Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қазандағы N 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1259 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2135 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.15 № 2135 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен
Қазақстан Республикасының " Денсаулық сақтау жүйесі туралы " 2003 жылғы 4 маусымдағы, " Дәрілік заттар туралы " 2004 жылғы 13 қаңтардағы заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Азаматтарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қазандағы N 962  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 37, 409-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету ережесінде:
2-тармақтың үшінші және бесінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"босатылатын баға - бір әкімшілік-аумақтық бірлік (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың) шегіндегі амбулаториялық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді сатып алу бойынша конкурс өткізу нәтижелері бойынша белгіленген босатылатын дәрілік заттардың бағасы;";
"өтеу коэффициенті - облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары (бұдан әрі - денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті органдары) амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді жеткізушіге дәрілік заттың босатылатын бағасынан Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгілейтін өтеу коэффициенті;";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінде көзделген дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және амбулаториялық дәрілік қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді конкурс тәсілімен сатып алу Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген ерекше тәртіпті қолданыла отырып жүзеге асырылады.";
17-тармақтың екінші абзацында "Бюджеттен тыс" деген сөздер "Бюджеттік" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жариялануға тиіс және 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2006 года N 962
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1259. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года N 2135
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2009 N 2135 (порядок введения в действие см. п. 3).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 4 июня 2003 года " О системе здравоохранения ", от 13 января 2004 года " О лекарственных средствах " Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2006 года N 962 "Об утверждении Правил обеспечения лекарственными средствами граждан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 37, ст. 409) следующие изменения:
в  Правилах обеспечения лекарственными средствами граждан, утвержденных указанным постановлением:
абзацы третий и пятый пункта 2 изложить в следующей редакции:
"отпускная цена - цена на отпускаемые лекарственные средства, установленная по результатам проведения конкурса по закупу услуг по амбулаторному обеспечению в пределах одной административно-территориальной единицы (области, города республиканского значения, столицы);";
"коэффициент возмещения - устанавливаемый в соответствии с законодательством Республики Казахстан коэффициент возмещения местными органами государственного управления здравоохранения областей (города республиканского значения, столицы) (далее - местные органы управления здравоохранения) поставщику услуг по амбулаторному лекарственному обеспечению от отпускной цены лекарственного средства;";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Закуп лекарственных средств, изделий медицинского назначения и услуг по амбулаторному лекарственному обеспечению, предусмотренных гарантированным объемом бесплатной медицинской помощи, способом конкурса осуществляется с применением особого порядка, установленного Правительством Республики Казахстан.";
в абзаце втором пункта 17 слово "внебюджетных" заменить словом "бюджетных".
2. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан