строительство средней школы имени
Уалиханова на 300 мест в селе Әсіл
округ Кайнарбулак Сайрамского
района Южно-Казахстанской области
110 431
Строительство средней школы на 600
мест в селе Достык Тассайского
сельского округа Сайрамского
района Южно-Казахстанской области
352 887
Строительство средней школы на 300
мест в селе Жыныс Созакского района
Южно-Казахстанской области
103 585
Строительство средней школы на 600
мест в селе Жаушыкум Шардаринского
района Южно-Казахстанской области
304 718
Строительство многопрофильной школы
на 600 мест в селе Абай
Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области
347 976
Строительство средней школы на 900
мест в городе Сарыагаш Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
316 905
Строительство школы на 600 мест в
селе Отрар Отрарского района
Южно-Казахстанской области
334 914
Строительство средней школы на 900
мест имени Курмангазы в селе Бозсу
Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области
329 395
Строительство средней школы на 600
мест в селе Карагур Созакского
района Южно-Казахстанской области
254 493
Строительство средней школы Майбулак
на 300 мест в селе Жулдыз
Байдибекского района
Южно-Казахстанской области
109 550
Строительство профессиональной школы
на 360 мест в городе Каркаралинске
Карагандинской области
573 078
Строительство детского сада на 320
мест в городе Кокшетау Акмолинской
области
70 000
Строительство национального детского
дошкольного учреждения на 320 мест в
городе Ерейментау Ерейментауского
района Акмолинской области
71 142
Строительство детского сада на 320
мест в селе Акмол (Малиновка)
Целиноградского района Акмолинской
области
81 142
Строительство детского сада на 120
мест в городе Державинске
Жаркаинского района Акмолинской
области
42 608
Строительство детского сада на 280
мест на станции Достык Алакольского
района Алматинской области
337 363
Строительство детского сада на 280
мест в городе Талдыкорган
Алматинской области
60 867
Строительство детского сада на 320
мест в городе Семей Восточно-
Казахстанской области
100 000
Строительство детского сада на 150
мест в селе Аксуат Тарбагатайского
района Восточно-Казахстанской
области

166 299
Жамбыл облысы Тараз қаласының "Қарасу" шағын ауданында 320 орындық балабақша салу
92 240
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының 7-шағын ауданында 280 орындық балабақша-бөбекжай салу
297 831
Қарағанды облысы Қарағанды қаласының "Көгілдір тоған" шағын ауданында 320 орындық балабақша салу
77 020
Қарағанды облысы Сәтпаев қаласында 7-2 шағын ауданында 320 орындық балабақша салу
74 583
Қостанай облысы Қостанай қаласы "Наурыз" шағын ауданында 140 орындық балабақша салу
85 914
Қостанай облысы Қостанай қаласында 300 орындық балабақшаны қайта жаңарту
95 867
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы Теңге ауылында 280 орындық балабақша салу
100 000
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық ауылында 280 орындық мектепке дейінгі мекеме салу
106 381
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавловск қаласында
Победа-Уәлиханов көшесі бойынан
бассейні бар 320 орындық балабақша
салу
85 000
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл
қаласының Победа көшесі бойынан
бассейні бар 320 орындық балабақша
салу
281 256
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының "Нұрсәт" шағын ауданында 280 орындық балабақша бөбекжай салу
73 400
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс ауданы Арыс қаласында 80 орындық балабақша салу
130 837
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы Шаян ауылында 240 орындық балабақша салу
105 880
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы Шәуілдер ауылында 280 орындық балабақша салу
165 258
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданның Шаян ауылында 140 орындық балабақша-бөбежай салу
16 209
Алматы қаласының "Шаңырақ" шағын ауданында 120 орындық балабақша салу
201 709
Алматы қаласының "Шаңырақ-2" шағын
ауданында 280 орындық балабақша салу
208 633
Алматы қаласында Казаков көшесінің бұрышы, Райымбек даңғылында 210 орындық балабақша салу
387 941
Алматы қаласының "Мамыр" шағын ауданында 120 орындық балабақшасын салу
197 000
Алматы қаласының "Құлагер" шағын ауданында 120 орындық балабақша салу
276 902
Алматы қаласының "Қалқаман" шағын ауданында 1200 орындық орта
мектеп салу
1 077 197
Алматы қаласының "Ұлжан" шағын ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
382 309
031
Алматы облысының облыстық бюджетіне
және Алматы қаласының бюджетіне білім
беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын
күшейту үшін берілетін нысаналы даму
3 037 369
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы Көксу ауданы Балпық би поселкесіндегі Алдабергенов атындағы орта мектеп ғимаратын сейсмикалық нығайту (2 кезек)

166 299
Строительство детского сада на 320
мест в микрорайоне "Карасу" города
Тараз Жамбылской области
92 240
Строительство детского сада-яслей
на 280 мест в 7-м микрорайоне города
Уральске Западно-Казахстанской
области
279 831
Строительство детского сада на 320
мест в микрорайоне "Голубые пруды"
города Караганды Карагандинской
области
77 020
Строительство детского сада на 320
мест в микрорайоне 7-2 города
Сатпаев Карагандинской области
74 583
Строительство детского сада на 140
мест в микрорайоне "Наурыз" города
Костанай Костанайской области
85 914
Реконструкция детского сада на 300
мест в городе Костанае Костанайской
области
95 867
Строительство детского сада на 280
мест в поселке Тенге города Жанаозен
Мангистауской области
100 000
Строительство детского дошкольного
учреждения на 280 мест в селе Курык
Каракиянского района Мангистауской
области
106 381
Строительство детского сада на 320
мест по улице Победы-Уалиханова в
городе Петропавловске Северо-
Казахстанской области
85 000
Строительство детского сада на 320
мест с бассейном по улице Победы в
городе Петропавловске Северо-
Казахстанской области
281 256
Строительство детского сада-яслей
на 280 мест в микрорайоне "Нурсат"
города Шымкент Южно-Казахстанской
области
73 400
Строительство детского сада на 80
мест в городе Арыс Арысского района
Южно-Казахстанской области
130 837
Строительство детского сада на 240
мест в селе Шаян Байдибекского
района Южно-Казахстанской области
105 880
Строительство детского сада на 280
мест в селе Шаульдер Отырарского
района Южно-Казахстанской области
165 258
Строительство детского сада-яслей
на 140 мест в селе Шаян
Байдибекского района Южно-
Казахстанской области
16 209
Строительство детского сада на 280
мест в микрорайоне "Шанырак" города
Алматы
201 709
Строительство детского сада на 120
мест в микрорайоне "Шанырак-2"
города Алматы
208 633
Строительство детского сада на 120
мест по проспекту Райымбека, угол
улицы Казакова города Алматы
387 941
Строительство детского сада на 120
мест в микрорайоне "Мамыр" города
Алматы
197 000
Строительство детского сада на 120
мест в микрорайоне "Кулагер" города
Алматы
276 902
Строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне "Калкаман" города Алматы
1 077 197
Строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне "Улжан" города Алматы
382 309
031
Целевые трансферты на развитие
областному бюджету Алматинской
области и бюджету города Алматы для
сейсмоусиления объектов образования
3 037 369
в том числе на инвестиционные
проекты:
Сейсмоусиление с восстановительными
работами пристройки к зданию средней
школы имени Алдабергенова в поселке
Балпык Би Коксуского района
Алматинской области

91 869
Алматы облысы Көксу ауданы Балпық би поселкесіндегі "Аленушка" балабақшасы ғимаратын сейсмикалық нығайту
81 597
Алматы облысы Талғар ауданы Талғар қаласындағы Бейсебаев атындағы агробизнес және менеджмент колледжі ғимаратын қалпына келтіру жұмыстары арқылы сейсмикалық нығайту (2 кезең)
176 989
Алматы облысы Талғар ауданы Талғар қаласындағы Бейсебаев атындағы агробизнес және менеджмент колледжі ғимаратының мәжіліс залын қалпына келтіру жұмыстары арқылы сейсмикалық нығайту
55 293
Алматы облысы Жамбыл ауданы Ақтерек селосындағы орта мектеп ғимаратын сейсмикалық нығайту
178951
Алматы облысы Ескелді ауданы Жетісу селосындағы орта мектеп ғимаратын сейсмикалық нығайту
174 198
Алматы облысы Қапшағай қаласындағы N 20 көпмаманды мектебінің жатақханасы ғимаратын сейсмикалық нығайту
103 054
Алматы облысы Сарқанд ауданы Екіаша ауылында балабақшаны қалпына келтіру жұмыстарымен сейсмикалық нығайту
85 930
Алматы облысы Балқаш ауданы Бақбақты ауылында "Арман" балабақшасы бойынша қалпына келтіру жұмыстары мен сейсмикалық нығайту
66 465
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Бижанов ауылында балабақшаны қалпына келтіру жұмыстары арқылы сейсмикалық нығайту
50 633
Алматы облысы Райымбек ауданы
Қызылшекара ауылында орта мектепті
(спортзал) қалпына келтіру жұмыстары
және сейсмикалық нығайту
17 926
Алматы облысы Қаратал ауданы Үштөбе қаласында N 13 орта мектепті қалпына келтірумен сейсмикалық нығайту
(1 кезең)
138 657
Алматы қаласында Ақсай-2 шағын ауданында N 121 мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен сейсмикалық нығайту
68 784
Алматы қаласында N 144 жалпы орта
мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен
сейсмикалық нығайту
133 045
Алматы қаласы N 72 мектепті сейсмикалық нығайту
140 803
Алматы қаласы N 103 мектепті
сейсмикалық нығайту
174 175
Алматы қаласында орналасқан N 24 мектепті сейсмикалық нығайту
211 000
Алматы қаласында орналасқан N 89 жалпы білім беру мектебінің қалпына келтіру жұмыстарымен ғимараттың сейсмикалық нығайтылуы
255 000
Алматы қаласында орналасқан N 62/167 орта мектебінің қалпына келтіру жұмыстарымен ғимараттың сейсмикалық нығайтылуы
833 000
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі
1 026 440
026
Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту
1 026 440
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шымкент қаласындағы мемлекеттік медициналық академиясының Әл-Фараби, N 3б алаңындағы бұрын бөлінген жер учаскесіндегі спорт және лекция залдарының құрылысы және Шымкент қаласындағы мемлекеттік медициналық академиясының Әл-Фараби, N 3б
алаңындағы төрт қабатты оқу корпусының құрылысы

91 869
Сейсмоусиление с восстановительными
работами здания детского сада
"Аленушка" в поселке Балпык Би
Коксуского района Алматинской
области
81 597
Сейсмоусиление и восстановительные
работы здания Талгарского колледжа
агробизнеса и менеджмента имени
М. Бейсебаева в Талгарском районе
Алматинской области. Учебный корпус
литер "Б", спортивный зал (2-я
очередь)
176 989
Сейсмоусиление с восстановительными
работами здания актового зала
Талгарского колледжа агробизнеса и
менеджмента в городе Талгар
Талгарского района Алматинской
области
55 293
Сейсмоусиление и восстановительные
работы здания средней школы в селе
Актерек Жамбылского района
Алматинской области
178 951
Сейсмоусиление с восстановительными
работами средней школы в селе
Жетысу Ескельдинского района
Алматинской области
174 198
Сейсмоусиление и восстановительные
работы здания общежития профильной
школы N 20 в городе Капшагай
Алматинской области
103 054
Сейсмоусиление с восстановительными
работами детского сада в селе Екиаша
Саркандского района Алматинской
области
85 930
Сейсмоусиление и восстановительные
работы по детскому саду "Арман" в
поселке Бакбакты Балхашского района
Алматинской области
66 465
Сейсмоусиление с восстановительными
работами детского сада в селе
Бижанова Енбекшиказахского района
Алматинской области
50 633
Сейсмоусиление и восстановительные
работы здания средней школы
(спортзал) в поселке Кызылшекара
Райымбекского района Алматинской
области
17 926
Сейсмоусиление с восстановительными
работами средней школы N 13 в городе
Уштобе Каратальского района
Алматинской области (1 этап)
138 657
Сейсмоусиление с восстановительными
работами школы N 121 в микрорайоне
Аксай-2 города Алматы
68 784
Сейсмоусиление здания
общеобразовательной школы N 144 с
восстановительными работами в
городе Алматы
133 045
Сейсмоусиление школы N 72 в городе
Алматы
140 803
Сейсмоусиление школы N 103 в городе
Алматы
174 175
Сейсмоусиление школы N 24 в городе
Алматы
211 000
Сейсмоусиление с восстановительными
работами здания общеобразовательной
школы N 89 в городе Алматы
255 000
Сейсмоусиление с восстановительными
работами здания средней школы N
62/167 в городе Алматы
833 000
226
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
1 026 440
026
Строительство и реконструкция
объектов образования
1 026 440
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство спортивного и
лекционного зала на ранее отведенном
земельном участке на площади
Аль-Фараби, N 3б Южно-Казахстанской
государственной медицинской академии
в г. Шымкенте и строительство 4-х
этажного учебного корпуса на своей
территории, пл. Аль-Фараби, N 3б
Южно-Казахстанской государственной
медицинской академии в г. Шымкенте

332 030
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет селосында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық аурухана салу
256 450
Атырау облысы Махамбет ауданы Сарытоғай ауылында 100 төсекке арналған Махамбет ауданаралық туберкулез ауруханасын салу
411 950
Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау ауылында 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
256 450
Атырау облысы Жылыой ауданы Құлсары кентінде 75 төсекті туберкулез ауруханасын салу
734 950
Атырау облысы Атырау қаласында ауысымда
500 адам қабылдайтын қалалық емхана
салу
413 950
Атырау облысы Қызылкөгін ауданы Миялы ауылында 30 төсектік туберкулез ауруханасын салу
183 357
Атырау облысының Атырау қаласында 100 көйкелі перзентхана үйін салу
1 000 000
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 200 төсекке арналған қалалық балалық ауруханасын салу
49 615
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 300 төсекке арналған облыстық
көпмаманды аурухана салу
69 100
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында облыстық қан орталығын салу
400 000
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен
қаласында онкологиялық диспансердің
жанынан сәулелі терапия орталығын салу
55 212
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында 200 төсекке арналған қалалық балалар ауруханасын салу
46 649
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында 300 төсекке арналған қалалық көпмаманды аурухана салу
60 500
Шығыс Қазақстан облысының Семей
қаласында облыстық онкологиялық
диспансердің радиологиялық орталығын
салу
740 572
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылында туберкулезге қарсы 75 төсектік 100 келімге арналған емханасы бар аурухана салу
202 652
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақжар ауылында туберкулезге қарсы 50 төсектік аурухана салу
100 191
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының Большая Владимировка ауылындағы орталық аудандық аурухананың 50 төсектік стационар корпусын
132 644
Шығыс Қазақстан облысы Катон-Қарағай ауданының Катон-Қарағай ауылында 75 төсекке арналған орталық аудандық аурухана салу
429 289
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданының Көкпекті кентінде 150 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсекті орталық аудандық аурухана салу
600 000
Жамбыл облысы Шу ауданының Төле би
ауылында 150 төсекке арналған аудандық
орталық аурухана салу
99 265
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу

332 030
Строительство районной поликлиники
на 250 посещений в смену в селе
Махамбет Махамбетского района
Атырауской области
256 450
Строительство Махамбетской
межрайонной туберкулезной больницы
на 100 коек в селе Сарытогай
Махамбетского района Атырауской
области
411 950
Строительство районной поликлиники
на 250 посещений в смену в селе
Аккистау Исатайского района
Атырауской области
256 450
Строительство туберкулезной больницы
на 75 коек в поселке Кульсары
Жылыойского района Атырауской области
734 950
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в смену в городе
Атырау Атырауской области
413 950
Строительство туберкулезной
больницы на 30 коек в с. Миялы
Кызылкогинского района Атырауской
области
183 357
Строительство городского родильного
дома на 100 коек в городе Атырау
Атырауской области
1 000 000
Строительство детской городской
больницы на 200 коек в городе
Усть-Каменогорске Восточно-
Казахстанской области
49 615
Строительство областной
многопрофильной больницы на 300 коек
в городе Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской области
69 100
Строительство областного центра
крови в городе Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской области
400 000
Строительство центра лучевой терапии
при онкологическом диспансере в
городе Усть-Каменогорске Восточно-
Казахстанской области
55 212
Строительство детской городской
больницы на 200 коек в городе Семей
Восточно-Казахстанской области
46 649
Строительство городской
многопрофильной больницы
на 300 коек в городе Семей
Восточно-Казахстанской области
60 500
Строительство радиологического
центра областного онкологического
диспансера в городе Семей
Восточно-Казахстанской области
740 572
Строительство районной больницы на
75 коек с поликлиникой на 100
посещений в селе Аксуат
Тарбагатайского района Восточно-
Казахстанской области
202 652
Строительство туберкулезной
больницы на 50 коек в селе Акжар
Тарбагатайского района Восточно-
Казахстанской области
100 191
Строительство стационарного корпуса
на 50 коек центральной районной
больницы в селе Большая Владимировка
Бескарагайского района Восточно-
Казахстанской области
132 644
Строительство центральной районной
больницы на 75 коек в селе
Катон-Карагай Катон-Карагайского
района Восточно-Казахстанской
области
429 289
Строительство центральной районной
больницы на 100 коек с поликлиникой
на 150 посещений в селе Кокпекты
Кокпектинского района Восточно-
Казахстанской области
600 000
Строительство центральной районной
больницы на 150 коек в селе Толе би
Шуского района Жамбылской области
99 265
Строительство районной поликлиники
на 250 посещений в смену в селе Аса
Жамбылского района Жамбылской
области

82 200
Жамбыл облысы Тараз қаласындағы 200 төсектік көпбейінді балалы облыстық аурухана салу
74 950
Жамбыл облысы Тараз қаласында ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу
102 500
Жамбыл облысы Тараз қаласындағы 200 төсектік көпбейінді балалы қалалық аурухана салу
80 540
Жамбыл облысы Тараз қаласындағы 300 төсектік көпбейінді қалалық аурухана
салу
91 400
Жамбыл облысы Тараз қаласында облыстық қан орталығын салу
111 200
Батыс Қазақстан облысы Зеленовский ауданының Переметное ауылында 120 төсекке арналған аудандық орталық аурухана салу
92 735
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылында 100 төсекке арналған аудандық орталық аурухана салу
132 409
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
87 723
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала
ауданының Жаңақала кентінде қалпына
келтіріп емдейтін 100 төсектік
ауданаралық аурухана салу
250 000
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында
200 төсекке арналған аудандық
көпмаманды балалар ауруханасын салу
181 000
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында
300 төсекке арналған қалалық
көпмаманды аурухана салу
68 000
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында 500 төсекке арналған қалалық емхана
салу
123 000
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында
онкологиялық диспансер салу
375 600
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Ботақара кентінде 100 төсектік 200 адам қабылдайтын емханасы бар аурухана салу
500 000
Қарағанды облысында облыстық қан орталығын салу

82 200
Строительство областной многопро-
фильной детской больницы на 200 коек
в городе Тараз Жамбылской области
74 950
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в городе Тараз
Жамбылской области
102 500
Строительство городской многопро-
фильной детской больницы на 200 коек
в городе Тараз Жамбылской области
80 540
Строительство городской многопро-
фильной больницы на 300 коек в
городе Тараз Жамбылской области
91 400
Строительство областного центра
крови в городе Тараз Жамбылской
области
111 200
Строительство центральной районной
больницы на 120 коек в селе
Переметное Зеленовского района
Западно-Казахстанской области
92 735
Строительство центральной районной
больницы на 100 коек в селе Акжаик
Теректинского района Западно-
Казахстанской области
132 409
Строительство районной поликлиники
на 250 посещений в смену в селе
Чапаево Акжаикского района
Западно-Казахстанской области
87 723
Строительство межрайонной больницы
восстановительного лечения на 100
коек в поселке Жангала
Жангалинского района Западно-
Казахстанской области
250 000
Строительство областной многопро-
фильной детской больницы на 200 коек
в городе Уральске Западно-
Казахстанской области
181 000
Строительство городской многопро-
фильной больницы на 300 коек в
городе Уральске Западно-
Казахстанской области
68 000
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в смену в городе
Уральске Западно-Казахстанской
области
123 000
Строительство онкологического
диспансера в городе Уральске
Западно-Казахстанской области
375 600
Строительство больницы на 100 коек
с поликлиникой на 200 посещений в
поселке Ботакара Бухар-Жырауского
района Карагандинской области
500 000
Строительство областного центра
крови в городе Караганде
Карагандинской области

287 700
Қарағанды облысы Қарағанды қаласында
200 төсекке арналған аудандық
көпмаманды балалық ауруханасын салу
49 064
Қарағанды облысы Қарағанды қаласында
300 төсектік облыстық көпмаманды
аурухана салу
64 857
Қарағанды облысы Сатпаев қаласында
ауысымда 500 келімге арналған қалалық
емхана салу
150 026
Қарағанды облысы Теміртау қаласында
ауысымда 500 адам қабылдайтын
диагностикалық орталығы бар қалалық
аурухана салу

287 700
Строительство областной многопро-
фильной детской больницы на 200 коек
в городе Караганде Карагандинской
области
49 064
Строительство областной многопро-
фильной больницы на 300 коек в
городе Караганде Карагандинской
области
64 857
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в смену в городе
Сатпаев Карагандинской области
150 026
Строительство городской
поликлиники с диагностическим
центром на 500 посещений в
городе Темиртау Карагандинской
области

642 758
Қарағанды облысы Қарағанды қаласының "Гүлдер" шағын ауданында ауысымда 1000 адам қабылдайтын емхана салу
487 374
Қостанай облысы Рудный қаласында
ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық
емхана салу
150 000
Қостанай облысы Қостанай қаласында
облыстық қан орталығын салу
150 000
Қостанай облысы Рудный қаласында 200
төсекке арналған қалалық көпмаманды
балалық аурухана салу
175 000
Қостанай облысы Қостанай қаласында
300 төсекке арналған қалалық көпмаманды
аурухана салу

642 758
Строительство поликлиники на
1000 посещений в смену в
микрорайоне "Гульдер" города
Караганды Карагандинской области
487 374
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в смену в городе
Рудный Костанайской области
150 000
Строительство областного центра
крови в городе Костанае Костанайской
области
150 000
Строительство городской многопро-
фильной детской больницы на 200 коек
в городе Рудный Костанайской области
175 000
Строительство областной многопро-
фильной больницы на 300 коек в
городе Костанае Костанайской области

550 000
Қостанай қаласындағы ауысымда 500 адам
қабылдайтын қалалық емхана салу
245 000
Қостанай облысы Қостанай ауданының Затобольск ауылындағы 100 төсектік туберкулезді аурухана салу
145 147
Қызылорда облысы Қызылорда қаласындағы
200 төсекке арналған қалалық
перинатальдық орталық салу
117 000
Қызылорда облысы Қызылорда қаласындағы 200 төсекке арналған облыстық
көпмаманды балалық аурухана салу
88 000
Қызылорда облысы Қызылорда қаласындағы 300 төсекке арналған қалалық көпмаманды
аурухана салу
76 000
Қызылорда қаласындағы ауысымда 500 адам
қабылдайтын қалалық емхана салу
50 000
Қызылорда облысы Байқоңыр қаласында
әйелдер консультациясы бар перзентхана
салу
400 000
Қызылорда облысы Арал қаласында
туберкулезге қарсы 100 төсектік
аурухана салу
191 478
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы
ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын
аудандық емхана салу
11 000
Маңғыстау облысы Ақтау қаласында 300 төсекке арналған қалалық көпмаманды аурухана салу
41 750
Маңғыстау облысында Ақтау қаласында облыстық қан орталығын салу

550 000
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в смену в городе
Костанае Костанайской области
245 000
Строительство туберкулезной больницы
на 100 коек в поселке Затобольске
Костанайского района Костанайской
области
145 147
Строительство городского перина-
тального центра на 200 коек в городе
Кызылорде Кызылординской области
117 000
Строительство областной многопро-
фильной детской больницы на 200 коек
в городе Кызылорде Кызылординской
области
88 000
Строительство городской многопро-
фильной больницы на 300 коек в
городе Кызылорде Кызылординской
области
76 000
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в городе Кызылорде
Кызылординской области
50 000
Строительство родильного дома с
женской консультацией в городе
Байконыре Кызылординской области
400 000
Строительство противотуберкулезной
больницы на 100 коек в городе
Аральске Кызылординской области
191 478
Строительство районной поликлиники
на 250 посещений в поселке Жосалы
Кармакшинского района
Кызылординской области
11 000
Строительство городской многопро-
фильной больницы на 300 коек в
городе Актау Мангистауской области
41 750
Строительство областного центра
крови в городе Актау Мангистауской
области

62 000
Маңғыстау облысы Шетпе кентінде 150 төсектік Маңғыстау орталық аудандық аурухана салу
79 700
Маңғыстау облысы Құрық кентінде
ауысымына 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
50 000
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданының
Форт-Шевченко қаласында 30 төсектік
туберкулез ауруханасын салу
250 434
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы
Жетібай ауылында ауысымында 150 адам
қабылдайтын 50 төсектік күндізгі
стационары бар емхана салу

62 000
Строительство Мангистауской
центральной районной больницы на 150
коек в поселке Шетпе Мангистауской
области
79 700
Строительство районной поликлиники
на 250 посещений в смену в поселке
Курык Мангистауской области
50 000
Строительство туберкулезной больницы
на 30 коек в городе Форт-Шевченко
Тупкараганского района Мангистауской
области
250 434
Строительство поликлиники на 150
посещений в смену с дневным
стационаром на 50 мест в поселке
Жетыбай Каракиянского района
Мангистауской области

236 846
Павлодар облысының Павлодар қаласында
210 төсектік және ауысымда 100 адам
қабылдайтын туберкулезге қарсы
диспансер салу
400 000
Павлодар облысының Павлодар қаласында
ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу
200 000
Павлодар облысының Ақсу қаласында
ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық
емхана салу
200 000
Павлодар облысы Железинка ауданы
Железинка ауылында 60 төсекке және
ауысымда 100 адам қабылдайтын аудандық
орталық аурухана салу

236 846
Строительство противотуберкулезного
диспансера на 210 коек и 100
посещений в смену в городе
Павлодаре Павлодарской области
400 000
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в смену в Павлодаре
Павлодарской области
200 000
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в смену в городе
Аксу Павлодарской области
200 000
Строительство центральной районной
больницы на 60 коек и 100 посещений
в смену в селе Железинка
Железинского района Павлодарской
области

100 000
Павлодар облысы Май ауданының Көктөбе селосында ауысымда 100 адам қабылдайтын
емханасы бар 75 төсектік аудандық
орталық аурухана салу
126 520
Павлодар облысының Павлодар ауданында 200 адам қабылдайтын емхана салу
678 455
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында облыстық қан орталығын салу
200 000
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл
қаласында ауысымда 500 адам қабылдайтын
қалалық емхана салу
78 103
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданындағы Пресновка ауылында 90 адам қабылдайтын поликлиникасы бар 100 төсектік туберкулезге қарсы диспансер салу
76 410
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ.Мүсірепов
атындағы ауданның Новоишим селосында
90 адам қабылдайтын емханасы бар 100
төсектік туберкулезге қарсы диспансер
салу
76 410
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Смирнов ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
3 592
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
Явленко ауылында ауысымда 250 адам
қабылдайтын аудандық емхана салу
3 592
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласындағы қан орталығын салу
305 489
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласында 240 адам қабылдайтын емхана бар 300 төсектік облыстық балалар ауруханасын салу

100 000
Строительство центральной районной
больницы на 75 коек с поликлиникой
на 100 посещений в смену с. Коктобе
Майского района Павлодарской области
126 520
Строительство поликлиники на 200
посещений в смену Павлодарского
района Павлодарской области
678 455
Строительство областного центра
крови в городе Петропавловске
Северо-Казахстанской области
200 000
Строительство городской поликлиники
на 500 посещений в смену в городе
Петропавловске Северо-Казахстанской
области
78 103
Строительство межрайонного противо-
туберкулезного диспансера на 100
коек с поликлиникой на 90 посещений
в смену в селе Пресновка Жамбылского
района Северо-Казахстанской области
76 410
Строительство межрайонного противо-
туберкулезного диспансера на 100
коек с поликлиникой на 90 посещений
в смену в селе Новоишимское района
имени Г. Мусрепова Северо-
Казахстанской области
76 410
Строительство районной поликлиники
на 250 посещений в смену в селе
Смирново Аккайынского района Северо-
Казахстанской области
3 592
Строительство районной поликлиники
на 250 посещений в смену в селе
Явленка Есильского района Северо-
Казахстанской области
3 592
Строительство Центра крови в
г. Шымкент  Южно-Казахстанской
области
305 489
Строительство детской областной
больницы на 300 коек с поликлиникой
на 240 посещений в городе Шымкенте
Южно-Казахстанской области

1 209 428
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы
ауданы Темірлан селосында ауысымда 500
адам қабылдайтын емханасы бар 240
төсектік орталық аудандық аурухана салу
981 719
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Жетісай қаласында орталық аудандық аурухана салуды аяқтау (жобаны 150 төсектіктен ауысымда 500 адам қабылдайтын емханасы бар 240 төсектікке түзету)
936 868
Оңтүстік Қазақстан облысы Ленгер
қаласында 150 төсекке қалалық орталық
аурухана салу

1 209 428
Строительство центральной районной
больницы на 240 коек с поликлиникой
на 500 посещений в смену в селе
Темирлановка Ордабасинского района
Южно-Казахстанской области
981 719
Завершение строительства центральной
районной больницы (корректировка
проекта со 150 на 240 коек с
поликлиникой на 500 посещений в
смену) в городе Жетысае
Мактааральского района
Южно-Казахстанской области
936 868
Строительство центральной районной
больницы на 150 коек в городе Ленгер
Южно-Казахстанской области

50 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан
қаласында 200 төсекке көпбейінді балалы
қалалық аурухана салу
73 040
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласында 200 төсекке көпбейінді балалы қалалық аурухана салу
73 040
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласында ауысымға 500 рет келуге
N 3 қалалық емхана салу
61 200
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласында ауысымда 500 рет келуге N 6
қалалық емхана салу
130 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент
қаласында ауысымда 500 рет келуге
N 7 қалалық емхана салу

50 000
Строительство многопрофильной
городской детской больницы на 200
коек в городе Туркестан Южно-
Казахстанской области
73 040
Строительство м ногопрофильной городской детской больницы на 200
коек в городе Шымкент Южно-
Казахстанской области
73 040
Строительство городской поликлиники
N 3 на 500 посещений в смену в
городе Шымкент Южно-Казахстанской
области
61 200
Строительство городской поликлиники
N 6 на 500 посещений в смену в
городе Шымкент Южно-Казахстанской
области
130 000
Строительство городской поликлиники
N 7 на 500 посещений в смену в
городе Шымкент Южно-Казахстанской
области

61 200
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Шәуілдір ауылындағы 50 төсектік туберкулез аурухана салу
661 348
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Абай ауылындағы 200 адам қабылдайтын поликлиникасымен 150 төсектік орталық аудандық аурухана салу
675 796
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс ауданының Арыс қаласында 50 төсектік туберкулез ауруханасын салу
509 500
Алматы қаласы Бостандық ауданында ауысымына 500 адам қабылдайтын емхана салу
751 830
Алматы қаласындағы 200 төсекке арналған көпбейінді қалалық балалы аурухана салу
700 200
Алматы қаласындағы 300 төсекке арналған көпбейінді қалалық аурухана салу

61 200
Строительство противотуберкулезной
больницы на 60 коек в селе Шаульдер
Отрарского района Южно-Казахстанской
области
661 348
Строительство центральной районной
больницы на 150 коек с поликлиникой
на 200 посещений в смену в селе Абай
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области
675 796
Строительство туберкулезной
больницы на 50 коек в городе Арысь
Южно-Казахстанской области
509 500
Строительство поликлиники на 500
посещений в смену в Бостандыкском
районе города Алматы
751 830
Строительство городской многопро-
фильной детской больницы на 200
коек в городе Алматы
700 200
Строительство городской многопро-
фильной больницы на 300 коек в
городе Алматы

1 189 918
Алматы қаласындағы 150 төсектік перинаталдық қалалық орталығын салу
609 513
Алматы қаласындағы 260 төсектік туберкулезге қарсы ауданаралық диспансерді салу
522 547
Астана қаласында амбулаторлық-емханалық
кешен (Оренбург көшесінің бойынан
(Агроқалашық ауданында) ауысымда 350
адам қабылдайтын ересектер емханасы,
150 адам қабылдайтын балалар емханасы)
салу
136 845
Астана қаласында 360 төсектік көп бейінді стационар салу (сол жақ жағалау)
1 653 920
Астана қаласында сол жақ жағалауда амбулаторлық-емханалық кешен (ауысымда
350 адам қабылдайтын ересектер
емханасы, 150 адам қабылдайтын балалар
емханасы) салу

1 189 918
Строительство городского перина-
тального центра на 150 коек в городе
Алматы
609 513
Строительство межрайонного противо-
туберкулезного диспансера на 260
коек в городе Алматы
522 547
Амбулаторно-п оликлинически й комплекс
(взрослая поликлиника на 350
посещений в смену, детская
поликлиника на 150 посещений в смену)
по улице Оренбургской (в районе
Агрогородка) в городе Астана
136 845
Строительство многопрофильного
стационара на 360 коек (левый берег)
в городе Астане
1 653 920
Амбулаторно-поликлинический комплекс
(взрослая поликлиника на 350
посещений в смену, детская
поликлиника на 150 посещений) на
левобережье в городе Астане

44 826
Астана қаласын Қабанбай Батыр көшесіндегі ауысымда 250 адам
қабылдайтын әйелдер консультациясы мен
жаңа туған нәрестелерді 2 кезеңде күту
бөлімшесі бар 150 төсектік перзентхана
салу
2 075 000
Астана қаласында қан орталығын салу
2 727 622
Астана қаласында қалалық онкологиялық
диспансердің корпусын салу және қайта
жаңарту
3 912 399
Астана қаласында ауысымда 150 адам
қабылдайтын емханасы бар 250 төсектік
медикалы-әлеуметтік оңалдыру орталығын салу
50 000
Астана қаласында ауысымда 350 рет консультациялық-диагностикалық емханасы бар келуге 250 төсекке
арналған көпбейінді аурухана салу
50 000
Астана қаласындағы 250 төсекке қалалық жұқпалы балалық аурухана салу
50 000
Астана қаласында (ауысымға 350 рет келуге ересектер емханасы, аусымға 150 рет келуге балалық емханасы)
амбулаторлы-емханалық комплекс салу
32 000
Астана қаласында Оңтүстік-шығыс шағын
ауданында (оңтүстік жағы) амбулаторлы-емханалық комплекс
(ауысымда 350 рет келуге ересектер
емханасы, ауысымда 150 рет келуге балалық емханасы) салу

44 826
Родильный дом на 150 коек с
отделением 2 этапа выхаживания
новорожденных с женской
консультацией на 250 посещений в
смену в районе проспекта
Кабанбай Батыра в городе Астане
2 075 000
Строительство центра крови в городе
Астане
2 727 622
Строительство корпуса и
реконструкция городского
онкологического диспансера в
городе Астане
3 912 399
Строительство Центра медико-
социальной реабилитации на 250 коек
с поликлиникой на 150 посещений в
смену в городе Астана
50 000
Строительство городской многопро-
фильной детской больницы на 350 коек
с консультативно-диагностической
поликлиникой на 250 посещений в
смену в городе Астане
50 000
Строительство городской детской
инфекционной больницы на 250 коек в
городе Астана
50 000
Амбулаторно-поликлинический комплекс
(взрослая поликлиника на 350
посещений в смену, детская
поликлиника на 150 посещений в смену) в городе Астана
32 000
Амбулаторно-поликлинический комплекс
(взрослая поликлиника на 350
посещений в смену, детская
поликлиника на 150 посещений в смену) в микрорайоне Юго-Восток
(правая сторона) в городе Астана

853 777
016
Денсаулық сақтау объектілерін салу және қайта жаңарту
8 464 499
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласында жедел-жәрдем станция
бар 240 төсектік жедел-жәрдем
медициналық көмек ғылыми-зерттеу
институтын салу
1 175 453
Астана қаласында сыртқы инженерлік
желілермен бірге 160 төсектік
республикалық ғылыми нейрохирургия
орталығын салу
935 640
Астана қаласында ауысымына 500 адам қабылдайтын диагностикалық орталық салу
1 165 855
Астана қаласында сол жақ жағалауда ПС "Новая"-дан РПК-88 дейін кабельдік желі салу (медициналық кластер үшін)

853 777
016
Строительство и реконструкция
объектов здравоохранения
8 464 499
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астана
1 175 453
Строительство республиканского научного центра нейрохирургии на 160 коек в городе Астане с внешними
инженерными сетями
935 640
Строительство диагностического центра на 500 посещений в смену в городе Астана
1 165 855
Строительство кабельной линии от ПС "Новая" по РПК-88 на левом берегу г. Астаны (для медицинского кластера)

10 285
РПК-88 трансформаторлық подстанциясынан
240 төсектік ҒЗИ жедел-жәрдем
медициналық көмек станциясы объектісіне
дейін сыртқы электр желілерін салу
және мемлекеттік ведомстводан тыс ЖСҚ
сараптама дайындау және жүргізу
1 405
Алматы қаласындағы "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" РМҚК жанынан 150 төсекке арналған емдеу корпусын салу
1 413 600
Астана қаласында 180 төсектік кардиохирургия орталығын салу
2 100 000
Алматы қаласында 100 төсектік кардиохирургия орталығының құрылысына  ЖСҚ-ны әзірлеу және ведомстводан тыс
мемлекеттік сараптама жүргізу
206 500
Алматы қаласында 125 төсектік "Балбұлақ" республикалық балаларды
оңалту орталығының демалыс корпусын
салудың жобалау-сметалық құжаттамасын
түзету және мемлекеттік ведомстводан
тыс сараптамасын жүргізу
7 000
Павлодар облысының Павлодар қаласында 50 төсектік кардиохирургия орталығын салу
200 000
Астана қаласында Травмотология және
ортопедия ҒЗИ-дің қабылдау бөлімшесі
бар қосымша 4 қабатты операциялық
блогын салу

10 285
Разработка и проведение государственной вневедомственной экспертизы ПСД и строительство наружных электрических сетей от трансформаторной подстанции "РПК-88" до объекта НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане
1 405
Строительство лечебного корпуса на
150 коек при РГКП "Научный центр
педиатрии и детской хирургии" в
городе Алматы
1 413 600
Строительство кардиохирургического
центра на 180 коек в городе Астане
2 100 000
Разработка ПСД и проведение
вневедомственной государственной
экспертизы на строительство кардио-
хирургического центра на 100 коек
в городе Алматы
206 500
Корректировка и проведение
государственной вневедомственной
экспертизы проектно-сметной
документации проекта строительства
спального корпуса Республиканского
детского реабилитационного центра
"Балбулак" на 125 коек в городе
Алматы
7 000
Строительство кардиохирургического
центра на 50 коек в городе Павлода-
ре Павлодарской области
200 000
Строительство пристройки 4-х
этажного операционного блока с
приемным отделением НИИ
травматологии и ортопедии в
городе Астане

350 261
"Қарағанды мемлекеттік медициналық академиясы" РМҚК жанынан 300 төсекке арналған көпмаманды аурухананың құрылысына ЖСҚ-ны әзірлеу және
ведомстводан тыс мемлекеттік сараптама
жүргізу
219 800
"Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік
медициналық академия" РМҚК жанындағы 300 төсекке көпбейінді ауруханасының құрылысына ЖСҚ-ны әзірлеу және
ведомстводан тыс мемлекеттік сараптама
жүргізу
219 700
Астана қаласында "Қазақ мемлекеттік медициналық академиясы" РМҚК жанындағы
300 төсекке көпбейінді ауруханасының құрылысына ЖСҚ-ны әзірлеу және
ведомстводан тыс мемлекеттік сараптама
жүргізу
229 500
Алматы қаласындағы "С.Д. Асфендияров
атындағы Қазақ ұлттық медициналық
университеті" РМҚК жанындағы
300 төсекке арналған көпбейінді ауруханасының құрылысына ЖСҚ-ны әзірлеу
және ведомстводан тыс мемлекеттік
сараптама жүргізу
229 500

350 261
Разработка ПСД и проведение
вневедомственной государственной
экспертизы на строительство много-
профильной больницы на 300 коек при
РГКП "Карагандинская государственная
медицинская академия"
219 800
Разработка ПСД и проведение
вневедомственной государственной
экспертизы на строительство много-
профильной больницы на 300 коек при
РГКП "Южно-Казахстанская государст-
венная медицинская академия"
219 700
Разработка ПСД и проведение
вневедомственной государственной
экспертизы на строительство много-
профильной больницы на 300 коек при
РГКП "Казахская государственная
медицинская академия" в городе
Астана
229 500
Разработка ПСД и проведение
вневедомственной государственной
экспертизы на строительство много-
профильной больницы на 300 коек при
РГКП "Казахский национальный
медицинский университет имени С.Д.
Асфендиарова" в городе Алматы
229 500

019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
1 373 418
023
Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық сақтауда ұтқыр және телемедицинаны дамыту
629 277
032
Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 391 538
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы Қапшағай қаласы 5 шағын
ауданда 150 төсектік ауысымда 500 адам
қабылдайтын емханасы бар орталық
қалалық аурухана ғимаратын қалпына
келтіру жұмыстарымен нығайту (1 кезең)
92 944
Алматы облысы Қаратал ауданы Үштөбе
қаласындағы 125 төсектік орталық аудандық аурухана ғимаратын сейсмикалық нығайту
107 616
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Шонжа
ауылында орталық аудандық аурухана
ғимаратын қалпына келтіру жұмыстарымен
нығайту (1 кезең)
137 951
Алматы облысы Талдықорған қаласында
аймақтық онкологиялық диспансерді
қалпына келтіру жұмыстарымен
сейсмикалық нығайту
53 336
Алматы қаласындағы МКҚМ N 7 ҚКА
ғимаратын сейсмикалық нығайту
999 691
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
2915495
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін салуға және қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттері

019
Создание информационных систем
здравоохранения
1 373 418
023
Развитие мобильной и телемедицины
в здравоохранении аульной
(сельской) местности
629 277
032
Целевые трансферты на развитие
областному бюджету Алматинской
области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов
здравоохранения
1 391 538
в том числе на инвестиционные
проекты:
Сейсмоусиление с восстановительными
работами зданий центральной
городской больницы на 150 коек с
поликлиникой на 500 посещений в
смену в 5-м микрорайоне города
Капчагай Алматинской области
(1 этап)
92 944
Сейсмоусиление с восстановительными
работами здания центральной
районной больницы на 200 коек с
поликлиникой на 500 посещений в
смену в городе Уштобе Каратальского
района Алматинской области (2-й
этап)
107 616
Сейсмоусиление с восстановительными
работами зданий центральной районной
больницы в селе Чунджа Уйгурского
района Алматинской области
(1 очередь)
137 951
Сейсмоусиление с восстановительными
работами регионального
онкологического диспансера в городе
Талдыкоргане Алматинской области
53 336
Сейсмоусиление здания
Государственного казенного
коммунального предприятия "Городская
клиническая больница N 7 города
Алматы"
999 691
06
Социальное обеспечение и
социальная помощь
в том числе на инвестиционные
проекты:
2 915 495
213
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
2 915 495
019
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
строительство и реконструкцию
объектов социального обеспечения

212 716
Қызылорда қаласының Александровск кентінде ересектерге арналған 300 орындық психоневрологиялық интернат үйін салу
224 313
Қарағанды облысы Сарань қаласында 500 орынға арналған психоневрологиялық интернат үйінің құрылысы
36 221
Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық
селосында психоневрологиялық
интернатының 100 орынға арналған
қосымша ғимараты мен канализациялы-на-
состы стансасының құрылысы
200000
Жамбыл облысы Тараз қаласындағы
мүгедектерді сауықтыру және оңалту
орталығына қосымша ғимарат салу

212 716
Строительство психоневрологического
дома-интерната на 300 мест в
поселке Александровка города
Кызылорды Кызылординской области
224 313
Строительство психоневрологического
дома-интерната на 500 мест в
городе Сарани Карагандинской области
36 221
Строительство дополнительного здания
на 100 мест, а также канализационно-
насосной станции для Сарайчиковского
психоневрологического интерната в
Атырауской области
200 000
Пристройка к зданию Центра
реабилитации и адаптации инвалидов в
городе Тараз Жамбылской области

1 597 105
Астана қаласындағы жұмыс істеп тұрған
магистралды жылу жүйесін қайта жаңғырту
200000
Астана қаласындағы жұмыс істеп тұрған
электр жүйесін қайта жаңғырту
160000
Астана қаласындағы ЖЭО-1-ді жаңарту
500000
Астана қаласында "ПНФ" 110/10 кВ ПС-ын
қалпына келтіру
1078796
Астана қаласында "Восточная" 110/35/10
ПС-ын жаңарту
541686
Ақтөбе облысы Байғанин орталық мекеніне
магистралды газ құбырын салу
300000
Ақтөбе облысы "Новоалексеевка"
қаласында (Қобда) жоғары қысымды
жалғастыратын газ құбырын салу
300000
Ақтөбе облысы ауданының Тамды-Павловка
-Қайнар кентіне келетін құбыры
300000
Атырау облысы Атырау қаласы
Новокирпично-Заводской ықшам ауданын  және Теңдік стансасын газдандыру
118 644
Атырау облысы Атырау қаласы Зарослый
селосын газдандыру (2 кезек)
26 315
Атырау облысы Атырау қаласы
Правая-Нижняя Перетаска шагын ауданын,
Курсая кентінен Тасқала-2 кентіне дейін
газдандыру
47 195
Атырау облысы Атырау қаласы Сельстрой (3 кезекті) ықшам ауданын газдандыру
25 291
Атырау облысы Махамбет ауданы Еңбекшіл
селосын газдандыру
139 936
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақжайық
селосын газдандыру
164 735
Атырау облысы Махамбет ауданы Есбол
селосын газдандыру
76 108
Атырау облысы Махамбет ауданы Ортақшыл
селосын газдандыру
161 079
Атырау облысы Индер ауданы Индербор
кентін (Восток шағын ауданы және Болашақ шағын ауданы) газдандыру
118 302
Атырау облысы Индер ауданы Қызылжар
селосын газдандыру
57 943
Атырау облысы Индер ауданы Құрылыс
селосын газдандыру
99 706
Атырау облысы Исатай ауданы Забурунье
селосын газдандыру
104 053
Атырау облысы Исатай ауданы Жаңажанбай
селосын газдандыру
25 371
Атырау облысы Исатай ауданы Жанбай
селосын газдандыру
150 000
Атырау облысы Исатай ауданы Нарын
селосын (13 разъезі) газдандыру

1 597 105
Реконструкция существующих
магистральных тепловых сетей в
городе Астане
200 000
Реконструкция существующих
электрических сетей в городе Астане
160 000
Реконструкция ТЭЦ-1 города Астаны
500 000
Реконструкция ПС 110/10 кВ "ПНФ" в
городе Астане
1 078 796
Реконструкция ПС 110/35/10 кВ
"Восточная" в городе Астане
541 686
Строительство магистрального
газопровода к центральной усадьбе
Байганина Актюбинской области
300 000
Строительство подводящего
газопровода высокого давления к
поселку Новоалексеевка (поселок
Кобда) Актюбинской области
300 000
Строительство подводящего
газопровода к поселкам Тамды-
Павловка-Кайнар Алгинского района
Актюбинской области
300 000
Газификация микрорайона Новокир-
пично-Заводской и станции Тендык в
городе Атырау Атырауской области
118 644
Газификация села Зарослый города
Атырау Атырауской области
(2 очередь)
26 315
Газификация микрорайона Правая-
Нижняя Перетаска, от поселка Курсая
до поселка Таскала-2 города Атырау
Атырауской области
47 195
Газификация микрорайона Сельстрой
(3 очередь) города Атырау
Атырауской области
25 291
Газификация села Енбекшил
Махамбетского района Атырауской
области
139 936
Газификация села Акжайык
Махамбетского района Атырауской
области
164 735
Газификация села Есбол Махамбетского
района Атырауской области
76 108
Газификация села Ортакшыл
Махамбетского района Атырауской
области
161 079
Газификация поселка Индерборский
(микрорайон Восток и микрорайон
Болашак) Индерского района
Атырауской области
118 302
Газификация села Кызылжар Индерского
района Атырауской области
57 943
Газификация села Курылыс Индерского
района Атырауской области
99 706
Газификация села Забурунье
Исатайского района Атырауской
области
104 053
Газификация села Жанажанбай
Исатайского района Атырауской
области
25 371
Газификация села Жанбай Исатайского
района Атырауской области
150 000
Газификация села Нарын (13 разъезд)
Исатайского района Атырауской
области

56 664
Атырау облысы Исатай ауданы (төмен
қысымды газ құбыры жүргізілген
Комплекс және Нұрман ауылдары) Чапаев
селосын газдандыру
10 203
Атырау облысы Исатай ауданы (төмен
қысымды газ құбыры жүргізілген 7-ші
ауыл) Исатай селосын газдандыру
11 701
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Дашино селосын газдандыру
161 486
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Сафоновка селосын газдандыру
159 810
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Богатое селосын газдандыру

56 664
Газификация села Чапаев (аул
Комплекс и Нурман подводящий газопроводнизкого давления)
Исатайского района Атырауской
области
10 203
Газификация села Исатай (7-ый аул
подводящий газопроводнизкого
давления) Исатайского района
Атырауской области
11 701
Газификация села Дашино
Курмангазинского района Атырауской
области
161 486
Газификация села Сафоновка
Курмангазинского района Атырауской
области
159 810
Газификация села Богатое
Курмангазинского района Атырауской
области

42 588
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Орлы
селосын газдандыру
60 199
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Приморье селосын газдандыру
60 267
Атырау облысы Құрмангазы ауданы
(Аэропорт ауданы, Самаркино ауданы.
үлкен Красиловка, кіші Красиловка,
Строительный ықшам ауданы, үлкен
Ганюшкино, кіші Ганюшкино)
Ганюшкино селосын газдандыру
570683
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Нұржау
селосын газдандыру
59761
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Жұмекен селосын газдандыру
196 096
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Қадырқа селосын газдандыру
75 265
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Дәулеткерей селосын газдандыру
63 509
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Иманов
селосын газдандыру
83 676
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Алға
селосын газдандыру
73 414
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақбастау,
Қарасаз, Зыковка, Дүйсебайұлы, Амансай,
Шақпақата, Ынтымақ, Тұқтыбай ауылдарын
газдандыру
200 000
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданы
Мұратсай ауылында АГРС-пен
(Қайрат-Мұратсай) 5,5 МПА газ құбырын
салу
500 000
Қызылорда қаласындағы жылыту көздері
мен жеке секторды ілеспе газға көшіру
(екінші саты)
1 000 000
Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты
селосын газбен жабдықтау үшін
жобаланатын бұрып апаратын газ құбыры
мен АГТС-ті "Бұхара-Орал" магистралды
газ құбырының бұрып апаратын газ
құбырына қосу
150 000
Қостанай облысындағы ГТС мен ОҮ-нен
"Перелески-Денисовка" магистралды
бұрып апаратын газ құбырын салу
200 000
Қостанай облысы Қарабалық ауданының
Қарабалық кентінде (ОАА аумағында) газ
құбырының желісін салу

42 588
Газификация села Орлы
Курмангазинского района Атырауской
области
60 199
Газификация села Приморье
Курмангазинского района Атырауской
области
60 267
Газификация села Ганюшкино мкр.
(район "Аэропорт", район Самаркино,
большая Красиловка, малая
Красиловка, мкр. Строительный,
большое Ганюшкино, Малое Ганюшкино)
Курмангазинского района Атырауской
области
570 683
Газификация села Нуржау
Курмангазинского района Атырауской
области
59 761
Газификация села Жумекен
Курмангазинского района Атырауской
области
196 096
Газификация села Кадырка
Курмангазинского района Атырауской
области
75 265
Газификация села Даулеткерей
Курмангазинского района Атырауской
области
63 509
Газификация села Иманова
Курмангазинского района Атырауской
области
83 676
Газификация села Алга
Курмангазинского района Атырауской
области
73 414
Газификация поселков Акбастау,
Карасаз, Зыковка, Дуйсебайулы,
Амансай, Шакпаката, Ынтымак,
Туктыбай в Жуалынском районе
Жамбылской области
200 000
Строительство газопровода 5,5 МПА
(Кайрат-Муратсай) с АГРС в селе
Муратсай Бокейординского района
Западно-Казахстанской области
500 000
Перевод теплоисточников и жилого
сектора города Кызылорды на попутный
газ (второй этап)
1 000 000
Присоединение к газопроводу-отводу
от магистрального газопровода
"Бухара-Урал" проектируемых
газопровода-отвода и АГРС для
газоснабжения села Камысты
Камыстинского района Костанайской
области
150 000
Строительство магистрального
газопровода-отвода "Перелески-
Денисовка" с ГРС и ДО в Костанайской
области
200 000
Строительство сетей газопровода в
пос. Карабалыкского района
Костанайской области (район ЦРБ)

50 600
Алматы облысы Алакөл мемлекеттік
табиғи қорығының жүк және жеңіл
автокөліктері үшін гараж салу
16 679
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы,
Бесқарағай және Бородулиха аудандары
учаскелерінде техникалық мақсаттар
үшін (өрт сөндіру, жасыл екпелерді
суару және т.б.) 11 суға арналған
пайдалану ұңғымасын бұрғылау
28 307
Шығыс Қазақстан облысы Риддер
қаласында "Батыс-Алтай мемлекеттік
табиғи қорығы" ММ басқару аумағында
гараждық бокстер
17293
Павлодар облысында Баянауыл ұлттық
табиғи паркі кордоны. Жасыбай
орманшылығы. N 1 учаске, 6 квартал, 15
бөліп шығарылған жер
14731
Павлодар облысында Баянауыл ұлттық
табиғи паркі кордоны. Жасыбай
орманшылығы N 2 учаске, 20 квартал, 16
бөліп шығарылған жер
14731
Павлодар облысында Баянауыл ұлттық
табиғи паркі кордоны. Жасыбай

50 600
Строительство гаражей для грузовых
и легковых автомобилей Алакольского
государственного природного
заповедника Алматинской области
16 679
Бурение 11 эксплуатационных скважин
на воду на участках города Семей,
Бескарагайского и Бородулихинского
районов Восточно-Казахстанской
области для технических целей
(пожаротушение, полив зеленых
насаждений и другое)
28 307
Гаражные боксы на территории
управления ГУ "Западно-Алтайский
государственный природный
заповедник" в городе Риддере
Восточно-Казахстанской области
17 293
Кордон Баянаульского национального
природного парка в Павлодарской
области. Жасыбайское лесничество.
Участок N 1, квартал 6, выдел 15
14 731
Кордон Баянаульского национального
природного парка в Павлодарской
области. Жасыбайское лесничество.
Участок N 2, квартал 20, выдел 16
14 731
Кордон Баянаульского национального
природного парка в Павлодарской
области. Жасыбайское лесничество.

017
Облыстық бюджеттерге, Астана және
Алматы қалаларының бюджеттеріне
дамытуға, сумен жабдықтау жүйелерін
дамытуға берілетін нысаналы
трансферттері
19 158 848
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Целиноград ауданының
Қосшы ауылында су құбыры желілері мен
құрылыстарын қайта жаңарту
184 867
Ақмола облысы Целиноград ауданының
Раздольное ауылындағы су құбырларының
желілерін салу
109527
Ақмола облысы Целиноград ауданының
Красноярка ауылында су тазарту
жөніндегі құрама блок-модульді орнату
28209
Ақмола облысы Целиноград ауданының
Ақмол (Малиновка) ауылын сумен
жабдықтау жүйесін дамыту. Ақмол
(Малиновка) ауылын сумен жабдықтау
үшін су тарту имараттарының құрылысы
99 730
Ақмола облысы Целиноград ауданы Воздвиженка ауылының cу құбыры желісі мен имараттарын қайта жаңарту
40 684
Ақмола облысы Целиноград ауданының
Жалғызқұдық ауылында суды тазарту
жөніндегі құрама блок-модульді орнату
29 616
Ақмола облысы Целиноград ауданының
Сарыкөл (Павлоградка) ауылында суды
тазарту жөніндегі құрама блок-модульді орнату
29834
Ақмола облысы Щучье ауданының Кенесары
ауылындағы су құбыры желілерін қайта
жаңарту
25 000
Ақмола облысы Аршалы ауданы Раздолье
және Байдалы ауылдарындағы су құбыры
желілерін қайта жаңарту
69128
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы
Полтавское ауылының су құбыры
құрылымдарының алаңын және поселкелік
жүйелерін қайта жаңарту
74 000
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы
Спиридоновка ауылындағы су
жүргізгішін, кенттік сумен қамтитын
жүйелерін және су құбыры құрылымдарының
алаңшасын қайта жаңарту
53 000
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы
Буревестник ауылындағы су құбыры
жүйелерін және су құбыры құрылымдарының
алаңын қайта құру
25 000
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Ұзынкөл
ауылының су құбыры құрылысының аумағын
және кентін сумен қамтамасыз ету
желілерін жаңалау
25 000
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы
Қазақстанға 30 жыл (Таганас) ауылындағы
кенттік сумен қамтамасыздырылатын
жүйелерін және су құбыры құрылымдарының
алаңшасын қайта құру
25 000
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы
Аңдықожа батыр ауылындағы су құбыры
жүйелерін қайта құру
15 000
Ақмола облысы Зеренді ауданы
Симферопольское селосындағы сумен
қамтамасыз ету жүйелерін қайта жаңарту
85 722
Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді
ауылындағы су құбырларын тарату
тораптарының құрылысы және
реконструкциясы

017
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие системы водоснабжения
19 158 848
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция сетей и сооружений
водопровода в селе Кощи
Целиноградского района
Акмолинской области
184 867
Строительство водопроводных сетей в
селе Раздольное Целиноградского
района Акмолинской области
109 527
Установка комбинированного блок-
модуля по очистке воды в селе
Красноярка Целиноградского
района Акмолинской области
28 209
Развитие систем водоснабжения села
Акмол (Малиновка). Строительство
водозаборных сооружений для
водоснабжения села Акмол (Малиновка)
Целиноградского района Акмолинской
области
99 730
Реконструкция водопроводных сетей и
сооружений села Воздвиженка
Целиноградского района Акмолинской
области
40 684
Установка комбинированного блок-
модуля по очистке воды в селе
Жалгызкудук Целиноградского района
Акмолинской области
29 616
Установка комбинированного блок-
модуля по очистке воды в селе
Сарыкол (Павлоградка)
Целиноградского района Акмолинской
области
29 834
Реконструкция водопроводных сетей в
селе Кенесары Щучинского района
Акмолинской области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей в
селах Раздольное и Байдалы
Аршалинского района Акмолинской
области
69 128
Реконструкция поселковых сетей и
площадки водопроводных сооружений
села Полтавское Егиндыкольского
района Акмолинской области
74 000
Реконструкция водовода, поселковых
разводящих сетей и площадки
водопроводных сооружений в селе
Спиридоновка Егиндыкольского района
Акмолинской области
53 000
Реконструкция поселковых сетей
водоснабжения и площадки
водопроводных сооружений в селе
Буревестник Егиндыкольского
района Акмолинской области
25 000
Реконструкция поселковых сетей
водоснабжения и площадки
водопроводных сооружений села
Узунколь Егиндыкольского
района Акмолинской области
25 000
Реконструкция поселковых сетей
водоснабжения и площадки
водопроводных сооружений в
селе 30 лет Казахстана (Таганас)
Егиндыкольского района Акмолинской
области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
села Андыкожа батыр
Енбекшильдерского района Акмолинской
области
15 000
Реконструкция водопроводных сетей в
селе Симферопольское Зерендинского
района Акмолинской области
85 722
Реконструкция и строительство
разводящих сетей водопровода в селе
Зеренда Зерендинского района
Акмолинской области

25 000
Ақмола облысы Шортанды ауданы Жолымбет
кентіндегі су құбыры жүйелерін қайта
жаңарту
70949
Ақмола облысы Шортанды ауданы Научный
кентімен Дамаса, Степное селоларындағы
су құбырын қайта жаңарту (2 кезегі)
69924
Ақмола облысы Шортанды ауданы
Елизаветинка ауылының суөткізгіш
желілерін қайта құру
15 000
Ақмола облысы Шортанды ауданы
Новокубанка ауылындағы сумен
қамтамасыздандыру жүйелерін қайта құру
5 000
Ақмола облысы Астрахан ауданы Петровка
селосындағы су құбыры жүйелерін салу

25 000
Реконструкция водопроводных сетей
в поселке Жолымбет Шортандинского
района Акмолинской области
70 949
Реконструкция водопроводных сетей
сел Дамса, Степное и поселка Научный
Шортандинского района Акмолинской
области (II-я очередь)
69 924
Реконструкция водопроводных сетей в
селе Елизаветинка Шортандинского
района Акмолинской области
15 000
Реконструкция сетей водоснабжения
села Новокубанка Шортандинского
района Акмолинской области
5 000
Строительство водопроводных сетей в
селе Петровка Астраханского района
Акмолинской области

56 947
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы
ауылындағы таратушы су құбыры
жүйелерін қайта жаңарту
77 000
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа қима және Қима ауылдарда таратушы су құбыры жүйелерін қайта жаңарту
30 000
Ақмола облысы Жарқайын ауданы Далабай ауылын жер асты көзінен сумен қамтамасыздандырылуын қайта құру
25 000
Ақмола облысы Жарқайын ауданы Пятигорск
ауылындағы сумен қамсыздандыру желілері
мен сутартқышты қайта құрылымдау
25 000
Ақмола облысы Жарқайын ауданы Гастелло
ауылын жер асты көзінен сумен
қамтамасыздандырылуын қайта құру
25 000
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Новорыбинка
селосында скважиналық су бөгеті мен
сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
78 426
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Наумовка
селосының суқұбыры жүйесін қайта құру

56 947
Строительство разводящих
водопроводных сетей в селе Жаксы
Жаксынского района Акмолинской
области
77 000
Реконструкция разводящих
водопроводных сетей сел Жана-Кийма
и Кийма Жаксынского района
Акмолинской области
30 000
Реконструкция водоснабжения из
подземных источников в селе Далабай
Жаркаинского района Акмолинской
области
25 000
Реконструкция водовода и сетей
водоснабжения в селе Пятигорское
Жаркаинского района Акмолинской
области
25 000
Реконструкция водоснабжения из
подземного источника в селе Гастелло
Жаркаинского района Акмолинской
области
25 000
Реконструкция скважинного водозабора
и системы водоснабжения села
Новорыбинка Аккольского района
Акмолинской области
78 426
Реконструкция водопроводных сетей
села Наумовка Аккольского района
Акмолинской области

42 570
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Амангелді
ауылындағы су құбыры жүйелерін қайта
құру
21588
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ивановское
ауылындағы су құбыры жүйелерін қайта
құру
15 000
Ақмола облысы Сандықтау ауданы
Максимовка ауылындағы су құбыры
жүйелерін қайта құру
25 000
Ақмола облысы Бұланды ауданы Воробьевка
және Журавлевка селосындағы су құбыры
жүйелерін қайта құру
187988
Ақтөбе облысы Благодарный ауылдық
округінің Новостепановка кентінің су
құбыры желілерін қайта жаңарту

42 570
Реконструкция сетей водопровода в
селе Амангельды Аккольского района
Акмолинской области
21 588
Реконструкция сетей водопровода в
селе Ивановское Аккольского района
Акмолинской области
15 000
Реконструкция сетей водопровода в
селе Максимовка Сандыктауского
района Акмолинской области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
сел Журавлевка и Воробьевка
Буландынского района Акмолинской
области
187 988
Реконструкция сетей водопровода
поселка Новостепановка
Благодарного сельского округа
Актюбинской области

320601
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша
ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта
жаңарту
133 000
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Херсон ауылында сумен қамтамасыз ету жүйесін жаңарту
25 000
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой
ауылында сушаруашылығы құрылғыларын
қайта жаңарту
25 000
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы
Қарабұтақ ауылының су құбыры желілерін
және ғимараттарын қайта жаңарту
110 000
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы "Ырғыз
ауылы-Тельман ауылы-Коминтерн ауылы"
магистралды су тарту құбырын қайта
жаңарту

320 601
Реконструкция системы водоснабжения
села Бадамша Каргалинского района
Актюбинской области
133 000
Реконструкция системы водоснабжения
в селе Херсон Каргалинского района
Актюбинской области
25 000
Реконструкция водохозяйственных
сооружений в селе Бозой Шалкарского
района Актюбинской области
25 000
Реконструкция сетей и сооружений
водопровода в селе Карабутак
Айтекебийского района
Актюбинской области
110 000
Реконструкция магистрального
водовода к "селу Иргиз - селу
Тельман - селу Коминтерн"
Иргизского района Актюбинской
области

140 000
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құрылыс
ауылында су өткізу желілерін салу
25 000
Ақтөбе облысы Темір ауданы Алтықарасу ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
120 029
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласындағы су құбыры
желілері мен қондырғыларын қайта құру
260 000
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы
Алимбетовка селосындағы су құбыры
кешенін қайта құру
110 000
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық
кентінде сумен жабдықтау жүйесі мен
ажырасу желілерін қайта жаңарту

140 000
Строительство водопроводных сетей в
селе Курлыс Иргизского района
Актюбинской области
25 000
Реконструкция системы водоснабжения
села Алтыкарасу Темирского района
Актюбинской области
120 029
Реконструкция водопроводных сетей и
сооружений в городе Кандыагаш
Мугалжарского района Актюбинской
области
260 000
Реконструкция водопроводного
комплекса села Алимбетовка
Каркаралинского района Актюбинской
области
110 000
Реконструкция системы водоснабжения
и разводящих сетей в поселке
Шубаркудук Темирского района
Актюбинской области

135 534
Ақтөбе облысы Темір ауданы Сарыкөл
селосында сумен жабдықтау жүйесін салу
35 643
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие
поселкесіндегі су құбыры кешенін қайта
құру
60 186
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжин
ауылында су құбыры кешенін қайта
жаңарту
25 000
Алматы облысы Қарасай ауданы Бекболат Әшекеев ауылын сумен қамтамасыз ету жүйесін салу және қайта жаңарту
50838
Алматы облысы Ұйғыр ауданының Шонжа
ауылын сумен қамтамасыз ету жүйелерінің
құрылысы және қайта жаңарту
50 000
Алматы облысы Қаратал ауданы Үштөбе
қаласында су құбырларын және су өткізу
желілерін қайта жаңғырту және салу
344 952
Алматы облысы Қаратал ауданы Алмалы
ауылындағы сумен қамтамасыз ету
жүйесін салу және қайта жаңарту
27 189
Алматы облысы Балқаш ауданы Желтораңғы
ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесін
салу және қайта жаңарту
25 000
Алматы облысы Балқаш ауданы Бақбақты
ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесін
салу және қайта жаңарту
25 000
Алматы облысы Көксу ауданы Жетіжал
ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесін
салу және қайта жаңарту
38094
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыөзек
ауылының суқұбыры жүйесін салу және
қайта жаңарту
36 925
Алматы облысы Алакөл ауданы Қабанбай
ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесін
салу және қайта жаңарту
25 000
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Өрлі
селосындағы шығыр су тазартқыш және
поселке ішіндегі су құбырлары
22 500
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Нұржау
селосындағы шығыр су тазартқыш және
поселке ішіндегі су құбырлары
27809
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Дашино
селосындағы шығыр су тазартқыш және
поселке ішіндегі су құбырлары
65 182
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Сафоновка селосындағы шығыр су
тазартқыш және поселке ішіндегі су
құбырлары
59 645
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Көптоғай селосындағы шығыр су
тазартқышы және кент ішіндегі су
құбырлары
45 346
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Жыланды селосында су тазарту
қондырғылары мен су құбырлары
желілерін салу
70 000
Атырау облысы Құрманғазы ауданы
Қызылоба селосында су тазарту
қондырғылары мен су құбырлары
желілерін салу
100 000
Атырау облысы Индер ауданы Индербор
кентіндегі шығыр сутазартқышы және
кент ішіндегі су құбырлары
100 000
Атырау облысы Индер ауданының елді
мекендерінің су құбыры желілерін салу
мен қайта құру
90 000
Атырау облысы Индер ауданы Аққала
селосының су тазарту қондырғыларын салу
40 000
Атырау облысы Индер ауданы Гребенщик
селосының су тазарту қондырғылары мен
су құбырлары желілерін салу
40 000
Атырау облысы Индер ауданы Құрылыс
селосының су тазарту қондырғылары мен
су құбырлары желілерін салу
40 000
Атырау облысы Исатай ауданы X.Ерғалиев
ауылының су тазарту қондырғылары мен
су құбырлары желілерін салу
100 000
Атырау облысы Исатай ауданы Гран
станциясының су тазарту қондырғылары
мен су құбырлары желілерін салу
100 000
Атырау облысы Исатай ауданы Чапаево
селосының су тазарту қондырғыларын салу

135 534
Строительство системы водоснабжения
в селе Саркуль Темирского района
Актюбинской области
35 643
Реконструкция водопроводного
комплекса села Сарбие Уилского
района Актюбинской области
60 186
Реконструкция водопроводного
комплекса села Саралжин Уилского
района Актюбинской области
25 000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Бекболат Ашекеев Карасайского района
Алматинской области
50 838
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения села
Чунджа Уйгурского района
Алматинской области
50 000
Реконструкция и строительство
водозаборных сооружений и водовода
систем водоснабжения города Уштобе
Каратальского района Алматинской
области
344 952
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения села Алмалы
Каратальского района Алматинской
области
27 189
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения села
Желторангы Балхашского района
Алматинской области
25 000
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения села Бакбакты
Балхашского района Алматинской
области
25 000
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения в селе Жетыжал
Коксуского района Алматинской
области
38 094
Реконструкция и строительство
водопроводной сети в селе Сарыозек
Кербулакского района Алматинской
области
36 925
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения села Кабанбай
Алакольского района Алматинской
области
25 000
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые водопроводные
сети в селе Орлы Курмангазинского
района Атырауской области
22 500
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые водопроводные
сети в селе Нуржау Курмангазинского
района Атырауской области
27 809
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые водопроводные
сети в селе Дашино Курмангазинского
района Атырауской области
65 182
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые водопроводные
сети в селе Сафоновка
Курмангазинского района
Атырауской области
59 645
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые водопроводные
сети в селе Коптогай
Курмангазинского района
Атырауской области
45 346
Строительство водоочистных
сооружений и водопроводных сетей в
селе Жыланды Курмангазинского района
Атырауской области
70 000
Строительство водоочистных
сооружений и водопроводных сетей в
селе Кызылоба Курмангазинского
района Атырауской области
100 000
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые водопроводные
сети в поселке городского типа
Индерборский Индерского района
Атырауской области
100 000
Строительство и реконструкция
водопроводных сетей населенных
пунктов Индерского района
Атырауской области
90 000
Строительство водоочистных
сооружений в селе Аккала Индерского
района Атырауской области
40 000
Строительство водоочистных
сооружений с водопроводными сетями в
селе Гребенщик Индерского района
Атырауской области
40 000
Строительство водоочистных
сооружений с водопроводными сетями
в селе Курылыс Индерского района
Атырауской области
40 000
Строительство водоочистных
сооружений и водопроводных сетей в
ауле Х. Ергалиева Исатайского района
Атырауской области
100 000
Строительство водоочистных
сооружений и водопроводных сетей на
станции Гран Исатайского района
Атырауской области
100 000
Строительство водоочистных
сооружений в селе Чапаево
Исатайского района Атырауской
области

48 355
Атырау облысы Қызылқоға ауданында
Мұздыбұлақ-Қарабау топтық су құбырын
салу
100 000
Атырау облысы Қызылқоға ауданында
Кереген-Сағыз-Жамансор топтық су
құбырын салу
570 000
Атырау қаласы Бесікті поселкесіндегі
су құбыры және "Талқайран-Бесікті"
магистралды су құбыры"
41 500
Атырау облысы Махамбет ауданының Береке
селосында су құбырлары желісімен су
тартқыш құрылғылары құрылысы
32 950
Атырау облысы еңбекші селолық
аймағындағы Дәулеткерей селосының
қолданып отырған су тазарту
құрылымдарын қайта жаңартумен Жаңа
ауыл, Дәулеткерей Еңбекші елді
мекендерінің су мұнараларын және
поселкеішілік су құбырларын салу
36 984
Атырау облысы Ақкөл селолық округі
Ақкөл селосында блоктық су тазарту
құрылғыларын және село іші су құбыр
желілерін салу
178 513
Атырау облысы Исатай ауданы Забурунье
селосында су тазарту құрылғылары
17 223
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы
Георгиевка селосын сумен жабдықтау
желілерін қайта жаңарту
254 797
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының
Қосағаш, Мәдениет, Бидайық
селоларындағы су құбыры желілерін
қайта жаңарту

48 355
Строительство группового водовода
Муздубулак-Карабау Кызылкогинского
района Атырауской области
100 000
Строительство группового водовода
Кереген-Сагиз-Жамансор
Кызылкогинского района Атырауской
области
570 000
Магистральный водовод
Талкайран-Бесикты и
внутрипоселковый водопровод
в поселке Бесикты города Атырау
Атырауской области
41 500
Строительство водоочистного
сооружения с водопроводными
сетями в селе Береке Махамбетского
района Атырауской области
32 950
Строительство внутрипоселковых
водопроводных сетей и водопроводных
башен в населенных пунктах Енбекши,
Даулеткерей, Жана аул с
реконструкцией существующего ВОС в
селе Даулеткерей Енбекшинского
сельского округа Атырауской области
36 984
Строительство внутрипоселкового
водопровода и водоочистного
сооружения в селе Акколь
Аккольского сельского округа
Атырауской области
178 513
Водоочистное сооружение в селе
Забурунье Исатайского района
Атырауской области
17 223
Реконструкция сетей
водоснабжения села Георгиевка
Жарминского района
Восточно-Казахстанской области
254 797
Реконструкция водопроводных сетей в
селах Косагаш-Мадениет-Бидайык
Аягозского района
Восточно-Казахстанской области

91 200
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха
ауданы Бородулиха селосының сумен
жабдықтау желілерін қайта жаңарту
(2-ші кезек)
103 083
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха
ауданы Дмитриевка селосының сумен
жабдықтау желілерін қайта жаңарту
39 500
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха
ауданы Қоростел селосын сумен жабдықтау
желілерін қайта жаңарту
30 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар
селосындағы су құбыры мен кәрізді
қайта жаңарту (құрылыстың 2 кезегі -

91 200
Реконструкция сетей водоснабжения
села Бородулиха (2-я очередь)
Бородулихинского района
Восточно-Казахстанской области
103 083
Реконструкция сетей водоснабжения
села Дмитриевка Бородулихинского
района Восточно-Казахстанской
области
39 500
Реконструкция сетей водоснабжения
села Коростели Бородулихинского
района Восточно-Казахстанской
области
30 000
Реконструкция водопровода и
канализации в селе Урджар
Урджарского района Восточно-
Казахстанской области (2-я очередь
строительства - водоснабжение -

сумен жабдықтау - 1, 2, 3 - іске
қосылатын кешендер)
100 649
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Көктерек ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту
23 669
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Южное селосындағы су құбырын қайта жаңарту
37 062
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Тас-Арық селосындағы су құбырын қайта жаңарту
22 134
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Алтыншоқы селосындағы су құбырын қайта жаңарту
80 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Аксаковка ауылындағы су құбырын қайта жаңғырту
25 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы
Науалы ауылын сумен жабдықтау
25 000
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы
Сарыарқа ауылындағы бас тоғанды
кенттік су құбырын қайта жаңғырту
25 000
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы Октябрьский кентінде су құбырын жаңалау
25 000
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Алмасай ауылды сумен қамтамасыз ету жүйесін жаңалау
25 000
Шығыс Қазақстан облысының Аягөз ауданы Айғыз ауылының кенттік су құбырымен суіркуішін қайта құру
77 362
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңғырту
90 134
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай
ауылындағы бас тоғанды кенттік құбырын
қайта жаңғырту
62 816
Жамбыл облысы Мерке ауданы Сұрат ауылының сумен жабдықтау жүйесін қалпына келтіру
62 504
Жамбыл облысы Мерке ауданы
Интернациональное ауылының сумен
жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
64 112
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы
Көгершін ауылының сумен қамтамасыз ету
жүйесін қайта жаңарту (екінші кезек)
136 934
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жайылма
ауылында, Маятас ауылында топтық сумен
жабдықтау жүйелерін қайта жаңарту
Сметалық құжаттаманы қайта санау
81 000
Жамбыл облысы Талас ауданы Ақкөл
ауылындағы су желілері (су құбыры)
құрылысының екінші кезеңін қайта жаңғырту
43 665
Жамбыл облысы Талас ауданы Үшарал ауылын сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңғырту
15 000
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Кеңес ауылының сумен жабдықтау жүйесі құрылысын салу (2 кезек)
20 000
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Құмөзек ауылының сумен қамтамасыз ету жүйелерін және су шығару имараттарын қалпына келтіру
14 272
Жамбыл облысы Шу ауданы Төле би ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесін
қайта жаңғырту (2 кезек)
20 000
Жамбыл облысы Шу ауданы Белбасар
ауылының сумен жабдықтау жүйелерін
қайта жаңғырту
25 000
Жамбыл облысы Шу ауданы Жаңажол
ауылының су құбырларын және су шығару
имараттарын қалпына келтіру
20 000
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Бірлесу
Еңбек ауылын сумен жабдықтау

1-й, 2-й, 3-й пусковые комплексы)
100 649
Реконструкция водопровода в селе
Коктерек Урджарского района
Восточно-Казахстанской области
23 669
Реконструкция водопровода в селе
Южное Урджарского района
Восточно-Казахстанской области
37 062
Реконструкция водопровода в селе
Тас-Арык Урджарского района
Восточно-Казахстанской области
22 134
Реконструкция водопровода в селе
Алтыншокы Урджарского района
Восточно-Казахстанской области
80 000
Реконструкция водопровода в селе
Аксаковка Урджарского района
Восточно-Казахстанской области
25 000
Водоснабжение села Науалы
Урджарского района
Восточно-Казахстанской области
25 000
Реконструкция поселкового
водопровода с водозабором в селе
Сарыарка Аягозского района
Восточно-Казахстанской области
25 000
Реконструкция водопровода в поселке
Октябрьский Зыряновского района
Восточно-Казахстанской области
25 000
Реконструкция системы водоснабжения
села Алмасай Уланского района
Восточно-Казахстанской области
25 000
Реконструкция поселкового
водопровода с водозабором в селе
Айгыз Аягозского района
Восточно-Казахстанской области
77 362
Реконструкция водопроводных сетей в
селе Кокжира Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области
90 134
Реконструкция поселкового
водопровода с водозабором в селе
Тарбагатай Аягозского района
Восточно-Казахстанской области
62 816
Восстановление систем водоснабжения
в ауле Сурат Меркенского района
Жамбылской области
62 504
Реконструкция систем водоснабжения
в селе Интернациональное Меркенского
района Жамбылской области
64 112
Реконструкция водозаборных
сооружений и водопровода в селе
Когершин (2-я очередь) район
Т. Рыскулова Жамбылской области
136 934
Восстановление систем группового
водоснабжения аулов Жайлма и Маятас
Сарысуского района Жамбылской
области. Пересчет сметной
документации
81 000
Реконструкция водопроводных сетей
(водовода) второй очереди
строительства в ауле Акколь
Таласского района Жамбылской области
43 665
Реконструкция систем водоснабжения
села Ушарал Таласского района
Жамбылской области
15 000
Строительство системы водоснабжения
села Кенес Мойынкумского района
Жамбылской области (2 очередь)
20 000
Восстановление систем водоснабжения
и водозаборных сооружений села
Кумозек Мойынкумского района
Жамбылской области
14 272
Реконструкция системы водоснабжения
села Толе би Шуского района
Жамбылской области (2 очередь)
20 000
Реконструкция систем водоснабжения
аула Бельбасар Шуского района
Жамбылской области
25 000
Восстановление водопроводных сетей
и водозаборных сооружений аула
Жанажол Шуского района Жамбылской
области
20 000
Водоснабжение аула Бирлесу Енбек
Жамбылского района Жамбылской
области

71 525
Жамбыл облысы Т.Рұсқұлов ауданы Өрнек
ауылының су шығару имараттары және
сумен қамтамасыз ету жүйесі
43 901
Жамбыл облысы Талас ауданы Тамды
ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта
жаңғырту
114 900
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Ынтымақ
ауылының топтық су құбырын қайта
жаңғырту
126 592
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылын сумен жабдықтау
40 000
Батыс Қазақстан облысы Теректі
ауданындағы Ақжайық ауылында су
жабдықтауын қалпына келтіру
40 000
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы
Тихоновка селосында су құбырының
құрылысын салу

71 525
Водозаборные сооружения и системы
водоснабжения села Орнек района
имени Т. Рыскулова Жамбылской
области
43 901
Реконструкция систем водоснабжения
аула Тамды Таласского района
Жамбылской области
114 900
Реконструкция группового водопровода
ауыла Ынтымак Байзакского района
Жамбылской области
126 592
Водоснабжение села Тайпак
Акжаикского района Западно-
Казахстанской области
40 000
Реконструкция водоснабжения села
Акжаик Теректинского района
Западно-Казахстанской области
40 000
Строительство водопровода села
Тихоновка Бурлинского района
Западно-Казахстанской области

28 870
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі
ауданындағы Киров ауылында су өткізу
құрылымын салу
25 718
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Қызыл-Тал ауылындағы суөткізгіштік құрылысы
30 000
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы
Ростоши селосындағы су өткізу құбырын
қайта жаңарту
56 749
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы
Қособа селосын сумен жабдықтау
40 171
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Коминтерн селосындағы сумен жабдықтау құбырын жақсарту
25 704
Батыс Қазақстан облысы Сырым
ауданындағы Бұлан ауылын сумен
жабдықтау
24 322
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Чижа-2 селосын сумен жабдықтау
24 479
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау
ауданы Лубенка селосын сумен жабдықтау
46 115
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау
ауданы Новопетровка селосындағы су
жабдықтау құрылысы
12 970
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Сұлукөл ауылын сумен қамтамасыз ету (сметалық құжатын өзгерту)
27 669
Батыс Қазақстан облысы Казталовка
ауданы Жаңажол ауылын сумен қамтамасыз
ету
40 000
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы
Қоскөл ауылында сумен жабдықтау
құрылысы
14 198
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Жалпақтал ауылын сумен жабдықтау жүйесін қалпына келтіру
40 000
Қарағанды қаласы Сортировка кентінде
су құбырын салу
94 953
Қарағанды қаласы Шахан ауылы. Ішкі
кварталдық су құбырлар жүйесін қайта
жаңарту. 3-кезек
87 782
Қарағанды облысы Абай ауданы Топар
кентінде суөткізгіш жүйесінің құрылысы
25000
Қарағанды қаласы Бұқар-Жырау ауданы
Көкпекті селосындағы су құбырлар
жүйесін қайта жаңарту
44 812
Қарағанды қаласы Нұра ауданы Киевка
кентіндегі су құбырлар жүйесін қайта
жаңарту
38 179
Қарағанды облысы Нұра ауданы Киевка кентінің кентішілік су құбыры желілері мен су қабылдағыш имараттарының құрылысы
25 000
Қарағанды облысы Нұра ауданы
Пржевальское ауылындағы су құбырлары
желілерін қайта құру
25 000
Қарағанды облысы Нұра ауданы Майоровка
ауылындағы су құбырлар жүйесін қайта
жаңғырту
25 000
Қарағанды қаласы Осакаровка кентінің
су жүйесін қайта құрылымдау

28 870
Строительство водопровода села
Кирово Бурлинского района
Западно-Казахстанской области
25 718
Строительство водопровода села
Кзыл-Тал Бурлинского района
Западно-Казахстанской области
30 000
Реконструкция системы водоснабжения
села Ростоши Зеленовского района
Западно-Казахстанской области
56 749
Водоснабжение села Кособа
Сырымского района
Западно-Казахстанской области
40 171
Улучшение водоснабжения в селе
Коминтерн Сырымского района
Западно-Казахстанской области
25 704
Водоснабжение села Булан Сырымского
района Западно-Казахстанской области
24 322
Водоснабжение села Чижа-2
Таскалинского района
Западно-Казахстанской области
24 479
Водоснабжение села Лубенка
Чингирлауского района
Западно-Казахстанской области
46 115
Строительство водоснабжения села
Новопетровка Чингирлауского района
Западно-Казахстанской области
12 970
Водообеспечение поселка Сулыколь
Каратобинского района Западно-
Казахстанской области
(корректировка сметной документации)
27 669
Строительство водоснабжения села
Косколь Каратобинского района
Западно-Казахстанской области
40 000
Водоснабжение поселка Жанажол
Казталовского района Западно-
Казахстанской области
14 198
Реконструкция системы водоснабжения
села Жалпактал Казталовского района
Западно-Казахстанской области
40 000
Строительство водопровода в поселке
Сортировка города Караганды
Карагандинской области
94 953
Реконструкция внутриквартальных
водопроводных сетей поселка Шахан,
3-я очередь Карагандинской области
87 782
Строительство водопроводных сетей
поселка Топар Абайского района
Карагандинской области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
села Кокпекты Бухар-Жырауского
района Карагандинской области
44 812
Реконструкция водопроводных сетей
поселка Киевка Нуринского района
Карагандинской области
38 179
Строительство внутрипоселковых
водопроводных сетей и водозаборных
сооружений поселка Киевка
Нуринского района Карагандинской
области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
села Пржевальское Нуринского района
Карагандинской области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
села Майоровка Нуринского района
Карагандинской области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
поселка Осакаровка Осакаровского
района Карагандинской области

58 987
Абай ауданының Южный ауылындағы ішкі
кварталдарының су жүйелерін қайта құру
(2-кезек)
2 442
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы
Шашубай кентінің су құбыры желісін
қайта құру
107 855
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының
Нұркен ауылындағы су құбырлар
жүйелерін қайта құру
37 701
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы
Сарышаған ауылішілік су жүйелерін
қайта құру
25 000
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының
Егіндібұлақ ауылындағы су құбырлар
жүйелерін қайта құру

58 987
Реконструкция внутриквартальных
водопроводных сетей поселка Южный
(2 очередь) Абайского района
Карагандинской области
2 442
Реконструкция водопроводных сетей
поселка Шашубай Актогайского района
Карагандинской области
107 855
Реконструкция водопроводных сетей
села Нуркен Актогайского района
Карагандинской области
37 701
Реконструкция внутриквартальных
водопроводных сетей села Сарышаган
Актогайского района Карагандинской
области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
села Егиндыбулак Каркаралинского
района Карагандинской области

36 257
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Теректі ауылындағы су құбырлар жүйелерінің құрылысы
25 000
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының
Аппаз ауылындағы су құбырлар жүйелерін
қайта құру
25 000
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының
Байқоңыр ауылындағы су құбырлар
жүйелерінің құрылысы
25 000
Қарағанды облысы Шет ауданының Өспен ауылындағы су құбырлары желілерін қайта құру
25 000
Қарағанды облысы Шет ауданы Ақадыр
ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта
құрылымдау
25 000
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының
Байдалы би ауылындағы су құбырлар
жүйелерін қайта құру
25 000
Қарағанды облысы Ақтау ауылының
суөткізу желісін қайта жаңарту
25 000
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы
Құсмұрын ауылын сумен жабдықтау
объектілерін қайта жаңарту

36 257
Строительство водопроводных сетей
села Теректы Каркаралинского
района Карагандинской области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
села Аппаз Каркаралинского района
Карагандинской области
25 000
Строительство водопроводных сетей
села Байконыр Улытауского района
Карагандинской области
25 000
Строительство водопроводных сетей в
селе Оспен Шетского района
Карагандинской области
25 000
Реконструкция системы водоснабжения
поселка Агадырь Шетского района
Карагандинской области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
села Байдалы би Жанааркинского
района Карагандинской области
25 000
Реконструкция водопроводных сетей
поселка Актау Карагандинской области
25 000
Реконструкция объектов водоснабжения
поселка Кушмурун Аулиекольского
района Костанайской области

119 468
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылын сумен жабдықтау объектілерін қайта жаңарту
100 000
Қостанай облысы Жетіқара ауданы Мықтыкөл, Волгоград ауылдары Волгоград топтық су құбырын қайта жаңарту
82 844
Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
74 136
Қостанай облысы Целинное, Прогресс,
Челгаши, Октябрьское, Железнодорожное,
Жаныспай ауылдары Түнтігір жер асты су
кенішінен Железнодорожный топтық су
құбырын қайта жаңарту
50 000
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл
ауылында суөткізгіш таратушы торабын
қайта жаңарту

119 468
Реконструкция водоснабжения села
Аулиеколь Аулиекольского района
Костанайской области
100 000
Реконструкция Волгоградского
группового водопровода
Житикаринского района села Муктиколь
и села Волгоградское Костанайской
области
82 844
Реконструкция системы водоснабжения
села Камысты Камыстинского района
Костанайской области
74 136
Реконструкция Железнодорожного
группового водопровода из
Тюнтюгурского месторождения
подземных вод для водоснабжения
населенных пунктов Целинное,
Прогресс, Челгаши, Октябрьское,
Железнодорожное, Жаныспай
Костанайской области
50 000
Реконструкция разводящей сети
водопровода поселка Сарыколь
Сарыкольского района Костанайской
области

90 923
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоровка ауылында таратушы торап суөткізгішін қайта жаңарту
72 461
Қостанай облысы Қостанай ауданы Озерное ауылын сумен қамтамасыз етуді қайта жаңарту
25 000
Қостанай облысы Таранов ауданы Баталы
ауылын сумен қамтамасыз етуді қайта
жаңарту
25 000
Қостанай облысы Жангелді ауданы Қарасу
ауылын сумен қамтамасыз етуді қайта
жаңарту
40 547
Қызылорда облысы Қазалы ауданы
Басықара елді мекенін сумен жабдықтау
жүйесін қайта жаңарту

90 923
Реконструкция разводящих сетей
водопровода в селе Федоровка
Федоровского района Костанайской
области
72 461
Реконструкция водоснабжения села
Озерное Костанайского района
Костанайской области
25 000
Строительство водоснабжения села
Баталы Тарановского района
Костанайской области
25 000
Строительство водоснабжения села
Карасу Джангельдинского района
Костанайской области
40 547
Реконструкция существующих
водопроводных сетей в населенном
пункте Басыкара Казалинского района
Кызылординской области

20 953
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Примова
елді мекенін сумен жабдықтау жүйесін
қайта жаңарту
36 975
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы
Жосалы аудан орталығындағы су
құбырының құрылысы. Қыстакішілік
тораптар (3-ші кезең)
210 000
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы
Ақтөбе елді мекеніндегі сумен қамту
жүйесінің құрылысы. Қыстақішілік
суқұбыры желілері
25 000
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы
Тұрмағамбет елді мекеніндегі сумен
қамту жүйесінің құрылысы. Қыстақішілік
суқұбыры желілері
40 611
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақжар
елді мекеніндегі сумен қамту жүйесінің
құрылысы. Қыстақішілік суқұбыры
желілері
25 000
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы
"Жалағаш" аудан орталығындағы суқұбыры
торабын кеңейту. Қыстақішіндегі
тораптар. 3-ші кезең

20 953
Реконструкция существующих
водопроводных сетей в населенном
пункте Примова Казалинского района
Кызылординской области
36 975
Строительство водопровода в районном
центре Жосалы Кармакшинского района
Кызылординской области.
Внутрипоселковые сети (3-этап)
210 000
Реконструкция систем водоснабжения
в населенном пункте Актобе
Кармакшинского района Кызылординской
области. Внутрипоселковые
водопроводные сети
25 000
Реконструкция систем водоснабжения
в населенном пункте Турмагамбет
Кармакшинского района Кызылординской
области. Внутрипоселковые
водопроводные сети
40 611
Реконструкция систем водоснабжения
в населенном пункте Акжар
Кармакшинского района Кызылординской
области. Внутрипоселковые
водопроводные сети
25 000
Расширение водопроводной сети в
районном центре Жалагаш Жалагашского
района Кызылординской области.
Внутрипоселковые сети (III-этап)

46 112
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Нағи
Ілиясов елді мекеніндегі сумен қамту
жүйесін кеңейту және қайта жаңарту
70 338
Қызылорда облысы Сырдария ауданы
Шіркейлі елді мекеніндегі сумен қамту
жүйесін кеңейту және қайта жаңарту
153 829
Қызылорда облысы Сырдария ауданы
Сейфуллин елді мекеніндегі сумен қамту
жүйесін қайта құрылымдау және кеңейту
25 000
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Айдарлы елді мекеніндегі сумен қамту жүйесін қайта құрылымдау
25 000
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған елді мекеніндегі сумен қамту жүйесін қайта құрылымдау
25 000
Қызылорда облысы Сырдария ауданы
Қоғалыкөл елді мекеніндегі сумен қамту
жүйесін қайта құрылымдау және кеңейту
25 000
Қызылорда облысы Жанақорған ауданы
"Жаңақорған" қыстағындағы сумен қамту
жүйесін қайта жаңарту. Қыстақішілік
суөткізгіш жүйесі. 3-кезең
80 000
ЖТС құрамындағы Шиелі кентіндегі
кентішілік су өткізу желілерін қайта
құрылымдау. Көкшоқы шағын ауданы
80 480
Қызылорда облысы Арал ауданы Сексеуіл
кентінің сумен жабдықтау желісін қайта
құру
111 626
Қызылорда облысы Арал ауданындағы
Арал-Сарыбұлақ топтық суқұбырының
сорғы бекетінен Жақсықылыш қыстағына
дейінгі су құбыры жолдарын қайта
құрылымдау

46 112
Реконструкция и расширение системы
водоснабжения в населенном пункте
имени Наги Ильясова Сырдарьинского
района Кызылординской области
70 338
Реконструкция и расширение систем
водоснабжения в населенном пункте
Ширкейли Сырдарьинского района
Кызылординской области
153 829
Реконструкция и расширение систем
водоснабжения в населенном пункте
Сейфуллина Сырдарьинского района
Кызылординской области
25 000
Реконструкция систем водоснабжения
в населенном пункте Айдарлы
Сырдарьинского района Кызылординской
области
25 000
Реконструкция и расширение систем
водоснабжения в населенном пункте
Шаган Сырдарьинского района
Кызылординской области
25 000
Реконструкция и расширение систем
водоснабжения в населенном пункте
Когалыколь Сырдарьинского района
Кызылординской области
25 000
Реконструкция системы водоснабжения
в поселке Жанакорган Жанакорганского
района Кызылординской области.
Внутрипоселковые водопроводные сети
(3-этап)
80 000
Реконструкция внутрипоселковой
водопроводной сети в поселке Шиели в
составе ЖГВ. Микрорайон Кокшокы.
Кызылординская область
80 480
Реконструкция систем водоснабжения
поселка Саксаульск Аральского района
Кызылординской области
111 626
Реконструкция водопроводной линии
от насосной станции Арало-
Сарыбулакского группового
водопровода до поселка Жаксыкылыш
Аральского района Кызылординской
области

25 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы
Қожакент елді мекенінің сумен
жабдықтау желісін қайта құру
48 481
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы
Жаңаарық елді мекенінің сумен
жабдықтау желісін қайта құру
124 725
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы
Сунақата елді мекенінің сумен
жабдықтау желісін қайта құру
32 339
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы
Бесарық елді мекенінің сумен жабдықтау
желісін қайта құру
25 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы
Екпінді елді мекеніндегі қазіргі бар
суқұбыры желісін қайта құрылымдау

25 000
Реконструкция систем водоснабжения в
населенном пункте Кожакент
Жанакорганского района
Кызылординской области
48 481
Реконструкция системы водоснабжения
в населенном пункте Жанаарык
Жанакорганского района
Кызылординской области
124 725
Реконструкция системы водоснабжения
населенного пункта Сунаката
Жанакорганского района
Кызылординской области
32 339
Реконструкция системы водоснабжения
населенного пункта Бесарык
Жанакорганского района
Кызылординской области
25 000
Реконструкция существующих
водопроводных сетей в населенном
пункте Екпенди Жанакорганского
района Кызылординской области

41 768
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекеніндегі сумен қамту жүйесін қайта құрылымдау
25 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сүттіқұдық елді мекеніндегі сумен қамту жүйесін қайта құрылымдау
25 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы
Қожамберді елді мекеніндегі сумен
қамту жүйесін қайта құрылымдау
30 719
Қызылорда облысы Тасбөгет кентінің
сумен жабдықтау және субұрма желілерін
кеңейту мен қайта құру. 2-кезек

41 768
Реконструкция системы водоснабжения
в населенном пункте Томенарык
Жанакорганского района
Кызылординской области
25 000
Реконструкция системы водоснабжения
в населенном пункте Суттикудык
Жанакорганского района
Кызылординской области
25 000
Реконструкция системы водоснабжения
населенного пункта Кожамберды
Жанакорганского района
Кызылординской области
30 719
Реконструкция и расширение систем
водоснабжения и водоотведения в
поселке Тасбогет Кызылординской
области. 2-й этап

350 000
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық
ауылындағы "Ақтау-Құрық" су тарту
құбырының екінші тармағының құрылысы
50 000
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Бұрма, Қолқа елді мекендерін сумен қамту
40 000
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы
Ақжігіт-Майлинск топтық су құбырының
басты насостық станциясын қайта
жаңғырту
11 340
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Тәжен,
Ақшымырау елді мекендерін сумен қамту
40 000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы
Боздақ, 15-бекет елді мекендеріндегі
суды даярлау жүйелерінің, сутартқыш
имараттарының, желгенераторларының
40 000
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық
селосында көлемі 1000 текше метр
құрама темірбетон және кентішілік
торабқа су беруге арналған сорғы
станциясының құрылысы
66 715
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық
селосында 2-ші көтерме сорғы
станциясынан басталатын ұзындығы 16 км
магистралды су тазартқыш салу
140 882
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
Шарбақты селосында су құбырын және су
құбыры құрылыстарын қайта жаңарту

350 000
Строительство второй нитки водовода
"Актау-Курык" в селе Курык
Каракиянского района Мангистауской
области
50 000
Водоснабжение населенных пунктов
Бурма, Колка Каракиянского района
Мангистауской области
40 000
Реконструкция головной насосной
станции группового водопровода
Акжигит-Майлинский Бейнеуского
района Мангистауской области
11 340
Водоснабжение населенных пунктов
Тажен, Акшымырау Бейнеуского
района Мангистауской области
40 000
Бурение скважин и строительство
систем водоподготовки, водозаборных
сооружений, ветрогенераторов в
населенных пунктах Баздак,
15-разъезд Мангистауского района
Мангистауской области
40 000
Строительство сборных железобетонных
двух резервуаров, объемом 1000 м3 и
насосной станции для подачи воды во
внутрипоселковую сеть села Курык
Каракиянского района Мангистауской
области
66 715
Строительство магистрального
водовода протяженностью 16 км от
насосной станции 2-го подъема села
Курык Каракиянского района
Мангистауской области
140 882
Реконструкция водопровода и
водопроводных сооружений в селе
Щербакты Щербактинского района
Павлодарской области

257 774
Павлодар облысы Қашыр ауданы Байқоныс
селосы су құбырларын және су тазартқыш
жабдықтарын қайта жаңарту
57 578
Павлодар облысы Шідерті кентінің сумен жабдықтау және субұрма желілерін кеңейту мен қайта құру
300 000
Павлодар облысы Қашыр ауданы Песчаное
ауылының суқұбыры құрылысын, насос
стансиясының бірінші көтермесі мен су
құбыры желісін модернизациялау
24 756
Павлодар облысы Қашыр ауданы Львовка
ауылы су құбырларын қайта жаңарту
25 000
Павлодар облысы Қашыр ауданы
Октябрьское ауылында су құбырын және
су құбыры имараттарын қайта жаңарту
25 000
Павлодар облысы Железинка ауданы
Железинка ауылында су құбырын қайта
құру
25 000
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
Жылы-Бұлақ селосы су құбырын қайта
жаңарту
41 002
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
Сосновка ауылында су құбырын қайта құру
25 000
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Черное
ауылындағы су құбырларын қайта құру
25 000
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Малыбай
ауылында су құбырының құрылысы
25 000
Павлодар облысы Успенка ауданы
Тимирязево ауылының су құбырларын
қайта құру
25 000
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов
және Ақжар аудандарының ауылдық елді
мекендерін сумен жабдықтау (II кезек).
"Чехово ауылында 2 көтергішті су
тарту-сорғы станциясы" Уәлиханов
ауданы Чехово селосы
82552
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл
ауданының кусталық бұрғылау су
тоғанының құрылысы (II кезең). Жамбыл
ауданы Светлое, Матросово;
Екатериновка, Чапаево, Сәбит,
Святодуховка, Зеленая роща
ауылдарындағы Екатериновка жер асты
сулары учаскесі
103 346
Солтүстік Қазақстан облысы Булаев
топтық су құбырын (3 кезек) қайта
жаңарту (жобаны түзету)
341501
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылының тарату желісін қайта құру
300 000
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ.Мүсірепов
ауданы Новоишимское селосындағы су
құбырлары торларын қайта жөндеу және
өркендету
200 000
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың
ауданы Смирнов селосындағы су құбырлары
торларын қайта жөндеу және өркендету
151 444
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл
ауданы Пресновка селосындағы су
құбырлары торларын қайта жөндеу және
өркендету
69 638
Солтүстік Қазақстан облысы Уалиханов
ауданы Кішкенекөл ауылындағы су
құбырлары торларын қайта жөндеу және
өркендету
50 000
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
ауданының Тарангул және Двинск
ауылдарындағы бетбұрысты қайта жаңғырту
40 000
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют
ауданының Дубровное ауылындағы
бетбұрысты қайта жаңғырту
40 000
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют
ауданының Афонькино, Пробуждение және
Новоукраинка ауылдарындағы бетбұрысты
қайта жаңғырту
40 000
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар
ауданының Менжинское ауылындағы
бетбұрысты қайта жаңғырту

257 774
Реконструкция водопровода и
водопроводных сооружений села
Байконыс Качирского района
Павлодарской области
57 578
Развитие и реконструкция систем
водоснабжения и водоотведения
поселка Шидерты Павлодарской области
300 000
Модернизация водопроводных
сооружений, насосной станции 1
подъема и водопроводных сетей в
селе Песчанное Качирского района
Павлодарской области
24 756
Реконструкция водопровода в селе
Львовка Качирского района
Павлодарской области
25 000
Реконструкция водопровода и
водопроводных сооружений села
Октябрьское Качирского района
Павлодарской области
25 000
Реконструкция водопровода в селе
Железинка Железинского района
Павлодарской области
25 000
Реконструкция водопровода в селе
Жылы-Булак Щербактинского района
Павлодарской области
41 002
Реконструкция водопровода в селе
Сосновка Щербактинского района
Павлодарской области
25 000
Реконструкция водопровода в селе
Черное Лебяжинского района
Павлодарской области
25 000
Строительство водопровода в селе
Малыбай Лебяжинского района
Павлодарской области
25 000
Реконструкция водопровода в селе
Темирязево Успенского района
Павлодарской области
25 000
Водоснабжение сельских населенных
пунктов Уалихановского и Акжарского
районов (II-я очередь) Северо-
Казахстанской области. Водовод
"Водозабор-насосная станция 2
подъема в селе Чехово". Село Чехово
Уалихановского района
82 552
Строительство кустовых скважинных
водозаборов в Жамбылском районе
(II-я очередь) Северо-Казахстанской
области. Екатериновский участок
подземных вод села Светлое,
Матросово, Екатериновка, Чапаево,
Сабит, Святодуховка, Зеленная Роща
Жамбылского района
103 346
Реконструкция Булаевского группового
водопровода (3-я очередь) в
Северо-Казахстанской области
(корректировка проекта)
341 501
Реконструкция разводящих сетей в
селе Бишкуль Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
300 000
Развитие и реконструкция
водопроводных сетей в селе
Новоишимское района имени
Г. Мусрепова Северо-Казахстанской
области
200 000
Развитие и реконструкция разводящих
сетей водопровода в селе Смирново
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
151 444
Развитие и реконструкция
водопроводных сетей в селе
Пресновка Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
69 638
Развитие и реконструкция
водопроводных сетей в селе
Кишкенеколь Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
50 000
Реконструкция отвода на села
Тарангул и Двинск Есильского района
Северо-Казахстанской области
40 000
Реконструкция отвода на село
Дубровное Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
40 000
Реконструкция отвода на села
Афонькино, Пробуждение и
Новоукраинка Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
40 000
Реконструкция отвода на село
Менжинское Акжарского района
Северо-Казахстанской области

32 260
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам
ауданы Сайрам селосында су құбыры
желісін салу
300 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт
ауданы Алтынтөбе, Қаржан елді
мекендерін сумен жабдықтау
54 943
Оңтүстік Қазақстан облысының Абай
селосымен іргелес ауылдарын сумен
жабдықтау (аяқтау)
115 499
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы
Шолақ-Қорған селосын сумен қамтамасыз
ету. Құрылыстың 2-ші кезегі
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы
ауданы Қарақұм елді мекеніндегі су
құбырларының жүйесін кеңейту және су
құбырларын салу
37 012
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы Кемірбастау - Түлкібас - Т.Рысқұлов ауылына су өткізу құбыры
280 532
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт
Молбұлақ ауылындағы орамды жүйе мен
резервуарға дейінгі су құбырын және
СГВ су алғыш имаратын қайта құру
43 156
Оңтүстік Қазақстан облысы Төле би
ауданы 1-Май селосында су құбырын салу
121 213
Оңтүстік Қазақстан облысы Байдібек
ауданы Шалпақ селосын сумен жабдықтау
176 150
Оңтүстік Қазақстан облысы Байдібек
ауданы Ақбастау селосын сумен жабдықтау
97 942
Жібек жолы көшесінен Сайрам, Жұлдыз,
Қарабастау, Бадам-1, Бадам-2 елді
мекендеріне дейін тартылған су құбырын
салу

32 260
Строительство водопроводной сети в
селе Сайрам Сайрамского района
Южно-Казахстанской области
300 000
Водоснабжение населенных пунктов
Алтын-тобе, Каржан Казыгуртского
района Южно-Казахстанской области
54 943
Водоснабжение села Абай и
близлежащих аулов Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
(завершение)
115 499
Водоснабжение села Шолак-Корган
Созакского района Южно-Казахстанской
области. 2-ая очередь строительства
100 000
Строительство водопроводных
сооружений и расширение существующих
водопроводных сетей в селе
Каракум Ордабасинского района
Южно-Казахстанской области
37 012
Водовод Кемирбастау-Тюлькубас-село
Т. Рыскулова Тюлькубаского района
Южно-Казахстанской области
280 532
Реконструкция существующего
водозабора СГВ с подающим водоводом
до резервуара и квартальные сети
поселка Молбулак Казыгуртского
района Южно-Казахстанской области
43 156
Строительство водопровода в селе 1
Мая Толебийского района
Южно-Казахстанской области
121 213
Водоснабжение села Шакпак
Байдибекского района
Южно-Казахстанской области
176 150
Водоснабжение села Акбастау
Байдибекского района
Южно-Казахстанской области
97 942
Строительство водовода от улицы
Жибек жолы до населенных пунктов
Жулдыз, Карабастау, Бадам-1, Бадам-2
и Сайрам, Сайрамского района
Южно-Казахстанской области

100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас
ауданы Жаскешу селосын сумен
қамтамасыз ету
71 787
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт
ауданы Рабат және Атбұлақ елді
мекендерінің су құбыры желілерін және
ғимараттарын қайта жаңарту
152 722
Оңтүстік Қазақстан облысы Отрар ауданы
Маяқұм селосында ішкі су құбыры
желілерін қайта жаңарту
57 042
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы
ауданы Қажымұқан-Қараспан топтық су
құбырын салу
148 044
Оңтүстік Қазақстан облысы Отрар ауданы
Балтакөл елді мекеніндегі ішкі су
құбырларының жүйелерін қайта құру
72 995
Оңтүстік Қазақстан облысы Отрар ауданы
Қожатоғай елді мекеніндегі ішкі су
құбырларының жүйелерін қайта құру
64 281
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Мырзакент елді мекеніндегі су құбырының құрылысын аяқтау
25 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының шекаралас елді мекендерін сумен қамтамасыз ету (Бірлісу ауылдық округінің 28 гвардияшылар ауылы)
4 065
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш
ауданының шекаралас елді мекендерін
сумен қамтамасыз ету (Ұшқын ауылдық
округінің Достық ауылы)
10 964
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш
ауданының шекаралас елді мекендерін
сумен қамтамасыз ету (Алпамыс ауылдық
округінің Ақжол ауылы)
2 201
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш
ауданының шекаралас елді мекендерін
сумен қамтамасыз ету (Жартытөбе
ауылдық округінің Достық ауылы)
19 266
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш
ауданының шекаралас елді мекендерін
сумен қамтамасыз ету (Ұшқын ауылдық
округінің Қоралас ауылы)
8 149
Ақмола облысы Щучье ауданының Щучье
қаласындағы су құбыры желілерін қайта
жаңарту
312 350
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы
Степняк қаласында суөткізу желілерін
қайта жаңарту (2 кезең)
50 000
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл
қаласындағы су құбыры жүйелерін қайта
жаңарту
290 000
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл
қаласындағы су құбыры желісін қайта
жаңарту (II кезек)
77 650
Ақтөбе облысы Алға ауданы Алға
қаласының сумен қамтамасыз ету жүйесін
қайта жаңарту
40 000
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ембі
қаласының су құбыры кешенін қайта
жаңарту
40 000
Алматы облысы Қапшағай қаласын сумен
қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңарту
және салу
50 664
Алматы облысы Панфилов ауданы Жаркент
қаласында сумен қамтамасыз ету жүйесін
салу және қайта жаңарту
41 699
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласында
су тарту құрылыстары мен су құбыры
желілерін қайта жаңартудың екінші
кезегі
44 196
Шығыс Қазақстан облысының Риддер
қаласын жер асты көздерінен сумен
жабдықтау
17 000
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының

100 000
Водоснабжение села Жаскешу
Тюлькубасского района
Южно-Казахстанской области
71 787
Реконструкция сетей и сооружений
водопровода сельского населенного
пункта Рабат и водоснабжение
сельского населенного пункта Атбулак
Казыгуртского района
Южно-Казахстанской области
152 722
Реконструкция внутренних
водопроводных сетей в селе Маякум
Отрарского района
Южно-Казахстанской области
57 042
Строительство Кажымукан-
Караспанского группового водопровода
Ордабасинского района
Южно-Казахстанской области
148 044
Реконструкция внутренних
водопроводных сетей села Балтаколь
Отрарского района
Южно-Казахстанской области
72 995
Реконструкция внутренних
водопроводных сетей села Кожатогай
Отрарского района
Южно-Казахстанской области
64 281
Завершение строительства в селе
Мырзакент Мактааральского района
Южно-Казахстанской области
25 000
Водоснабжение приграничных
населенных пунктов Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
(Село 28 гвардейцев Бирлисуйского
сельского округа)
4 065
Водоснабжение приграничных
населенных пунктов Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
(Село Достык Ушкынского сельского
округа)
10 964
Водоснабжение приграничных
населенных пунктов Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
(Село Акжол Алпамысского сельского
округа)
2 201
Водоснабжение приграничных
населенных пунктов Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
(Село Достык Жартытюбинского
сельского округа)
19 266
Водоснабжение приграничных
населенных пунктов Сарыагашского
района Южно-Казахстанской области
(Село Коралас Ушкынского сельского
округа)
8 149
Реконструкция водопроводных сетей в
городе Щучинске Щучинского района
Акмолинской области
312 350
Реконструкция водопроводных сетей в
городе Степняке Енбекшильдерского
района Акмолинской области (2 этап)
50 000
Реконструкция водопроводных сетей в
городе Есиле Есильского района
Акмолинской области
290 000
Реконструкция водопроводных сетей в
городе Акколе Аккольского района
Акмолинской области (II очередь)
77 650
Реконструкция системы водоснабжения
города Алга Алгинского района
Актюбинской области
40 000
Реконструкция водопроводного
комплекса города Эмба Мугалжарского
района Актюбинской области
40 000
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения в городе
Капшагае Алматинской области
50 664
Реконструкция и строительство
водоснабжения в городе Жаркент
Панфиловского района Алматинской
области
41 699
Вторая очередь реконструкции
водозаборных сооружений и
водопроводных сетей в городе Аягоз
Восточно-Казахстанской области
44 196
Водоснабжение города Риддер
Восточно-Казахстанской области из
подземного источника
17 000
Реконструкция водопроводно-
канализационной сети протяженностью

5,6 км қашықтықтағы суөткізу-кәріз
желісін қайта жаңарту
55 000
Қарағанды облысы Приозерск қаласында
қалалық су жүйесін қайта құрылымдау
(2 кезек)
35 000
Қарағанды облысы Қаражал қаласы су
жүйесінің қайта құрылымдау (2 кезек)
37 897
Қостанай облысы Сарыкөл ауданындағы
Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту
400 000
Қостанай облысы Арқалық қаласының
Фурманов ауылында жер асты су көзінен
жабдықтау және су тарату желілерін
қайта жаңарту
126 390
Қызылорда облысы Қазалы ауданы мен
Қазалы қаласы Әйтеке-би кентінде қазір
бар су құбыры желілерін қайта жаңарту
384 921
Қызылорда облысы Қазалы ауданы
Әйтеке-би кенті мен Қазалы қаласындағы
қазіргі бар суқұбыры желілерін қайта
құрылымдау (2 кезең)
50 000
Маңғыстау облысы Форт-Шевченко
қаласында ішетін суқұбыры, тұрмыстық
кәріз құрылысы
50 000
Павлодар облысының Ақсу қаласындағы су
құбырын қайта жаңарту

5,6 км города Риддер
Восточно-Казахстанской области
55 000
Реконструкция городских
водопроводных сетей города
Приозерска Карагандинской области
(2 очередь)
35 000
Реконструкция водопроводных сетей
города Каражал Карагандинской
области (2 очередь)
37 897
Реконструкция Ишимского группового
водопровода в Сарыкольском районе
Костанайской области
400 000
Реконструкция водоснабжения из
подземных источников села Фурманово
города Аркалыка Костанайской области
126 390
Реконструкция существующих
водопроводных сетей в городе
Казалинске и поселке кент Айтеке би
Казалинского района Кызылординской
области
384 921
Реконструкция существующих
водопроводных сетей города
Казалинска и кент Айтеке би
Казалинского района Кызылординской
области (2 этап)
50 000
Строительство питьевого водопровода,
бытовой канализации в городе
Форт-Шевченко Мангистауской области
50 000
Реконструкция водопровода в городе
Аксу Павлодарской области

005
Ішкі көздер есебінен
5 211 792
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысының Бурабай кентін
Көкшетау өнеркәсіптік су құбырына қосу
тармағын салу
376 499
Ақмола облысы Ақкөл ауданының
Ивановск селосын жергілікті сумен
жабдықтауды салу
30 549
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының
Макинка селосын жергілікті сумен
жабдықтауын салу
30 319
Ақмола облысы Ерейментау ауданының
Селетинское селосын жергілікті
сумен жабдықтауды салу
28 510
Алматы облысы Талғар біріккен
сутартқышының сумен жабдықтау
жүйелерінің құрылысы және қайта
жаңғырту
40 000
Алматы облысы Еңбекшіқазақ біріккен су торабын салу (1 кезек, 1 пусктік кешені)
110 000
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданындағы
Түрген топтық суқұбырын қайта жаңғырту.
(Құрылыстың 2 кезегі 3-қосылу комплексі. Жұмыстың қалдық көлемі.
Ақши, Маловодное, Таутүрген мекендері)
256 484
Атырау облысы Құрманғазы ауданында
Қоңыртерек, Батырбек, Егіндіқұдық
қоныс жерлеріне қосу арқылы Қоянды
топтық су құбырының 3 кезегін салу
215 943
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха
ауданы Белағаш топтық су құбырын қайта
жаңарту (ІІ-кезек)
90 286
Батыс Қазақстан облысы Сайхын селосының
Орда топтық су құбырына қосылатын
тармағын қайта құру
6000
Батыс Қазақстан облысы Орда топтық су
құбырын құру
344 439
Қарағанды облысы БСС алаңынан
425-белгідегі резервуарлар алаңына
дейінгі "Тоқырау Балқаш" магистральды
су аққысы
324 729
Қарағанды облысы "Жәйрем-Қаражал"
топтық су құбырының құрылысы (Тұзкөл
тоғаны)
250 000
Қарағанды облысының Балхаш қаласының
Төменгі Тоқырау қоймасының су
қабылдағыш имараттарын қайта жаңарту
42004
Қызылорда облысында Арал-Сарыбұлақ
топтық су құбырын салу (V кезек)
800 000
Қызылорда облысы Арал ауданы ПК
673+0.3-ПК 722+03 және ПК 1849+79-ПК
1943+79 Арал-Сарыбұлақ топтық су
құбырын қайта жаңғырту
250 000
Қызылорда облысында Октябрь топтық су құбырын салу
265 360
Қызылорда облысындағы Жаңақорған кентін
Жиделі топтық су құбырына қосу тармағын
салу
185 635
Жиделі топтық су жүргізуді қайта
жаңарту және оған Қызылорда облысы
Шиелі ауданында бұтағын қосу
338 960
Қызылорда облысы Шиелі ауданы КП-2-ден
бастап Полуказарма, Ақмая, Бекет-22
ауылдарына дейінгі Жиделі топтық су
жүргізу бұтағын ЖГВ-ға қосуды қайтадан
жаңарту
137 348
Жиделі топтық су құбырын қайта жаңарту.
ЖТС-нан Қызылорда облысы Жаңақорған
ауданының Еңбек және Екпінді елді
мекендеріне дейін су құбыры торабы

005
За счет внутренних источников
5 211 792
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство ветки подключения
поселка Боровое Акмолинской области
к Кокшетаускому промводопроводу
376 499
Строительство локального
водоснабжения села Ивановское
Аккольского района Акмолинской
области
30 549
Строительство локального
водоснабжения села Макинка
Енбекшильдерского района
Акмолинской области
30 319
Строительство локального
водоснабжения села Селетинское
Ерейментауского района Акмолинской
области
28 540
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения Талгарского
группового водовода Алматинской
области
40 000
Строительство Енбекшиказахского
группового водовода Алматинской
области (1 очередь, 1 пусковой
комплекс)
110 000
Реконструкция Тургеньского
группового водопровода в
Енбекшиказахском районе Алматинской
области (2 очередь строительства
3 пусковой комплекс). Остаточные
объемы работ (поселок Акши,
Маловодное, Таутурген)
256 484
Строительство Кояндинского
группового водопровода 3-й очереди
Курмангазинского района Атырауской
области с подключением населенных
пунктов Коныртерек, Батырбек,
Егиндикудук
215 943
Реконструкция Бельагачского
группового водопровода в Восточно-
Казахстанской области (II-я очередь)
90 286
Реконструкция ветки подключения
поселка Сайхин к Урдинскому
групповому водопроводу в
Западно-Казахстанской области
6 000
Реконструкция Урдинского группового
водопровода в Западно-Казахстанской
области (3 очередь)
344 439
Магистральный водовод Токрау-Балхаш
от площадки ГНС до площадки
резервуаров на отметке 425
Карагандинской области
324 729
Строительство группового водовода
"Жайрем-Каражал" (Тузкольский
водозабор) Карагандинской области
250 000
Реконструкция водозаборных
сооружений Нижне-Токрауского
месторождения города Балхаш
Карагандинской области
42 004
Строительство Арало-Сарыбулакского
группового водопровода (V очередь)
в Кызылординской области
800 000
Реконструкция Арало-Сарыбулакского
группового водопровода ПК 673+0.3-
ПК 722+03 и ПК 1849+79-ПК 1943+79 в
Аральском районе Кызылординской
области
250 000
Строительство Октябрьского
группового водопровода
Кызылординской области
265 360
Строительство ветки подключения
поселка Жанакорган к Жиделинскому
групповому водопроводу в
Кызылординской области
185 635
Реконструкция Жиделинского
группового водовода и веток
подключения к ним в Шиелийском
районе Кызылординской области
338 960
Реконструкция Жиделинского
группового водовода. Ветка
подключения к ЖГВ от КП-2 до
населенного пункта Бекет-22,
Полуказарма, Акмая Шиелийского
района Кызылординской области
137 348
Реконструкция Жиделинского
группового водопровода. Ветка
подключения от ЖГВ до населенного
пункта Енбек и населенного пункта
Екпинди Жанакорганского района
Кызылординской области

35 001
Павлодар облысы Беловод топтық су
құбыры жұмыс жобасын өңдеу
79 551
Павлодар облысы Май ауданы Май топтық
су құбыры жұмыс жобасын өңдеу
55 867
Солтүстік Қазақстан облысында Булаев
топтық су құбырын қайта жаңарту
жобалық-сметалық құжаттарын дайындау
92000
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын
ауданы Балуан ауылында жерасты сулармен
жергілікті сумен қамтамасыз етуді салу
3221
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
ауданы Волошика ауылында жерасты
сулармен жергілікті сумен қамтамасыз етуді салу
3034
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
ауданы Спасовка ауылында жерасты
сулармен жергілікті сумен қамтамасыз етуді салу
2699
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
ауданы Ясновка ауылында жерасты
сулармен жергілікті сумен қамтамасыз етуді салу
2736
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы
Тасты-Шу топтық су торабын қайта
жаңарту
10 680
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш
ауданы Дарбаза топтық су торабын қайта
жаңарту (сегменттеу)
23 811
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы Жетісай топтық су
құбырынан елді мекендерді сумен
жабдықтау жүйелерін қайта құру (1 кезек)
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш
ауданы Абай ауылын сумен жабдықтау
(жақын жатқан сегіз ауылдың су құбыры
жүйелері)
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш
қаласындағы Дарбаза және Жылға ауылдық
округтерінің халқын сумен қамтамасыз
ету үшін "Келес" су алғыш құрылымын
қайта құру

35 001
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции
Беловодского группового водопровода
Павлодарской области
79 551
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции Майского
группового водопровода Майского
района Павлодарской области
55 867
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции
Булаевского группового водопровода в
Северо-Казахстанской области
92 000
Строительство локального
водоснабжения из подземных вод в
селе Балуан района Шал акына
Северо-Казахстанской области
3 221
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Волошинка Есильского района Северо-Казахстанской области
3 034
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Спасовка Есильского района Северо-Казахстанской области
2 699
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Ясновка Есильского района Северо-Казахстанской области
2 736
Реконструкция Тасты-Шуйского
группового водопровода Сузакского
района Южно-Казахстанской области
10 680
Реконструкция (сегментация)
Дарбазинского группового водопровода
Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области
23 811
Реконструкция системы водоснабжения
сельских населенных пунктов от
Жетысайского группового водопровода
Мактааральского района Южно-
Казахстанской области (1 этап)
100 000
Водоснабжение села Абай
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области (водопроводные
сети восьми близлежащих аулов)
100 000
Реконструкция водозаборных
сооружений "Келес" для водоснабжения
населения Жилгинского и
Дарбазинского сельских округов в
городе Сарыагаше Южно-Казахстанской
области

77 301
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар
ауданының орталығын сумен жабдықтауды
қайта құру
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс
ауданының елді мекендерінің су
құбырларының жүйелерін қайта құру
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал
ауданының Жетісай топтық су құбырын
қайта жаңарту
302 796
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
469 851
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Қарағанды облысының ауылдық сумен
жабдықтау
113 710
Ауылдық аумақтардың сумен жабдықтауын
және кәрізін дамыту
356 141
031
Гидротехникалық құрылысты қайта жаңарту
1 064 587
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы Балқаш ауданындағы Ақдала
суармалы массивіндегі Тасмұрын магистральды каналын қайта жаңарту

77 301
Реконструкция водоснабжения
районного центра Отрарского района
Южно-Казахстанской области
100 000
Реконструкция водоснабжения
ближайших населенных поселков
Арысского района из Арысского
группового водопровода Южно-
Казахстанской области
100 000
Реконструкция Жетысайского
группового водопровода
Махтааральского района
Южно-Казахстанской области
302 796
016
За счет софинансирования внешних
займов из республиканского бюджета
469 851
в том числе на инвестиционные
проекты:
Сельское водоснабжение
Карагандинской области
113 710
Развитие водоснабжения и канализации
сельских территорий
356 141
031
Реконструкция гидротехнических
сооружений
1 064 587
в том числе на инвестиционные
проекты:
Реконструкция Тасмурунского
магистрального канала Акдалинского
массива орошения в Балхашском районе
Алматинской области

3 452 000
"Павлодар, Семей қалалары арқылы Ресей
Федерациясының шекарасы (Омбыға қарай)
- Майқапшағай (Қытай Халық
Республикасына шығу)" автожолын қайта
жаңарту
3 508 000
"Астана-Қостанай-Челябі" автожолын
қайта жаңарту
3 310 000
"Астана-Щучинск" учаскесіндегі
"Көкшетау қаласы арқылы
Астана-Петропавл" автожолын қайта
жаңарту
41 030 986
"Щучинск - Көкшетау - Петропавл -
Ресей Федерациясының шекарасы"
учаскесіндегі "Көкшетау қаласы арқылы
Астана-Петропавл" автожолын қайта
жаңарту

3 452 000
Реконструкция автомобильной дороги
"граница Российской Федерации (на
Омск) - Майкапшагай (выход на
Китайскую Народную Республику),
через города Павлодар, Семей"
3 508 000
Реконструкция автодороги
"Астана-Костанай-Челябинск"
3 310 000
Реконструкция автодороги "Астана-
Петропавловск, через город Кокшетау"
на участке "Астана-Щучинск"
41 030 986
Реконструкция автодороги
"Астана-Петропавловск, через город
Кокшетау на участке "Щучинск-
Кокшетау-Петропавловск-граница
Российской Федерации"

2 210 000
"Қордай - Тараз - Шымкент - Өзбекстан шекарасы" учаскесіндегі "Өзбекстан Республикасы шекарасы (Ташкент қарай) - Шымкент - Тараз - Алматы -Хоргос  автомобиль жолдарын қайта құрылымдау"
4 603 300
"Таскескен-Бақты" автожолын қайта жаңарту (Қытай Халық Республикасының шекарасы)
1 873 000
"Шонжы-Көлжат (Қытай Халық
Республикасының шекарасы)" учаскесінде
"Ақсай-Шонжы-Көлжат-Қытай Халық
Республикасының шекарасы" автожолын
қайта жаңарту

2 210 000
Разработка проектно-сметной
документации и реконструкция
автомобильной дороги "Граница
Республики Узбекистан (на Ташкент) -
Шымкент-Тараз-Алматы-Хоргос на
участке Кордай-Тараз-Шымкент-
граница Узбекистана"
4 603 300
Реконструкция автодороги "Таскескен-
Бахты" (граница Китайской Народной
Республики)
1 873 000
Реконструкция автодороги "Аксай-
Чунджа-Кольжат-граница Китайской
Народной Республики" на участке
"Чунджа-Кольжат (граница Китайской
Народной Республики)"

1 010 000
Қорғас-Алматы бөлігінде Қорғас-Алматы-
Георгиевка-Тараз-Шымкент-Өзбекстан
шекарасы авто көлік жолын қайта
құрудың жобалық-сметалық құжаттамасын
дайындау
631 000
Алматы - Өскемен авто көлік жолын
қайта құрудың жобалық-сметалық
құжаттамасын дайындау
269350
Разработка проектно-сметной
документации автодороги
"Актобе-Мартук-гр.РФ"
50000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру
есебінен

1 010 000
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции
автодороги Хоргос-Алматы-Георгиевка-
Тараз-Шымкент - граница Узбекистана
на участке "Хоргос-Алматы"
631 000
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции
автодороги Алматы-Усть-Каменогорск
269 350
Разработка проектно-сметной
документации автодороги
"Актобе-Мартук-гр. РФ"
50 000
016
За счет софинансирования внешних
займов из республиканского бюджета

962171
Алматы қаласындағы Рысқұлов даңғылымен
Кудерин көшесі қиылысындағы көліктік
айырым салу
826458
"Алматы айналмалы Шығыс автожолы" жолын салу
8 800 000
Атырау қаласындағы Жайық өзені арқылы
өтетін көпір өткелін салуды жалғастыру
242 040
Ақмола облысы "Мәдениет- Мариновка"
автожолына шыға бере "Петровка -
Каменка-Острогорка" автожолының
(55-108 км) учаскесін қайта жаңарту
436 924
"Ақтөбе облысы Хромтау темір жол
станциясына кіреберіс" автожолын салу

962 171
Строительство транспортной развязки
Рыскулова-Кудерина в городе Алматы
826 458
Строительство дороги "Восточная
Объездная Алматинская Автодорога"
8 800 000
Продолжение строительства мостового
перехода через реку Урал в городе
Атыpaу
242 040
Реконструкция участка (55-108 км)
автодороги "Петровка-Каменка-
Острогорка" с выходом на автодорогу
"Мадениет-Мариновка" Акмолинской
области
436 924
Строительство автодороги "Подъезд к
железнодорожной станции Хромтау

(5,95 км)
91717
Ақтөбе облысында "Шұбарқұдық-Ойыл-
Қобда-Соль-Илек" автожолындағы 163-169
км Ойыл өзенінен өту көпірін қайта құру
435 206
"Алматы облысы 0-31 км
Талдықорған-Текелі" автокөлік жолын
қайта жаңарту
789 000
Атырау облысы 0-10,5 км "Еркінқала
поселкесіне кіріс жолы 0-11 км"
облыс маңызындағы автомобиль жолын
қайта жаңарту
421 691
Атырау облысы "Индер-Қарабау-Миялы
-Сағыз" облыстық маңыздағы автомобиль
жолын қайта жаңарту, 203-317 км

Актюбинской области" (5,95 км)
91 717
Реконструкция мостового перехода
через реку Уил на участке 163-169 км
автодороги "Шубаркудук-Уил-Кобда-
Соль-Илек" Актюбинской области
435 206
Реконструкция автомобильной дороги
"Талдыкорган-Текели, км 0-31
Алматинской области"
789 000
Реконструкция автодороги "Подъезд к
пос. Еркин Кала Атырауской области"
0-11 км Атырауской области
421 691
Реконструкция автомобильной дороги
областного значения "Индер-Карабау-
Миялы-Сагиз" 203-317 км Атырауской
области

381 309
Шығыс Қазақстан облысы "Риддер қаласының айналма жолы" автокөлік жолын салу
708 610
Жамбыл облысы "Қызтоған - облыс
шекарасы автожолының құрылысы"
501 653
Батыс Қазақстан облысында "Жымпиты-Қаратөбе" автожолын, 55-72 км жерін қайта құру
240 000
Батыс Қазақстан облысында "Жымпиты-Қаратөбе" автожолын, 72-87 км жерін қайта құру
240 000
Қарағанды облысы 106-113 км "Қарағанды-
Шахтинск-Есенгелді-Щербаковск-Киевка"
автокөлік жолын қайта жаңарту
618 000
Қостанай облысы 0-79 км "Ұзынкөл-Сарыкөл" жалпы пайдаланылатын автокөлік жолын қайта жаңарту
252 126
Қостанай облысы "Федоровка-Ленин-Вишневка" жалпы пайдаланылатын автокөлік жолын қайта жаңарту
202 100
Қостанай облысы 0-63 км учаскесі  "Қойбағар-Қарасу-Севастопольский" жалпы пайдаланылатын автокөлік жолын қайта жаңарту
245 360
Қостанай облысы 0-114,09 км "Қарасу-Большая Чураковка" жалпы пайдаланылатын автожолды қайта жаңарту
100 414
Қызылорда облысы "М32 Самара-Шымкент" - Қамыстыбас-Аманөткел-Бөген КНА-9 автожолын қайта жаңарту
353 483
Маңғыстау облысы "Форт - Шевченко - Таушық" автожолының құрылысы, 30 км
153 000
Маңғыстау облысы "Қызылсай-Шопан
Ата" автожолының құрылысы
386 000
Павлодар облысы Панфилово-Бестөбе
автокөлік жолын 23-42 (20км) қайта
жаңарту
127 000
Павлодар облысы
"Шарбақты-Галкино-Мақпал-автокөлік
жолының 32-54 км (22км) қайта жаңарту"
340 000
Солтүстік Қазақстан облысында
"М-51-Петерфельд-Новокаменка-А-16"
КТ-1 автокөлік жолын қайта жаңарту
575 900
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы шекаралық елді мекендерде автожолды қайта жаңарту. 0-8,6 км, ұзындығы 8,6 км Алматы-Ташкент, Қызыл-Сарқырама ауылына кіреберіс Р/ДА автомокөлік жолын қайта жаңарту
66 478
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы шекаралық елді мекендерде автожолды қайта жаңарту. 4-10,5 км, ұзындығы 6,5 км Қапланбек-Жібек жолы ОК-52 автокөлік жолын қайта жаңарту
104 325
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы шекаралық елді мекендерде автожолды қайта жаңарту. 0-8 км, ұзындығы 8 км Бозсу-Құйған-Қияжол Р/Д А15 автокөлік жолын қайта жаңарту
88165
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы шекаралық елді мекендерде автожолды қайта жаңарту. 41-56 км, ұзындығы 15,2 км Дербісек-Сарыағаш шипажайы-Қанағат-Арыншы ОК-50 автокөлік жолын қайта жаңарту
208 487
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы шекаралық елді мекендерде автожолды қайта жаңарту. 0-8 км, ұзындығы 8 км Қаратөбе - Ғ.Мұратбаев автокөлік жолын қайта жаңарту
137 115
Оңтүстік Қазақстан облысы "Теміржолы арқылы жол өтпесі бар "Арыс қаласының айналымы" автомобиль жолын салу

381 309
Строительство автомобильной дороги
"Объездная дорога города Риддер"
Восточно-Казахстанской области
708 610
Строительство автодороги "Кызтоган-
граница области" км 0-10,5
Жамбылской области
501 653
Реконструкция автодороги "Жампиты-
Каратобе", участок 55-72 км в
Западно-Казахстанской области
240 000
Реконструкция автодороги "Жымпиты-
Каратобе", участок 72-87 км в
Западно-Казахстанской области
240 000
Реконструкция автомобильной дороги
"Караганда-Шахтинск-Есенгельды-
Щербаковский-Киевка, км 106-113"
Карагандинской области
618 000
Реконструкция автомобильной дороги
общего пользования "Узунколь-
Сарыколь", км 0-79 Костанайской
области
252 126
Реконструкция автодороги общего
пользования "Федоровка-Ленино-
Вишневка" Костанайской области
202 100
Реконструкция автодороги общего
пользования "Койбагор-Карасу-
Севастопольский" участок 0-63 км
Костанайской области
245 360
Реконструкция автомобильной дороги
общего пользования "Карасу-Большая
Чураковка" км 0-114,09 Костанайской
области
100 414
Реконструкция автодороги КНА-9 "М32
Самара-Шымкент" - Камыстыбас-
Аманоткель-Бугень Кызылординской
области
353 483
Строительство автодороги Форт-
Шевченко-Таучик, 30 км
Мангистауской области
153 000
Строительство автодороги Кызылсай-
Шопан ата-Огланды в Мангистауской
области
386 000
Реконструкция автомобильной дороги
"Панфилово-Бестобе" км 23-42
Павлодарской области
127 000
Реконструкция автомобильной дороги
Шарбакты-Галкино-Макпал км 32-54 (22
км) Павлодарской области
340 000
Реконструкция автомобильной дороги
КТ-1 "М-51-Петерфельд-Новокаменка-А-
16" в Северо-Казахстанской области
575 900
Реконструкция автодорог в
приграничных населенных пунктах
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области. Автодорога
Р/ДА Алматы-Ташкент, Подъезд к селу
Кызыл-Саркырама, км 0-8,6, длина
8,6 км
66 478
Реконструкция автодорог в
приграничных населенных пунктах
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области. Автодорога
ОК-52 Капланбек-Жибек жолы, км
4-10,5 длина 6,5 км
104 325
Реконструкция автодорог в
приграничных населенных пунктах
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области. Автодорога
Р/Д А15-Бозсу-Куйган-Киянжол, км
0-8, длина 8 км
88 165
Реконструкция автодорог в
приграничных населенных пунктах
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области. Автодорога
ОК-50 Дербисек Курорт Сарыагаш-
Канагат-Арыншы км 41-56, длина 15,2
км
208 487
Реконструкция автодорог в
приграничных населенных пунктах
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области. Автодорога
Каратобе-Г.Муратбаева км 0-8, длина
8 км
137 115
Строительство автомобильной дороги
"Обход города Арыс" с путепроводом
через железную дорогу Южно-
Казахстанской области

613 859
Оңтүстік Қазақстан облысы "Қошқарата - Кеңсай - Жамбыл облысының шекарасы" 15 шақырым автокөлік жолдары құрылысы
195 005
Астана қаласында Есіл өзені арқылы Қабанбай батыр даңғылының бойындағы көпірді қайта жаңарту ("Рамстор" сауда орталығының ауданы)
3 350 351
"Астана қаласында Сарыарқа көшесінен бастап Солтүстік айналма жолдағы көлік айрығына дейінгі учаскеде Бөгенбай даңғылы" 3 учаске - эстакаданың басынан бастап Угольная көшесінің қиылысындағы екі деңгейлік көлік айрығының соңына дейін
988153
Астана қаласында М-2 жаңа көпірін салу
115 000
Астана қаласында М-3 жаңа көпірін салу
4 360 623
Астана қаласында әуежайдан N 19 көшеге дейін Гастелло көшесін салу
955 710
Астана қаласында 19 және Гастелло көшелерінің қиылысында көлік айрығын салу
3442303
Астана қаласының Сары-Арқа көшесінен N 36 көшесіне дейінгі N 23 көшесін салу
699808
Астана қаласы Сары-Арқа көшесінің N 4
көшесінен N 23 көшесіне дейінгі
учаскесін салу
190 855
Астана қаласындағы Абай көшесін Ақбұлақ өзенінен Оңтүстік-Шығыс ықшам ауданына дейін қайта құру (6 тармаққа дейін кеңейту)
171122
Астана қаласында Угольная, N 14, N 12 және Бейсекова көшелері арқылы өтетін магистралды автожолын салу
6 604 534
Республика даңғылы мен Бараев көшесі
қиылысындағы көліктік байламды қайта
құру
5390851
Тілендиев даңғылының Астана қаласының
Күмісбеков көшесінен Солтүстік-Батыс
айналымына дейінгі Тілендиев даңғылын
қалпына келтіру
4146943
N 1 жоспарлы ауданының инженерлік желілері мен жолдары (N 19 көшеден оңтүстікке қарай)
448 762
Абай көшесінен өндірістік зонаға темір жол арқылы - 2,82 км N 13 көшенің жалғасы
500 000
Мұңайтпасов көшесінен Фабричная
көшесіне дейінгі учаскесінде Манас
көшесін қалпына келтіру
323337
Мирзоян даңғылынан Абылай-хан даңғылына дейін N 38 көшені салу
1002199
Манас даңғылынан университеттік қалашығына дейін N 41 көшені салу
150000
Манас даңғылынан университеттік қалашығына дейін N 42 көшені салу
150 000
Оңтүстікке қарай N 19 медициналық кластерде жүруді салу
N 41 көшеден N 42 көшеге дейін N 39 көшені салу
150000
N 38 көшеден N 12 көшеге дейін Мирзоян көшесін салу
N 23 көшеден бастап аэропорт жолының
шеңбер айырымына дейін Сарыарқа
көшесін салу (N 23 көшеге дейін N 27
көшеге дейін Сарыарқа көшесі)
350000
Астана қаласындағы Комсомольский
кентінде жол салу
25 000
031
Темір жол көлігі инфрақұрылымын дамыту
97000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзен-Түрікменстан шекарасы теміржол
желісін салу
97000
13
Басқалар
оның ішінде инвестициялық жобаларға:

613 859
Строительство автомобильной дороги
"Кошкарата-Кенсай - граница
Жамбылской области" 15 км
Южно-Казахстанской области
195 005
Реконструкция моста по проспекту
Кабанбай батыра через реку Ишим
(район Торгового центра "Рамстор")
в городе Астане
3 350 351
Реконструкция проспекта Богенбая на
участке от улицы Сары-Арка до
транспортной развязки на северном
объезде в городе Астане. 3 участок
от начала эстакады до конца
транспортной развязки в двух уровнях
на пересечении с улицей Угольная в
городе Астане
988 153
Строительство нового моста М-2 в
городе Астане
115 000
Строительство нового моста М-3 в
городе Астане
4 360 623
Строительство улицы Гастелло от
аэропорта до улицы N 19 в городе
Астане
955 710
Строительство транспортной развязки
на пересечении улиц N 19 и Гастелло
в городе Астане
3 442 303
Строительство улицы N 23 от улицы
Сары-Арка до улицы N 36 города
Астаны
699 808
Строительство участка улицы
Сары-Арка от улицы N 4 до улицы N 23
в городе Астане
190 855
Реконструкция проспекта Абая на
участке от моста через реку Ак-Булак
до микрорайона Юго-Восток (уширение
до 6 полос) в городе Астане
171 122
Строительство магистральной дороги,
проходящей по улицам Угольная, N 14,
N 12 и Бейсековой в городе Астане
6 604 534
Реконструкция транспортной развязки
на пересечении проспекта Республики-
улицы Бараева-улицы Ташенова в
городе Астане
5 390 851
Реконструкция проспекта Тлендиева на
участке от улицы Кумисбекова до
Северо-Западного обхода города
Астаны
4 146 943
Инженерные сети и дороги
планировочного района N 1 (южнее
улицы N 19) в городе Астане
448 762
Продолжение улицы N 13 от улицы Абая
в промзону через железную дорогу -
2,82 км в городе Астане
500 000
Реконструкция улицы Манаса на
участке от улицы Мунайтпасова до
улицы Фабричная в городе Астане
323 337
Строительство улицы N 38 от
проспекта Мирзояна до проспекта
Абылайхана
1 002 199
Строительство улицы N 41 от
проспекта Манаса до университетского
городка
150 000
Строительство улицы N 42 от
проспекта Манаса до университетского
городка
150 000
Строительство проездов в медицинском
кластере южнее улицы N 19
Строительство улицы N 39 от улицы
N 41 до улицы N 42
150 000
Строительство улицы Мирзояна от
улицы N 38 до улицы N 12
Строительство ул. Сарыарка от ул.
N 23 до кольцевой развязки
автодороги на аэропорт (ул. Сарыарка
до ул. N 23 до ул. N 27)
350 000
Строительство дорог в поселке
Комсомольский в городе Астана
25 000
031
Развитие инфраструктуры
железнодорожного транспорта
97 000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство железнодорожной линии
Узень-граница с Туркменистаном
97 000
13
Прочие
в том числе на инвестиционные
проекты:

30 000 көрерменге арналған жабық стадион салу
4 371 572
Астана қаласының жаңа әкімшілік
орталығындағы Министрліктер Үйі
100 760
Ақмола облысы Щучинск ауданы Бурабай ауылы Кенесары көшесіндегі табиғат мұражайы аумағында келу-орталығын салу
60 331
Астана қаласының жаңа әкімшілік орталығында Министрліктер үйі. Қазақстан Республикасының Үкімет үйі мен Министрліктер үйінің ғимараттары арасында өткел
5 664
Астана қаласының Жаңа орталығында
Министрліктер үйінің дизельдік
подстанциясын салу

на 30 000 зрительских мест
4 371 572
Дом министерств в новом административном центре города
Астана
100 760
Строительство визит-центра на
территории музея природы по улице
Кенесары в поселке Бурабай
Щучинского района Акмолинской
области
60 331
Дом министерств в новом административном здании города
Астаны. Переход между зданиями Дома
Правительства Республики Казахстан
и Домом министерств
5 664
Строительство дизельной подстанции Дома министерств в новом центре города Астаны

4 088
Астана қаласында Қазақстан Республикасы
Президентінің Резиденциясы аумағында
Есіл өзенінің арнасын қайта жаңарту
24 302
Алматы қаласындағы "Алматы" шипажайын
қайта құру мен кеңейту
1 841 541
БАРЛЫҒЫ :
648354318
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1223 қаулысына
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2008.06.13 N 580 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа
енгізіледі), 2008.10.29 N 991 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап
қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау
объектілерін ұстауға берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттердiң сомасын бөлу
___________________________________________________________________
N         Облыстардың                             Сомасы,
P/c          атауы                               мың теңге
___________________________________________________________________
Барлығы                                  84036
1. (алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.10.29
N 991 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі)
Қаулысымен).
2. (алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.13
N 580 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі)
Қаулысымен).
3. Оңтүстік Қазақстан облысы                        84036
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1223 қаулысына
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2008.10.29 N 991 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап
қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру
объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
N
Р/с
Облыстар мен
қалалардың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1 848 195
1.
Ақмола облысы

4 088
Реконструкция русла реки Есил на территории Резиденции Президента Республики Казахстан "Кзыл Жар" в городе Астане
24 302
Реконструкция и расширение санатория
"Алматы" в Карасайском районе
Алматинской области
1 841 541
Всего:
648 354 318
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1223
Сноска. Приложение 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13.06.2008 N 580 (вводится в действие с 1 января 2008 года); от 29.10.2008 N 991 (вводится в действие с 01.01.2008).
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
N
п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего
84 036
1.
(Исключена - постановлением Правительства РК от 29.10.2008  N 991 (вводится в действие с 01.01.2008).
2.
(исключена - постановлением Правительства РК от 13.06.2008 N 580 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
3.
Южно-Казахстанская область
84 036
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1223
Сноска. Приложение 5 в редакции постановления Правительства РК от 29.10.2008 N 991 (вводится в действие с 01.01.2008).
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на содержание вновь вводимых объектов образования
N
п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего
1 848 195
1.
Акмолинская область