Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қазандағы N 994 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 ақпандағы N 207 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Финляндия Республикасының Үкіметі арасындағы Табысқа салынатын салыққа қосарланған салық салуды болдырмау және салықтарды төлеуден жалтаруға жол бермеу туралы келісімге және оған Хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қазандағы N 994  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздер "Болат Бидахметұлы Жәмішевке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2007 года N 994
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2008 года N 207
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2007 года N 994 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Финляндской Республики об избежании двойного налогообложения и предотвращении уклонения от налогообложения в отношении налогов на доход и Протокола к нему" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Коржову Наталью Артемовну" заменить словами "Жамишева Болата Бидахметовича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан