Қ.А. Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 74 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қ.А. Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің Өкілетті кеңесіне Лесбек Ташимовты Қ.А. Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің президенті (ректоры) етіп тағайындау ұсынылсын.
2. "Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасынан Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің Өкілетті Кеңесінің құрамына:
Ташимов Лесбек енгізілсін;
"Пірәлиев Серік Жайлауұлы - Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің ректоры" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Пірәлиев Серік Жайлауұлы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы".
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года № 74. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать Полномочному Совету Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави назначить Ташимова Лесбека президентом (ректором) Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави.
2. Внести в  постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года N 273 "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави" следующие изменения:
в состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави от Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
ввести Ташимова Лесбека;
строку "Пралиев Серик Жайлауович" изложить в следующей редакции:
"Пралиев Серик Жайлауович - ответственный секретарь Министерства образования и науки Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан