Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 1286 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоксандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Акцияларының бақылау пакеттері мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың тәуелсіз директорларының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 1286  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 50, 535-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года N 1286
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1354
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года  N 1286  "О некоторых вопросах независимых директоров акционерных  обществ, контрольные пакеты акций которых принадлежат государству" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 50, ст. 535).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан