Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 754 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 160 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 954 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2021 № 954 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді оңалтудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 754 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 30, 392-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 297 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 297 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедектерге берілетін техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар мен арнаулы жүріп-тұру құралдарының тізбесінде:
5-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) жөргектер.".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 297 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 19 ақпандағы
N 160 қаулысына
1-қосымша
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық
көмекпен және техникалық көмекші
(орнын толтырушы) құралдармен
қамтамасыз ету ережесіне
қосымша
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз
етуге медициналық айғақтамалар
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 297 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 19 ақпандағы
N 160 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 20 шілдедегі
N 754 қаулысымен
бекітілген
Жеке оңалту бағдарламасына сәйкес жүріп-тұруы қиын бірінші
топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естімейтіндігі
бойынша мүгедектер үшін жылына отыз сағат ымдау тілі
маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету ережесі
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 297 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 754
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 160. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2021 года № 954.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2021 № 954.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 754 "О некоторых вопросах реабилитации инвалидов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 30, ст. 392) следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) в Перечне технических вспомогательных (компенсаторных) средств и специальных средств передвижения, предоставляемых инвалидам, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) подгузники.".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2008 года N 160
Приложение
к Правилам обеспечения инвалидов
протезно-ортопедической помощью
и техническими вспомогательными
(компенсаторными) средствами
Медицинские показания к обеспечению инвалидов обязательными гигиеническими средствами
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2008 года N 160
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2005 года N 754
Правила
предоставления в соответствии с индивидуальной программой
реабилитации социальных услуг индивидуального помощника для
инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении
и специалиста жестового языка для инвалидов
по слуху - тридцать часов в год
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).