Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы N 1194 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 156 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 148 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.03.2016 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Табиғи монополия саласына жататын, ұсынылатын қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған үлгі шарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы N 1194  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 45, 493-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Теңіз портының тиеу-түсіру жұмыстарын жүргізу жөніндегі қызметтер көрсетуіне арналған үлгі шартта:
тақырыбындағы "Теңіз портының" деген сөздердің алдынан "Теңіз портының күшімен және құралдарымен орындалатын" деген сөздермен толықтырылсын;
бүкіл мәтін бойынша "кемелерге тиеу (түсіру) жөніндегі қызметтер" деген сөздер "күшімен және құралдарымен орындалатын тиеу-түсіру жұмыстарын жүргізу жөніндегі теңіз портының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Әуежайлар қызметтерін көрсетуге арналған үлгі шартта:
тақырыбындағы "Әуежайлар" деген сөз "Әуежайлардың реттелетін" деген сөздермен ауыстырылсын және бүкіл мәтін бойынша "қызметтер" деген сөздің алдынан "реттелетін" деген сөздермен толықтырылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Тасымалдау процесінің маневрлік жұмыстары, тиеу-түсіру, басқа да технологиялық операциялары үшін, сондай-ақ тасымалдау процесінің технологиялық операцияларында көзделмеген жылжымалы құрамның тұрағы үшін кірме жолды ұсыну жөніндегі қызметтер көрсетуге арналған үлгі шартта:
тақырыбындағы "тұрағы үшін" деген сөздерден кейін "бәсекелес кірме жолы болмаған жағдайда" деген сөздермен толықтырылсын;
бүкіл мәтін бойынша "тұрағы үшін" деген сөздерден кейін және 22-тармақтың 6) тармақшасындағы "тасымалдау процесінің" деген сөздердің алдынан "бәсекелес кірме жолы болмаған жағдайда" деген сөздермен толықтырылсын;
4) көрсетілген қаулымен бекітілген Жылжымалы құрамның жүруі үшін кірме жолды ұсыну жөніндегі қызметтерді көрсетуге арналған үлгі шартта:
тақырыбындағы "жүруі үшін" деген сөздерден кейін "бәсекелес кірме жолы болмаған жағдайда" деген сөздермен толықтырылсын;
бүкіл мәтін бойынша "жүруі үшін" деген сөздерден кейін "бәсекелес кірме жолы болмаған жағдайда" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 1194
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 156. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2016 года № 148
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.03.2016 № 148 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 1194 "Об утверждении типовых договоров на предоставляемые услуги (товары, работы), относящиеся к сфере естественной монополии" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 45, ст. 493) следующие дополнения и изменение:
1) в  Типовом договоре на оказание услуг морского порта по производству погрузочно-разгрузочных работ, утвержденном указанным постановлением:
заголовок дополнить словами ", выполняемых силами и средствами морского порта";
по всему тексту слова "по погрузке (разгрузке) судов" заменить словами "по производству погрузочно-разгрузочных работ, выполняемых силами и средствами морского порта";
2) в  Типовом договоре на оказание услуг аэропортов, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и по всему тексту перед словами "услуг", "услуги" и "услугами" дополнить соответственно словами "регулируемых", "регулируемые" и "регулируемыми";
3) в  Типовом договоре на оказание услуг по предоставлению подъездного пути для маневровых работ, погрузки-выгрузки, других технологических операций перевозочного процесса, а также для стоянки подвижного состава, непредусмотренной технологическими операциями перевозочного процесса, утвержденном указанным постановлением:
заголовок дополнить словами "при условии отсутствия конкурентного подъездного пути";
по всему тексту после слов "технологическими операциями перевозочного процесса" дополнить словами "при условии отсутствия конкурентного подъездного пути";
4) в  Типовом договоре на оказание услуг по предоставлению подъездного пути для проезда подвижного состава, утвержденном указанным постановлением:
заголовок дополнить словами "при условии отсутствия конкурентного подъездного пути";
по всему тексту после слов "подвижного состава" дополнить словами "при условии отсутствия конкурентного подъездного пути".

2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан