Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 наурыздағы N 271 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы министрі, төраға
Әблезов - Қазақстан Республикасының
Кәрібай Тілеубергенұлы Индустрия және сауда вице-министрі
Қасымов - Қазақстан Республикасының Ішкі
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы істер вице-министрі
Ботақанова - Қазақстан Республикасы
Толғанай Серікбайқызы Президентінің Әкімшілігі
Әлеуметтік-экономикалық мониторинг
бөлімінің сектор меңгерушісі
(келісім бойынша)
Мағзұмов - Қазақстан Республикасы Көлік және
Руслан Қапызұлы коммуникация министрлігі Қаржылық
реттеу департаментінің директоры
Тортаев - Қазақстан Республикасы Экономика
Бауржан Қадырұлы және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Инвестициялық саясат
және жоспарлау департаментінің
директоры
Қыпшақов - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арғын Мықтыбайұлы министрлігінің Салық комитеті
төрағасы орынбасарының міндетін
атқарушы
Мизамбаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Өсер Елеусізұлы қауіпсіздік комитеті Экономикалық
қауіпсіздік департаментінің
бастығы (келісім бойынша)
Ниетбаев - "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры"
Нұрлан Қадырұлы акционерлік қоғамының басқарма
төрағасының орынбасары (келісім
бойынша);
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын: Коржова Наталья Артемовна, Исақов Нұржан Әзімханұлы, Баталов Асқар Болатұлы, Өскімбаев Қожамұрат Бейісұлы, Кәрібозов Қозы-Көрпеш Жапарханұлы, Қанатов Сәбит Сарқытұлы, Сағындықов Самат Алпысұлы, Шәріпов Талғат Қайыркенұлы, Квятковский Эдуард Олегович;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының," және "және республикалық бюджеттен берілген несиелер мен мемлекет кепілдік берген қарыздарға қызмет көрсететін екінші деңгейдегі банктердің" деген сөздер алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2008 года N 271. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов" следующие изменения:
1) ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденный указанным постановлением:
Жамишева - Министра финансов Республики
Болата Бидахметовича Казахстан, председателем
Аблезова - вице-министра индустрии и торговли
Карибая Тлеубергеновича Республики Казахстан
Касымова - вице-министра внутренних дел
Калмуханбета Республики Казахстан
Нурмуханбетовича
Ботаканову - заведующую сектором Отдела социально-
Толганай Серикбаевну экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Магзумова - директора Департамента финансового
Руслана Капызовича регулирования Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Тортаева - директора Департамента инвестиционной
Бауржана Кадыровича политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Кипшакова - исполняющего обязанности заместителя
Аргына Мыктыбаевича председателя Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Мизамбаева - начальника Департамента экономической
Усера Елеусизовича безопасности Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Ниетбаева - заместителя председателя правления
Нурлана Кадыровича акционерного общества "Фонда развития
малого предпринимательства"
(по согласованию);
вывести из указанного состава: Коржову Наталью Артемовну, Исакова Нуржана Азимхановича, Баталова Аскара Булатовича, Ускимбаева Кожамурата Беисовича, Карбузова Козы-Корпеша Жапархановича, Канатова Сабита Саркитовича, Сагындыкова Самата Алпысовича, Шарипова Талгата Кайыркеновича, Квятковского Эдуарда Олеговича;
2) в Положении о Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 3 слова "Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан," и "и банков второго уровня, обслуживающих кредиты, выданные из республиканского бюджета, и гарантированные государством займы" исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов