"Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығы пилоттық фазасының директорын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы N 233 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығы пилоттық фазасының директорын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің ӨКІМІ Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың
прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі
Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығы пилоттық
фазасының директорын тағайындау туралы
Бексұлтан Сәрсекұлы Сәрсеков Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығы пилоттық фазасының директоры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О назначении Директора пилотной фазы Центральноазиатского регионального информационного координационного центра по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года N 233
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О назначении Директора пилотной фазы Центральноазиатского регионального информационного координационного центра по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан
О назначении Директора пилотной фазы Центральноазиатского
регионального информационного координационного центра
по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств,
психотропных веществ и их прекурсоров
Назначить Директором пилотной фазы Центральноазиатского регионального информационного координационного центра по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров Сарсекова Бексултана Сарсековича.
Президент
Республики Казахстан