Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 ақпандағы N 101 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 22, 224-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Коммуналдық қызметтер саласындағы қатынастарды жетілдіру" деген 3-кіші бөлімде:
5-бағандағы реттік нөмірі 3.1-жолдағы "2007 жылғы III тоқсан" деген сөздер "2008 жылғы 1-тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 553
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2008 года N 101
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 22, ст. 224) следующее изменение:
в Программе развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
в подразделе 3 "Совершенствование отношений в сфере коммунальных услуг":
в графе 5, строки, порядковый номер 3.1, слова "3 квартал 2007 года" заменить словами "1 квартал 2008 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан