Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1455 және 2005 жылғы 5 қаңтардағы N 3 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 117 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында геодезияны және картографияны дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1455  қаулысында :
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында геодезияны және картографияны дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған бағдарламасында:
тақырыбындағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"1. Бағдарлама паспорты" деген бөлімде:
"Атауы" деген жолдағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген жолда:
бірінші абзацтағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацта:
"675,9" деген сандар "1327,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"236,4 млн. теңге" деген сандардан кейін "; 2008 жылы - 652,0 млн. теңге" деген сөздермен толықтырылсын, бұдан әрі мәтін бойынша;
"Күтілетін нәтижелер" деген жолда бесінші және алтыншы абзацтардағы "10" деген сандар "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"Іске асыру мерзімі" деген жолдағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"2. Кіріспе" деген бөлімнің бірінші абзацындағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"5. Бағдарламаны негізгі бағыттары мен оны іске асырудың тетіктері" деген бөлімде:
"Қажетті ресурстар және қаржыландыру көздері" деген 7-тармақтың бірінші және үшінші абзацтарындағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацта:
"675,9" деген сандар "1327,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"236,4 млн. теңге" деген сандардан кейін "; 2008 жылы - 652,0 млн. теңге" деген сөздермен толықтырылсын, бұдан әрі мәтін бойынша;
"Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер" деген 8-тармақтың екінші абзацындағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші, төртінші және бесінші абзацтардағы "10" деген сандар "11" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "9" деген сан "10" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында геодезияны және картографияны дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген бөлімде:

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1455 и 5 января 2005 года N 3
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года N 117
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1455 "Об утверждении Программы развития геодезии и картографии в Республике Казахстан на 2005-2007 годы:
в заголовке и пункте 1 цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в Программе развития геодезии и картографии в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в заголовке цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в разделе "1. Паспорт Программы":
в строке "Наименование" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в строке "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в абзаце первом цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в абзаце втором:
цифры "675,9" заменить цифрами "1327,9";
после цифр "236,4 млн. тенге" дополнить словами "; 2008 году - 652,0 млн. тенге", далее по тексту;
в строке "Ожидаемые результаты" в абзаце пятом и шестом цифры "10" заменить цифрами "11";
в строке "Сроки реализации" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в абзаце первом раздела "2. Введение" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в разделе "5. Основные направления и механизмы реализации Программы":
в абзаце первом и третьем пункта 7 "Необходимые ресурсы и источники финансирования" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в абзаце втором:
цифры "675,9" заменить цифрами "1327,9";
после цифр "236,4 млн. тенге" дополнить словами "; 2008 году - 652,0 млн. тенге", далее по тексту;
в абзаце втором пункта 8 "Ожидаемые результаты от реализации Программы" цифры "2007" заменить цифрой "2008";
в абзаце третьем, четвертом и пятом цифры "10" заменить цифрами "11";
в седьмом абзаце цифру "9" заменить цифрой "10";
в разделе "План мероприятий по реализации Программы развития геодезии и картографии в Республике Казахстан на 2005-2007 годы":

тақырыбындағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 1, 3, 7, 12, 15, 17, 21-жолдардың 6-бағанында және "барлығы":
"219772", "77068", "93248", "127724", "71322", "56717", "30080" және барлығы "675931" деген сандар тиісінше "405383", "100168", "176875", "203857", "329449", "65738", "46478" және барлығы "1327948" деген сандармен ауыстырылсын;
тиісінше "2008 ж. - 185611", "2008 ж. - 23100", "2008 ж. - 83627", "2008 ж. - 76133", "2008 ж. - 258127", "2008 ж. - 9021", "2008 ж. - 16398" және барлығы "2008 ж. - 652017" деген сандармен толықтырылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в заголовке цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в графе 6 строки, порядковые номера 1, 3, 7, 12, 15, 17, 21 и "итого":
цифры "219772", "77068", "93248", "127724", "71322", "56717", "30080" и итого "675931" заменить соответственно цифрами "405383", "100168", "176875", "203857", "329449", "65738", "46478" и итого "1327948";
дополнить соответственно цифрами "2008 г. - 185611", "2008 г. - 23100", "2008 г. - 83627", "2008 г. - 76133", "2008 г. - 258127", "2008 г. - 9021", "2008 г. - 16398" и итого "2008 г. - 652017".
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан