Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі оқу орындарының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1380 Қаулысы
Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары үшін мамандар даярлауды оңтайландыру және одан әрі жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Академиясы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Академия) оған "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы заң колледжі" мемлекеттік мекемесін (бұдан әрі - Алматы заң колледжі) қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын;
2) Алматы заң колледжінің білім алушыларының Академияда орта білімнен кейінгі бағдарлама бойынша оқуын аяқтауын қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 607  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 25, 311-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
реттік нөмірі 14-жол алынып тасталсын.
4. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1380
В целях оптимизации и дальнейшего совершенствования подготовки специалистов для органов внутренних дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (далее - Академия) путем присоединения к нему государственного учреждения "Алматинский юридический колледж Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (далее - Алматинский юридический колледж).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления;
2) обеспечить завершение обучения в Академии обучающихся Алматинского юридического колледжа по программе послесреднего образования.
3. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 25, ст. 311) следующее изменение:
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 14, исключить.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан