Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 наурыздағы N 169 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 319 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердің әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөніндегі мемлекетаралық комиссияның қазақстандық бөлігі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 наурыздағы N 169  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердің әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөніндегі мемлекетаралық комиссияның қазақстандық бөлігінің құрамына мыналар енгізілсін:
Әбілезов                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Кәрібай Тілеубергенұлы         және сауда вице-министрі, тең төраға
Мейірманов                   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Қажымұрат Нұрғалиұлы           министрінің орынбасары,
генерал-лейтенант, тең төрағаның
орынбасары
көрсетілген құрамнан Баталов Асқар Болатұлы, Поспелов Николай Николаевич шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года N 169
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2008 года N 319
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года N 169 "О казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности" следующие изменения:
ввести в состав казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности, утвержденный указанным постановлением:
Аблезова                   - вице-министра индустрии и
Карыбая Тлеубергеновича      торговли Республики Казахстан,
сопредседателем
Маерманова                 - заместителя Министра обороны
Кажимурата Нургалиевича      Республики Казахстан, генерал-
лейтенанта, заместителем
сопредседателя
вывести из указанного состава Баталова Аскара Булатовича, Поспелова Николая Николаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов