Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 161 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Кейбір акционерлік қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерінің құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
5-тармақта:
"Оразбаев Бірлік Есіркепұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар вице-министрі, төраға;
Шыналиев Ғазиз Қоршабекұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Өндірістік сала және инфрақұрылым бөлімі меңгерушісінің орынбасары;
Елемесов Асқар Раушанұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі;" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақшолақов Болат Оралұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар вице-министрі, төраға;
Шыналиев Ғазиз Қоршабекұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Индустриялық-инновациялық даму бөлімі меңгерушісінің орынбасары;
Ерғожин Дәулет Еділұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі;";
мына:
"Құсайынов Марат Әпсеметұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі." деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 161. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 5 строки:
"Оразбаев Бырлык Есиркепович - вице-министр энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, председатель;
Чиналиев Газиз Коршабекович - заместитель заведующего Отделом производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
Елемесов Аскар Раушанулы - вице-министр финансов Республики Казахстан;" изложить в следующей редакции:
"Акчулаков Болат Уралович - вице-министр энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, председатель;
Чиналиев Газиз Коршабекович - заместитель заведующего Отделом индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
Ергожин Даулет Едилович - вице-министр финансов Республики Казахстан;";
строку "Кусаинов Марат Апсеметович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан." исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан