Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 168 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
кестеде:
"2402- Фильтрлі темекі    физ. көлемі   315 теңге/    2,5 евро/
ден                                     1000 дана     1000 дана
Фильтрсіз темекі,  физ. көлемі   180 теңге/    2,5 евро/
папиростар                       1000 дана     1000 дана
Сигаралар          физ. көлемі   85 теңге/     0,5 евро/
дана          дана
Сигариллалар       физ. көлемі   1040 теңге/   6,5 евро/
1000 дана     1000 дана"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"2402- Фильтрлі темекі    физ. көлемі   400 теңге/    3 евро/
ден                                     1000 дана     1000 дана
Фильтрсіз темекі,  физ. көлемі   200 теңге/    3 евро/
папиростар                       1000 дана     1000 дана
Сигаралар          физ. көлемі   85 теңге/     0,5 евро/
дана          дана
Сигариллалар       физ. көлемі   1040 теңге/   6,5 евро/
1000 дана     1000 дана".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 168. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующее изменение:
в приложении 1:
в таблице:
строки:
"из 2402  Сигареты с                       физ.     315 тенге/    2,5 евро/
фильтром                         объем    1000 шт.      1000 шт.
Сигареты без                     физ.     180 тенге/    2,5 евро/
фильтра, папиросы                объем    1000 шт.      1000 шт.
Сигары                           физ.     85 тенге/шт.  0,5 евро/шт.
объем
Сигариллы                        физ.     1040 тенге/   6,5 евро/
объем    1000 шт.      1000 шт.   "
изложить в следующей редакции:
"из 2402  Сигареты с                       физ.     400 тенге/    3 евро/
фильтром                         объем    1000 шт.      1000 шт.
Сигареты без                     физ.     200 тенге/    3 евро/
фильтра, папиросы                объем    1000 шт.      1000 шт.
Сигары                           физ.     85 тенге/шт.  0,5 евро/шт.
объем
Сигариллы                        физ.     1040 тенге/   6,5 евро/
объем    1000 шт.      1000 шт.  ".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан