Мемлекеттік кәсіпорындар, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталындағы қатысу үлестерінің) елу және одан астам проценті мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен аффилиирленген заңды тұлғалар кейіннен қайта өңдеу мақсатында сатып алатын тауарлардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы N 272 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 тамыздағы № 636 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 10.08.2015 № 636 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.03.19 № 342 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 13-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кәсіпорындар, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталындағы қатысу үлестерінің) елу және одан астам проценті мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен аффилиирленген заңды тұлғалар кейіннен қайта өңдеу мақсатында сатып алатын тауарлардың тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.03.19 № 342 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 20 наурыздағы
N 272 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.03.19 № 342 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Мемлекеттік кәсіпорындар, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталындағы қатысу үлестерінің) елу және одан астам проценті мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен аффилиирленген заңды тұлғалар оларды кейіннен қайта өңдеу мақсатында сатып алатын тауарлардың тізбесі
1. Ауыл шаруашылық тауарлары:
1) бидай және меслин:
қатты бидай;
егіске арналған спельта;
басқа да спельталар, жұмсақ бидай және тұқымдық меслиндер;
2) қара бидай;
3) арпа;
4) шитті мақта;
5) таралмаған мақта талшығы;
6) мақта талшығы, таралған немесе тарақпен таралған;

Об утверждении перечня товаров, приобретаемых государственными предприятиями, юридическими лицами, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилиированными с ними юридическими лицами с целью их последующей переработки
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года N 272. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 636
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 636 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 141
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 19.03.2012 № 342 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень товаров, приобретаемых государственными предприятиями, юридическими лицами, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилиированными с ними юридическими лицами с целью их последующей переработки.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 19.03.2012 № 342 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2008 года N 272
Перечень товаров, приобретаемых государственными
предприятиями, юридическими лицами, пятьдесят и более процентов
голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых
принадлежат государству, и аффилиированными с ними юридическими
лицами с целью их последующей переработки
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 19.03.2012 № 342 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1. Сельскохозяйственные товары:
1) пшеница и меслин:
пшеница твердая;
спельта для посева;
спельта прочая, пшеница мягкая и меслин семенные;
2) рожь;
3) ячмень;
4) хлопок-сырец;
5) волокно хлопковое, нечесаное;
6) волокно хлопковое, чесаное или гребнечесаное;

7) мақта тұқымы;
8) рапс, рапс тұқымы.
2. Өнеркәсіп тауарлары:
1) тантал сынығы;
2) қара және түсті металдар мен олардың қорытпалары;
3) қара және түсті металдар мен олардың қорытпаларынан
жасалған бұйымдар:
жазық (табақ, таспа, фольга), сұрыптық (шеңбер, шыбық, бұрыш,
төрт бұрыш, алты қырлы, швеллер, тавр, двутавр) илектер,
құбырлар, түтікшелер;
4) сүрек, ағаш материалдары;
5) мұнай;
6) этилбензол;
7) стирол;
8) пентан;
9) изо-пентан.

7) семена хлопчатника;
8) рапс, семена рапса.
2. Промышленные товары:
1) танталовый лом;
2) черные и цветные металлы и их сплавы;
3) изделия из черных и цветных металлов и их сплавов:
плоский (лист, лента, фольга), сортовой (круг, пруток, уголок, квадрат, шестигранник, швеллер, тавр, двутавр) прокаты, трубы, трубки;
4) древесина, пиломатериал;
5) нефть;
6) этилбензол;
7) стирол;
8) пентан;
9) изо-пентан.