"Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 169 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен Вадим Павлович Зверьковті "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы етіп сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 169
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Зверькова Вадима Павловича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан