Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1316 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 2058170 (екі миллион елу сегіз мың бір жүз жетпіс) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1316 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органның
атауы және
шешімнің
шығарылған күні
Талапкер
Мемле-
кеттік
баж
шегеріл-
ген сома
(теңге)
Мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Қызылорда қалалық
сотының 2002 жылғы
19.07. шешімі,
Қызылорда облыстық
сотының азаматтық
істер жөніндегі 2002
жылғы 21.08.,
Қызылорда қалалық
сотының 2005 жылғы
20.06. ұйғарымы
Қ.М. Жанаев
750000
2
Орал қалалық сотының
2004 жылғы 09.11.
шешімі,
Орал қалалық сотының
2005 жылғы 12.05.
ұйғарымы
Д.Ф. Семилиди
80588
3
Тараз қалалық
сотының 1997 жылғы
22.07. шешімі,
Тараз қалалық
сотының 2006 жылғы
14.01. ұйғарымы,
Жамбыл облыстық
азаматтық істер
жөніндегі 2007 жылғы
29.08. қаулысы
П.П.
Каралефтеров

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1316
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на исполнение обязательств по решениям судов, 2058170 (два миллиона пятьдесят восемь тысяч сто семьдесят) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года N 1316
Перечень судебных решений ,
подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге)
Госпош-
лина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Кызылординского
городского суда от
19.07.2002, постанов-
ление коллегии по
гражданским делам
Кызылординского
областного суда от
21.08.2002, определение
Кызылординского
городского суда
от 20.06.2005
Жанаев К.М.
750000
2
Решение Уральского городского суда от 09.11.2004, определение Уральского городского суда от 12.05.2005
Семилиди Д.Ф.
80588
3
Решение Таразского
городского суда от
22.07.1997, определение
Таразского городского
суда от 14.01.2006,
постановление коллегии
по гражданским делам
Жамбылского областного
суда от 29.08.2007
Каралефтеров П.П.

124812
4
Шығыс Қазақстан
облысы Бесқарай
аудандық сотының
2005 жылғы 04.10
шешімі
М.Т. Аубакиров
50000
5
Көкшетау қалалық
сотының 2007 жылғы
11.04. сырттай
шешімі
Е.Қ. Сабдин
780071
6
Өскемен қалалық
сотының 2007 жылғы
18.05. шешімі
Г.А. Казаков
А.В. Казакова
122983
129716
7
Маңғыстау облысы
Ақтау қалалық
сотының 2002 жылғы
08.05. шешімі,
Маңғыстау облысы
Ақтау қалалық
сотының 2005 жылғы
23.03. ұйғарымы
Л.В. Толстенко
20000
Жалпы сомасы:                          2058170

124812
4
Решение Бескарагайского
районного суда
Восточно-Казахстанской
области от 04.10.2005
Аубакиров М.Т.
50000
5
Заочное решение
Кокшетауского
городского суда
от 11.04.2007
Сабдин Е.К.
780071
6
Решение
Усть-Каменогорского
городского суда
от 18.05.2007
Казаков Г.А.
Казакова А.В.
122983
129716
7
Решение Актауского
городского суда
Мангистауской области
от 08.05.2002,
определение Актауского
городского суда
Мангистауской области
от 23.03.2005
Толстенко Л.В.
20000
Общая сумма :                                    2058170