Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 шілдедегі N 616 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1330 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.   "2007 жылға арналған концессиялық жобаларды бағалауды және сараптауды қаржыландыруға қаражат бөлуді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 шілдедегі N 616  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
"Маңғыстау облысының әкімдігі" деген бөлім алынып тасталсын;
"Жиыны" деген жолдағы "472597,0" деген сандар "372517,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2007 года N 616
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1330
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2007 года N 616 "Об утверждении распределения средств на финансирование оценки и экспертизы концессионных проектов на 2007 год" следующие изменения:
раздел "Акимат Мангистауской области" исключить;
в строке "Итого" цифры "472 597,0" заменить цифрами "372517,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан