Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1381 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 21 тамыздағы № 530 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды – ҚР Үкіметінің 21.08.2020 № 530 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік аударымдарды есептеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 25, 323-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "аударымдарды есептеу" деген сөздерден кейін "және аудару" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Әлеуметтік аударымдарды есептеу ережесінде:
тақырыбында "аударымдарды есептеу" деген сөздерден кейін "және аудару" деген сөздермен, кіріспесінде, 2-бөлімнің тақырыбында "аударымдарды есептеудің" деген сөздерден кейін "және аударудың" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтың екінші абзацындағы және 7-тармақтың төртінші абзацындағы "тиісті" деген сөзден кейін "қаржылық" деген сөзбен толықтырылсын;
9-тармақта:
алтыншы, жетінші, және сегізінші абзацтардағы "тиісті" деген сөзден кейін "қаржылық" деген сөзбен толықтырылсын;
төртінші абзацтағы "3 пайызы" деген сөздерден кейін ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы бесінші және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"2009 жылдың 1 қаңтарынан - әлеуметтік аударымдарды есептеу объектісінің 4 пайызы;
2010 жылдың 1 қаңтарынан - әлеуметтік аударымдарды есептеу объектісінің 5 пайызы";
сегізінші абзацтағы "құрайды" деген сөз алынып тасталып, мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2009 жылдың 1 қаңтарынан - әлеуметтік аударымдарды есептеу объектісінен 4 пайыз, бірақ тиісті қаржылық жылға арналған республикалық бюджет туралы заңмен белгіленетін ең төмен жалақының кемінде 4 пайызын;
2010 жылдың 1 қаңтарынан - әлеуметтік аударымдарды есептеу объектісінің 5 пайызы, бірақ тиісті қаржылық жылға арналған республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген ең төмен жалақының кемінде 5 пайызын құрайды.";
Ережеге 1, 2-қосымшаларда "аударымдарды есептеу" деген сөздерден кейін "және аудару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 683
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1381. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2020 года № 530
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.08.2020 № 530.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 683 "Об утверждении Правил исчисления социальных отчислений" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 25, ст. 323) следующие дополнения:
в заголовке и пункте 1 после слова "исчисления" дополнить словами "и перечисления";
в Правилах исчисления социальных отчислений, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке, преамбуле, в заголовке раздела 2 после слова "исчисления" дополнить словами "и перечисления";
в абзаце втором пункта 5 и в абзаце четвертом пункта 7 после слова "соответствующий" дополнить словом "финансовый";
в пункте 9:
в абзацах шестом, седьмом и восьмом после слова "соответствующий" дополнить словом "финансовый";
дополнить абзацами пятым и шестым следующего содержания:
"с 1 января 2009 года - 4 процента от объекта исчисления социальных отчислений;
с 1 января 2010 года - 5 процентов от объекта исчисления социальных отчислений.";
дополнить абзацами следующего содержания:
"с 1 января 2009 года - 4 процента от объекта исчисления социальных отчислений, но не менее 4 процентов от минимальной заработной платы, установленной законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год;
с 1 января 2010 года - 5 процентов от объекта исчисления социальных отчислений, но не менее 5 процентов от минимальной заработной платы, установленной законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.";
в приложениях 1 и 2 к Правилам после слова "исчисления" дополнить словами "и перечисления".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан