Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 1161 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы N 234 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Мәдениет саласын дамытудың 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 1161  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 44, 583-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
5-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ.Мәсімовке" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т.Орынбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Мәдениет саласын дамытудың 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
"1. Бағдарламаның паспорты" деген бөлімде:
"Қажетті ресурстар және қаржыландыру көздері" деген жолда:
екінші абзацтағы "жалпы шығындар 4 509,0 млн.теңгені", "2007 жылы - 1 503,0 млн.теңгені", "2008 жылы - 1 503,0 млн.теңгені" деген сөздер тиісінше "жалпы шығындар 6 954,5 млн.теңгені", "2007 жылы - 2 831,8 млн.теңгені", "2008 жылы - 2 619,7 млн.теңгені" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтиже" деген жолда:
бесінші абзацтағы "қойылым" деген сөзден кейін "және концерттік ұйымдарда концерттік бағдарламалар жүзеге асырылады" деген сөздермен толықтырылсын;
жетінші абзацтағы "36" деген сандар "68" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"3 халықаралық театр және 3 кинофестиваль, халықаралық балет әртістері, вокалистер, пианистер конкурстары;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық дәстүрлі орындаушылар конкурстары (2006, 2008 жылдар);";
он үшінші, он төртінші, он бесінші және он алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
"5.1. Нормативтік құқықтық базаны жетілдіру" деген кіші бөлімде:
екінші абзацтағы "Ауылдық елді мекендерді мәдениет объектілерімен қамтамасыз ету нормативтері, мәдениет ұйымдарының үлгі штаттық нормативтері әзірленеді," деген сөздер алынып тасталсын;
"5.4. Өнерді және дарынды тұлғалардың қызметін дамытуға жағдай жасау" деген кіші бөлімде:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлттық "Астана-Бәйтерек" конкурстары, Қазақстан композиторларының қазіргі заманғы музыкасының фестивальдері, республикалық дәстүрлі орындаушылар конкурстары, "Елім менің" патриоттық әндер конкурстары өтеді.";
бесінші абзац алынып тасталсын;
"5.5. Халықаралық ынтымақтастық және Қазақстан өнеріндегі үздік жетістіктердің шет елдердегі тұсаукесері" деген кіші бөлімде:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанда тәжірибе алмасу және көркемдік өсу үшін мүмкіндіктерді кеңейту мақсатында мынандай халықаралық фестивальдар мен конкурстарды өткізу жоспарланып отыр: Орталық Азия елдерінің Халықаралық театр фестивалі, Халықаралық "Еуразия" кинофестивалі, халықаралық пианистер, скрипкашылар, вокалистер конкурстары, Халықаралық "Ұлы дала музыкасы" дәстүрлі орындаушылар фестивалі.";
"5.7. Саланы ақпараттық қамтамасыз ету" деген кіші бөлімде:
бірінші абзацтағы ", сондай-ақ деректі фильмдерді жасау, республиканың бірегей мұражай құндылықтары туралы CD   шығару жолға қойылады" деген сөздер алынып тасталсын;
төртінші абзац алынып тасталсын;
"6. Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген бөлімде:
екінші абзацтағы "жалпы шығындар 4 509,0 млн.теңгені", "2007 жылы - 1 503,0 млн.теңгені", "2008 жылы - 1 503,0 млн.теңгені" деген сөздер тиісінше "жалпы шығындар 6 954,5 млн.теңгені", "2007 жылы - 2 831,8 млн.теңгені", "2008 жылы - 2 619,7 млн.теңгені" деген сөздермен ауыстырылсын;
"7. Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтиже" деген бөлімде:
төртінші абзацтағы "қойылым" деген сөзден кейін "және концерттік ұйымдарда концерттік бағдарламалар жүзеге асырылады" деген сөздермен толықтырылсын;
алтыншы абзацтағы "36" деген сандар "68" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"3 халықаралық театр және 3 кинофестиваль, халықаралық балет әртістері, вокалистер, пианистер конкурстары;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық дәстүрлі орындаушылар конкурстары (2006, 2008 жылдар);";
он екінші, он үшінші, он төртінші және он бесінші абзацтар алынып тасталсын;
"8. Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген бөлімде:
"1. Нормативтік және құқықтық қамтамасыз ету" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 2-жол алынып тасталсын;
"2. Сала инфрақұрылымын дамыту және мәдениет объектілерін басқару нысандарын жетілдіру" деген кіші бөлімде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 1161
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года N 234
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 1161 "Об утверждении Программы развития сферы культуры на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 44, ст. 583) следующие изменения и дополнения:
в пункте 5 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К." заменить словами "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.";
в Программе развития сферы культуры на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "1. Паспорт Программы":
в строке "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в абзаце втором слова "составят 4 509,0 млн.тенге", "в 2007 - 1 503,0 млн.тенге", "в 2008 - 1 503,0 млн.тенге" заменить соответственно словами "составят 6 954,5 млн.тенге", "в 2007 - 2 831,8 млн.тенге", "в 2008 - 2 619,7 млн.тенге";
в строке "Ожидаемый результат от реализации Программы":
в абзаце пятом после слова "театрах" дополнить словами "и концертных программ в концертных организациях";
в абзаце седьмом цифры "36" заменить цифрами "68";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"3 международных театральных и 3 кинофестиваля, международные конкурсы артистов балета, вокалистов, пианистов;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"республиканские конкурсы традиционных исполнителей (2006, 2008 годы);";
абзацы тринадцатый, четырнадцатый, пятнадцатый и шестнадцатый исключить;
в подразделе "5.1. Совершенствование нормативно-правовой базы":
в абзаце втором слова "разработаны нормативы обеспеченности сельских населенных пунктов объектами культуры, типовые штатные нормативы организаций культуры," исключить;
в подразделе "5.4 Создание условий для развития искусства и деятельности одаренных личностей":
абзац третий изложить в следующей редакции:
"Будут проведены национальные конкурсы "Астана-Байтерек", Фестивали современной музыки композиторов Казахстана, республиканские конкурсы традиционных исполнителей, конкурсы патриотической песни "Елім менің".";
абзац пятый исключить;
в подразделе "5.5. Международное сотрудничество и презентация лучших достижений казахстанского искусства за рубежом":
абзац второй изложить в следующей редакции:
"В целях расширения возможностей для обмена опытом и художественного роста в Казахстане намечено проведение международных фестивалей и конкурсов: Международный театральный фестиваль стран Центральной Азии, Международный кинофестиваль "Евразия", международные конкурсы пианистов, скрипачей, вокалистов, Международный фестиваль традиционного исполнительского искусства "Музыка Великой степи".";
в подразделе "5.7. Информационное обеспечение отрасли":
в абзаце первом слова ", а также созданы документальные фильмы, налажен выпуск CD об уникальных музейных ценностях, находящихся в музеях республики" исключить;
абзац четвертый исключить;
в разделе "6. Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в абзаце втором слова "составят 4 509,0 млн. тенге", "в 2007 - 1 503,0 млн. тенге", "в 2008 - 1 503,0 млн. тенге" заменить соответственно словами "составят 6 954,5 млн. тенге", "в 2007 - 2 831,8 млн. тенге", "в 2008 - 2 619,7 млн. тенге";
в разделе "7. Ожидаемый результат от реализации Программы":
в абзаце четвертом после слова "театрах" дополнить словами "и концертных программ в концертных организациях";
в абзаце шестом цифры "36" заменить цифрами "68";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"3 международных театральных и 3 кинофестиваля, международные конкурсы артистов балета, вокалистов, пианистов;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"республиканские конкурсы традиционных исполнителей (2006, 2008 годы);";
абзацы двенадцатый, тринадцатый, четырнадцатый и пятнадцатый исключить;
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы":
в подразделе "1. Нормативное и правовое обеспечение":
строку, порядковый номер 2, исключить;
в подразделе "2. Развитие инфраструктуры сферы и совершенствование форм управления объектами культуры":

реттік нөмірі 7-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 287,6", "2008 ж. - 73,5" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 388,9", "2008 ж. - 174,8" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 392,1", "2008 ж. - 126,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 381,4", "2008 ж. - 115,3" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 37,7", "2008 ж. - 15,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 26,5", "2008 ж. - 3,8" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдың 6-бағанында:
"Барлығы: 324,0" деген сөздер "Барлығы: 227,3" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2008 ж. - 96,7" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 10-2-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 90,9", "2008 ж. - 50,9" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 91,0", "2008 ж. - 51,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
"3. Кадрмен қамтамасыз ету және біліктілікті арттыру" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 11-жолдың 6-бағанында:
"Барлығы: 121,7" деген сөздер "Барлығы: 111,7" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2008 ж. - 10,0" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 12-жолда:
5-бағанда "- 2008 жылдар" деген сөздер "жыл" деген сөзбен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 ж. - 10,0";
"4. Өнерді және дарынды тұлғалардың қызметін дамыту үшін жағдай жасау" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 13-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 90,0", "2008 ж. - 40,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 79,0", "2008 ж. - 29,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 48,0", "2008 ж. - 16,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 45,9", "2008 ж. - 13,9" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Дәстүрлі орындаушылардың республикалық конкурстарын өткізу";
5-бағанда "2006 жыл, IV тоқсан," деген сөздерден кейін "2008 жыл, IV тоқсан" деген сөздермен толықтырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 27,3, оның ішінде: 2006 ж. - 13,0, 2008 ж. - 14,3";
реттік нөмірі 17-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 38,0", "2008 ж. - 6,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 43,5", "2008 ж. - 11,5" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 19-3-жолда:
2-бағанда "XV" деген сандар алынып тасталсын;
5-бағанда "2007 жыл" деген сөздер "2007 - 2008 жылдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 30,0, оның ішінде: 2007 ж. - 14,0, 2008 ж. - 16,0";
реттік нөмірі 19-4-жолда:
5-бағанда "2007 жыл" деген сөздер "2007 - 2008 жылдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 20,6, оның ішінде: 2007 ж. - 12,8, 2008 ж. - 7,8";

в графе 6 строки, порядковый номер 7 слова "Всего: 287,6", "2008 г. - 73,5" заменить соответственно словами "Всего: 388,9", "2008 г. - 174,8";
в графе 6 строки, порядковый номер 8 слова "Всего: 392,1", "2008 г. - 126,0" заменить соответственно словами "Всего: 381,4 ", "2008 г. - 115,3";
в графе 6 строки, порядковый номер 9 слова "Всего: 37,7", "2008 г. - 15,0" заменить соответственно словами "Всего: 26,5", "2008 г. - 3,8";
в графе 6 строки, порядковый номер 10:
слова "Всего: 324,0" заменить словами "Всего: 227,3";
слова "2008 г. - 96,7" исключить;
в графе 6 строки, порядковый номер 10-2 слова "Всего: 90,9", "2008 г. - 50,9" заменить соответственно словами "Всего: 91,0", "2008 г. - 51,0";
в подразделе "3. Кадровое обеспечение и повышение квалификации":
в графе 6 строки, порядковый номер 11:
слова "Всего: 121,7" заменить словами "Всего: 111,7";
слова "2008 г. - 10,0" исключить;
в строке, порядковый номер 12:
в графе 5 слова "- 2008 годы" заменить словом "год";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2007 г. - 10,0";
в подразделе "4. Создание условий для развития искусства и деятельности одаренных личностей":
в графе 6 строки, порядковый номер 13 слова "Всего: 90,0", "2008 г. - 40,0" заменить соответственно словами "Всего: 79,0", "2008 г. - 29,0";
в графе 6 строки, порядковый номер 14 слова "Всего: 48,0", "2008 г. - 16,0" заменить соответственно словами "Всего: 45,9", "2008 г. - 13,9";
в строке, порядковый номер 16:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Провести республиканские конкурсы традиционных исполнителей";
в графе 5 после слов "2006 год" дополнить словами ", IV квартал, 2008 год";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Всего: 27,3, в том числе: 2006 г. - 13,0, 2008 г. - 14,3";
в графе 6 строки, порядковый номер 17 слова "Всего: 38,0", "2008 г. - 6,0" заменить соответственно словами "Всего: 43,5", "2008 - 11,5";
строку, порядковый номер 18, исключить;
в строке, порядковый номер 19-3:
в графе 2 цифры "XV" исключить;
в графе 5 слова "2007 год" заменить словами "2007-2008 годы";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Всего: 30,0, в том числе: 2007 г. - 14,0, 2008 г. - 16,0";
в строке, порядковый номер 19-4:
в графе 5 слова "2007 год" заменить словами "2007-2008 годы";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Всего: 20,6, в том числе: 2007 г. - 12,8, 2008 г. - 7,8";

реттік нөмірі 19-7-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жас орындаушылардың "Жас қанат" республикалық конкурсын өткізу";
5-бағанда "2007 жыл" деген сөздер "2007 - 2008 жылдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 6,7, оның ішінде: 2007 ж. - 3,7, 2008 ж. - 3,0";
реттік нөмірі 19-8-жолда:
5-бағанда: "2007 жыл" деген сөздер "2007 - 2008 жылдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 13,2, оның ішінде: 2007 ж. - 6,5, 2008 ж. - 6,7";
"5. Халықаралық ынтымақтастық және қазақ өнерінің үздік жетістіктерінің шет елдердегі тұсаукесері" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 20-жолда:
5-баған "2008 жыл, III тоқсан" деген сөздермен толықтырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 60,8, оның ішінде: 2006 ж. - 30,8, 2008 ж. - 30,0";
6-бағанда:
реттік нөмірі 21-жолда "Барлығы: 558,8", "2008 ж. - 159,4" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 659,4", "2008 ж. - 260,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолда "Барлығы: 71,3", "2008 ж. - 25,3", деген сөздер тиісінше "Барлығы: 57,0", "2008 ж. - 11,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23-жолда "Барлығы: 22,2", "2008 ж. - 12,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 17,4", "2008 ж. - 7,4" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 24-жолда "Барлығы: 29,4", "2008 ж. - 15,2" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 26,1", "2008 ж. - 11,9" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-жолда "Барлығы: 114,2", "2008 ж. - 30,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 194,2", "2008 ж. - 110,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 26-жолда "Барлығы: 342,3", "2008 ж. - 154,3" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 339,6", "2008 ж. - 151,6" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 27-жолда "Барлығы: 197,5", "2008 ж. - 70,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 181,5", "2008 ж. - 54,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 28-жолда "Барлығы: 28,5", "2008 ж. - 11,4" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 22,8", "2008 ж. - 5,7" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 29-жолда "Барлығы: 40,2", "2008 ж. - 13,6" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 36,6", "2008 ж. - 10,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 31-жолда "Барлығы: 54,9", "2008 ж. - 20,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 48,0", "2008 ж. - 13,1" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 32-жолда "Барлығы: 32,7", "2008 ж. - 12,7" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 70,0", "2008 ж. - 50,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 34-жолда:
6-бағанда:
"Барлығы: 11,5" деген сөздер "Барлығы: 7,5" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2008 ж. - 4,0" деген сөздер алынып тасталсын;

в строке, порядковый номер 19-7:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Проведение Республиканского конкурса молодых исполнителей "Жас канат";
в графе 5 слова "2007 год" заменить словами "2007-2008 годы";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Всего: 6,7, в том числе: 2007 г. - 3,7, 2008 г. - 3,0";
в строке, порядковый номер 19-8:
в графе 5 слова "2007 год" заменить словами "2007-2008 годы";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Всего: 13,2, в том числе: 2007 г. - 6,5, 2008 г. - 6,7";
в подразделе "5. Международное сотрудничество и презентация лучших достижений казахстанского искусства за рубежом":
в строке, порядковый номер 20:
графу 5 дополнить словами ", III квартал, 2008 год";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Всего: 60,8, в том числе: 2006 г. - 30,8, 2008 г. - 30,0";
в графе 6:
строки, порядковый номер 21 слова "Всего: 558,8", "2008 г. - 159,4" заменить соответственно словами "Всего: 659,4", "2008 г. - 260,0";
строки, порядковый номер 22 слова "Всего: 71,3", "2008 г. - 25,3" заменить соответственно словами "Всего: 57,0", "2008 г. - 11,0";
строки, порядковый номер 23 слова "Всего: 22,2", "2008 г. - 12,0" заменить соответственно словами "Всего: 17,4", "2008 г. - 7,4";
строки, порядковый номер 24 слова "Всего: 29,4", "2008 г. - 15,2" заменить соответственно словами "Всего: 26,1", "2008 г. - 11,9";
строки, порядковый номер 25 слова "Всего: 114,2", "2008 г. - 30,0" заменить соответственно словами "Всего: 194,2", "2008 г. - 110,0";
строки, порядковый номер 26 слова "Всего: 342,3", "2008 г. - 154,3" заменить соответственно словами "Всего: 339,6", "2008 г. - 151,6";
строки, порядковый номер 27 слова "Всего: 197,5", "2008 г. - 70,0" заменить соответственно словами "Всего: 181,5", "2008 г. - 54,0";
строки, порядковый номер 28 слова "Всего: 28,5", "2008 г. - 11,4" заменить соответственно словами "Всего: 22,8", "2008 г. - 5,7";
строки, порядковый номер 29 слова "Всего: 40,2", "2008 г. - 13,6" заменить соответственно словами "Всего: 36,6", "2008 г. - 10,0";
строки, порядковый номер 31 слова "Всего: 54,9", "2008 г. - 20,0" заменить соответственно словами "Всего: 48,0", "2008 г. - 13,1";
строки, порядковый номер 32 слова "Всего: 32,7", "2008 г. - 12,7" заменить соответственно словами "Всего: 70,0", "2008 г. - 50,0";
в строке, порядковый номер 34:
в графе 6:
слова "Всего: 11,5" заменить словами "Всего: 7,5";
слова "2008 г. - 4,0" исключить;

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 34-5, 34-6, 34-7, 34-8, 34-9, 34-10, 34-11-жолдармен толықтырылсын:
"
34-5
Қазақстанның
Моңғолиядағы
Мәдениет
күндерін өткізу
Бұйрық
МАМ
2008
жыл
2008 ж. -
24,9
Респуб-
лика-
лық
бюджет
34-6
Қазақстанның
Тәжікстандағы
Мәдениет
күндерін өткізу
Бұйрық
МАМ
2008
жыл
2008ж.
- 6,3
Респуб-
лика-
лық
бюджет
34-7
Украинаның
Қазақстандағы
Мәдениет
күндерін өткізу
Бұйрық
МАМ
2008
жыл
2008ж.
- 82,0
Респуб-
лика-
лық
бюджет
34-8
Иорданияның
Қазақстандағы
Мәдениет
күндерін өткізу
Бұйрық
МАМ
2008
жыл
2008ж.
- 10,6
Респуб-
лика-
лық
бюджет
34-9
Египеттің
Қазақстандағы
Мәдениет
күндерін өткізу
Бұйрық
МАМ
2008
жыл
2008ж.
- 17,2
Респуб-
лика-
лық
бюджет
34-10
Катардың
Қазақстандағы
Мәдениет
күндерін өткізу
Бұйрық
МАМ
2008
жыл
2008ж.
- 10,6
Респуб-
лика-
лық
бюджет
34-11
Өлгей қаласында
(Монғолия)
Қазақстан
мәдениетінің
орталығын құру
Қазақ-
стан
Респу-
блика-
сының
Үкіме-
тіне
ақпа-
рат
МАМ
2008
жыл
2008ж.
- 30,0
Респуб-
лика-
лық
бюджет
";
"6. Материалдық-техникалық қамтамасыз ету" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 35-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 2 387,7", "2008 ж. - 535,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 3 077,2", "2008 ж. - 1 224,5" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 36-жолдың 6-бағанында "Барлығы: 18,1", "2008 ж. - 10,0" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 9,5", "2008 ж. - 1,4" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 37-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 ж. - 5,0";
реттік нөмірі 38-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 40-жол алынып тасталсын;
"Республикалық бюджеттен жиыны" деген жолда:
6-бағандағы "Барлығы: 5 837,8", "2008 ж. - 1 604,3" деген сөздер тиісінше "Барлығы: 6 954,5", "2008 ж. - 2 619,7" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

дополнить строками, порядковые номера 34-5, 34-6, 34-7, 34-8, 34-9, 34-10, 34-11, следующего содержания:
"
34-5
Проведение Дней
культуры Казахстана
в Монголии
Приказ
МКИ
2008
год
2008 г. -
24,9
Республи-
канский
бюджет
34-6
Проведение Дней
культуры Казахстана
в Таджикистане
Приказ
МКИ
2008
год
2008 г. -
6,3
Республи-
канский
бюджет
34-7
Проведение Года
Украины в Казахстане
Приказ
МКИ
2008
год
2008 г. -
82,0
Республи-
канский
бюджет
34-8
Проведение Дней
культуры Иордании в
Казахстане
Приказ
МКИ
2008
год
2008 г. -
10,6
Республи-
канский
бюджет
34-9
Проведение Дней
культуры Египта в
Казахстане
Приказ
МКИ
2008
год
2008 г. -
17,2
Республи-
канский
бюджет
34-10
Проведение Дней
культуры Катара в
Казахстане
Приказ
МКИ
2008
год
2008 г. -
10,6
Республи-
канский
бюджет
34-11
Создать Центр
культуры Казахстана
в г. Улгий
(Монголия)
Информация в Прави-
тельсво Республики Казахстан
МКИ
2008
год
2008 г. -
30,0
Республи-
канский
бюджет
";
в подразделе "6. Материально-техническое обеспечение":
в графе 6 строки, порядковый номер 35 слова "Всего: 2 387,7", "2008 г. - 535,0" заменить соответственно словами "Всего: 3 077,2" "2008 г. - 1 224,5";
в графе 6 строки, порядковый номер 36 слова "Всего: 18,1", "2008 г. - 10,0" заменить соответственно словами "Всего: 9,5", "2008 г. - 1,4";
графу 6 строки, порядковый номер 37, изложить в следующей редакции:
"2006 г. - 5,0";
строку, порядковый номер 38, исключить;
строку, порядковый номер 40, исключить;
в строке "Итого из республиканского бюджета":
в графе 6 слова "Всего: 5 837,8", "2008 г. - 1 604,3" заменить соответственно словами "Всего: 6 954,5", "2008 г. - 2 619,7".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан