Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 640 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1345 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 640  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада "756495,0 (жеті жүз елу алты миллион төрт жүз тоқсан бес мың)" деген сөздер "271500,0 (екі жүз жетпіс бір миллион бес жүз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада "29437,2 (жиырма тоғыз миллион төрт жүз отыз жеті мың екі жүз)" деген сөздер "20992,0 (жиырма миллион тоғыз жүз тоқсан екі мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 640
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1345
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 640 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) слова "756495,0 (семьсот пятьдесят шесть миллионов четыреста девяносто пять тысяч)" заменить словами "271500,0 (двести семьдесят один миллион пятьсот тысяч)";
в подпункте 2) слова "29437,2 (двадцать девять миллионов четыреста тридцать семь тысяч двести)" заменить словами "20992,0 (двадцать миллионов девятьсот девяносто две тысячи)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан