Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 маусымдағы N 624 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 318 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. "Астық қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамына қатысушы - астық қабылдау кәсіпорындарының астық қолхаттары бойынша міндеттемелерін өтеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 маусымдағы N 624 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 27, 260-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 4 сәуірдегі
N 318 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2008 жылдарға арналған (екінші кезең) орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2008 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"2006 - 2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2006 - 2008 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттік инвестициялар" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 23-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚазАгроКепіл" АҚ".
2. Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.07.13. N 1060 Қаулысымен.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 645 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 25, 257-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдау ережесінде:

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2003 года N 624
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2008 года N 318
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2003 года N 624 "Об утверждении Правил погашения обязательств по зерновым распискам хлебоприемных предприятий - участников акционерного общества "Фонд гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 260).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2008 года N 318
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап) (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном плане социально экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2006-2008 годы:
в подразделе "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":
графу 2 строки, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
"АО "КазАгроГарант".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 13.07.2009 N 1060 .
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 645 "О некоторых вопросах поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 25, ст. 257):
в Правилах поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций, утвержденных указанным постановлением:

1-тармақтың 7) тармақшасындағы, 8-тараудың атауындағы "Астық қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қоры" деген сөздер "ҚазАгроКепіл" деген сөзбен ауыстырылсын;
52-тармақта:
"Астық қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қоры" деген сөздер "ҚазАгроКепіл" деген сөзбен ауыстырылсын;
"(бұдан әрі - Кепілдік беру қоры)" деген сөздер "(бұдан әрі - "ҚазАгроКепіл" АҚ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
53, 54-тармақтардағы "Кепілдік беру қорының", "Кепілдік беру қоры" деген сөздер "ҚазАгроКепіл" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған негізгі бағыттары" деген 1-бөлімде:
"Қазақстанның 2007 - 2009 жылдардағы жедел экономикалық өсуін қамтамасыз ету үшін экономика салаларындағы серпілісті бағыттарды жаңғырту және қамтамасыз ету" деген 4-тарауда:
"2007 - 2009 жылдары агроөнеркәсіптік кешенді дамыту" деген 3-параграфта:
"Қаржы және сақтандыру инфрақұрылымын дамыту" деген кіші бөлімде:
оныншы абзацтағы "Астық қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қоры" деген сөздер "ҚазАгроКепіл" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген бөлімде:
дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2007-2009 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттік инвестициялар" деген кіші бөлімде:
"Бағдарламадан тыс" кіші бөлімінде:
реттік нөмірі 20-жолдың 6-бағанындағы "Астық қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қоры" деген сөздер "ҚазАгроКепіл" деген сөзбен ауыстырылсын.

в подпункте 7) пункта 1, в названии главы 8 слова "Фонд гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам" заменить словом "КазАгроГарант";
в пункте 52:
слова "Фонд гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам" заменить словом "КазАгроГарант";
слова "(далее - Фонд гарантирования)" заменить словами "(далее - АО "КазАгроГарант")";
в пунктах 53, 54 слова "Фондом гарантирования", "Фонда гарантирования" заменить словами "АО "КазАгроГарант".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (второй этап) (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Основные направления социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы":
в главе 4. "Модернизация и обеспечение прорывных направлений в отраслях экономики для обеспечения ускоренного экономического роста Казахстана в 2007-2009 годах":
в параграфе 3. "Развитие агропромышленного комплекса в 2007-2009 годах":
в подразделе "Развитие финансовой и страховой инфраструктуры":
в абзаце десятом слова "Фонд гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам" заменить словом "КазАгроГарант";
в Перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ, утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2007-2009 годы:
в подразделе "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":
в графе 6 строки, порядковый номер 20, слова "Фонд гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам" заменить словом "КазАгроГарант".