Есірткі құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2008 жылға арналған мемлекеттік квотаны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 ақпандағы N 184 Қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) заңды тұлғалар үшін есірткі құралдарына 2008 жылға арналған қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшін психотроптық заттарға 2008 жылға арналған қажеттілік есебі;
3) заңды тұлғалар үшін прекурсорларға 2008 жылға арналған қажеттілік есебі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 22 ақпандағы
N 184 қаулысымен
бекітілген
Заңды тұлғалар үшін есірткі құралдарына 2008 жылға арналған қажеттілік есебі
Р/с
N
Құралдың атауы
Пайдалану мақсаттары
Жиыны
(грам-
мен)
Медицина-
лық мақ-
саттар үшін
(граммен)
Ғылыми-зерт-
теу және оқу
мақсаттары
үшін
(граммен)
Өндірістік
мақсаттар
үшін
(граммен)
1
Героин
-
0,8
-
0,8
2
Дифеноксилат
-
0,8
-
0,8
3
Кодеин*

Об утверждении государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2008 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2008 года N 184
В соответствии со  статьей 8  Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Утвердить прилагаемые:
1)  расчет  потребности наркотических средств для юридических лиц на 2008 год;
2)  расчет  потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2008 год;
3)  расчет  потребности прекурсоров для юридических лиц на 2008 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 февраля 2008 года N 184
Расчет потребности наркотических средств
для юридических лиц на 2008 год
N
п/п
Наименование
средства
Цели использования
Итого
(в граммах)
Для
медицинских
целей
(в граммах)
Для научно-
исследовательских
и учебных целей
(в граммах)
Для
производственных
целей
(в граммах)
1
Героин
-
0,8
-
0,8
2
Дифеноксилат
-
0,8
-
0,8
3
Кодеин*