Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 және 2002 жылғы 27 наурыздағы N 357 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 66 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323  қаулысында :
1-тармақта:
2) тармақшаның екінші және үшінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ербол Тұрмаханұлы Орынбаев,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі Ғалымжан Олжаұлы Пірматов;";
3) тармақшаның екінші және үшінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Жәмішев Болат Бидахметұлы,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі Ғалымжан Олжаұлы Пірматов;";
4) тармақшаның екінші және үшінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәулет Советұлы Саудабаев;";
5) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов,";
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 и 27 марта 2002 года N 357
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 66
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих":
в пункте 1:
абзацы второй и третий подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Ербола Турмахановича,
заместителем Управляющего - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Пирматова Галымжана Олжаевича;";
абзацы второй и третий подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Министра финансов Республики Казахстан Жамишева Болата Бидахметовича,
заместителем Управляющего - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Пирматова Галымжана Олжаевича;";
абзацы второй и третий подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича,
заместителем Управляющего - вице-министра финансов Республики Казахстан Саудабаева Даулета Советовича;";
абзац второй подпункта 5) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича,";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан