"Қазақстан Республикасының мемлекеттік нышандары туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 наурыздағы N 288 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік нышандары туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
жоба
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік нышандары туралы"
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына
өзгерістер енгізу туралы
1-бап . " Қазақстан Республикасының мемлекеттік нышандары туралы " 2007 жылғы 4 маусымдағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2007 ж., N 1, 72-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "нышандары", "нышандарының", "нышандарын", "нышандарына" деген сөздер тиісінше "рәміздері", "рәміздерінің", "рәміздерін", "рәміздеріне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап.  Осы Конституциялық заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Конституционный закон Республики Казахстан "О государственных символах Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2008 года N 288
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Конституционный закон Республики Казахстан "О государственных символах Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                 К. Масимов
проект
Конституционный закон Республики Казахстан
О внесении изменений в Конституционный закон Республики
Казахстан "О государственных символах Республики Казахстан"
Статья 1.  Внести в  Конституционный закон  Республики Казахстан от 4 июня 2007 г. "О государственных символах Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2007 г., N 11, ст. 72) следующие изменения:
внесены изменения в заголовок и текст на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются.
Статья 2.  Настоящий Конституционный закон вводится в действие со дня официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан