"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 қарашада Кейптаунда қол қойылған Авиациялық объектілерге қолданылатын жылжымалы жабдыққа қатысты халықаралық кепілдіктер туралы конвенцияға қосылуы туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 наурыздағы N 250 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 қарашада Кейптаунда қол қойылған Авиациялық объектілерге қолданылатын жылжымалы жабдыққа қатысты халықаралық кепілдіктер туралы конвенцияға қосылуы туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 қарашада
Кейптаунда қол қойылған Авиациялық объектілерге
қолданылатын жылжымалы жабдыққа қатысты халықаралық
кепілдіктер туралы конвенцияға қосылуы туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 16 қарашада Кейптаунда қол қойылған Авиациялық объектілерге қолданылатын жылжымалы жабдыққа қатысты халықаралық кепілдіктер туралы конвенцияға қосылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к Конвенции о международных гарантиях в отношении подвижного оборудования применительно к авиационным объектам, подписанной в Кейптауне 16 ноября 2001 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2008 года N 250
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к Конвенции о международных гарантиях в отношении подвижного оборудования применительно к авиационным объектам, подписанной в Кейптауне 16 ноября 2001 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
О присоединении Республики Казахстан
к Конвенции о международных гарантиях в отношении
подвижного оборудования применительно к авиационным
объектам, подписанной в Кейптауне 16 ноября 2001 года
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Республике Казахстан присоединиться к Конвенции о международных гарантиях в отношении подвижного оборудования применительно к авиационным объектам, подписанной в Кейптауне 16 ноября 2001 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан