Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 және 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1290 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2007-2009 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 550-жолда:
5-бағандағы "12037708" деген сандар "14106105" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "5091136" деген сандар "3977278" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "827633" деген сандар "1497005" деген сандармен ауыстырылсын:
9-бағандағы "471161" деген сандар "2984044" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 557-жолда:
7-бағандағы "4600000" деген сандар "5713858" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2132759" деген сандар "1018901" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша Жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "170493592" деген сандар "170049106" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "30329519" деген сандар "32842402" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі" әкімшісі бойынша:
029 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасында:

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 и от 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 1290
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап) (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитование из республиканского бюджета, на 2007-2009 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 550:
в графе 5 цифры "12037708" заменить цифрами "14106105";
в графе 7 цифры "5091136" заменить цифрами "3977278";
в графе 8 цифры "827633" заменить цифрами "1497005";
в графе 9 цифры "471161" заменить цифрами "2984044";
в строке, порядковый номер 557:
в графе 7 цифры "4600000" заменить цифрами "5713858";
в графе 8 цифры "2132759" заменить цифрами "1018901";
в строке "Итого по Программе":
в графе 8 цифры "170493592" заменить цифрами "170049106";
в графе 9 цифры "30329519" заменить цифрами "32842402".
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в программе 029 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов":

"Астана қаласында Есіл өзенінің арнасын қайта жаңарту" деген жолдағы "5091136" деген сандар "3977278" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласындағы Президент паркі" деген жолдағы "4600000" деген сандар "5713858" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке "Реконструкция русла реки Ишим в городе Астане" цифры "5091136" заменить цифрами "3977278";
в строке "Президентский парк в городе Астане" цифры "4600000" заменить цифрами "5713858".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан