Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақтан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1255 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлімінде:
09 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" әкімшісі бойынша:
027 "Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру және әлеуметтік қорғау" бағдарламасында:
100 "Оралмандарды уақытша орналастыру орталығы" кіші бағдарламасындағы "107753" деген сандар "134287,2" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Оралмандардың көшіп келуі және әлеуметтік қорғалуы" кіші бағдарламасындағы "2723075" деген сандар "2711144,8" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Оралмандарды тұрғын үймен қамтамасыз ету" кіші бағдарламасындағы "8761186" деген сандар "8746582" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1255
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в подфункции 09 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в программе 027 "Переселение на историческую родину и социальная защита оралманов":
в подпрограмме 100 "Центр временного размещения оралманов" цифры "107753" заменить цифрами "134287,2";
в подпрограмме 101 "Переселение и социальная защита оралманов" цифры "2723075" заменить цифрами "2711144,8";
в подпрограмме 102 "Обеспечение жильем оралманов" цифры "8761186" заменить цифрами "8746582".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан