Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылы 11 маусымдағы N 483 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 сәуірдегі N 398 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 683 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Республикалық мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы N 483 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 19, 214-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Жалпымемлекеттік міндеттерді орындау үшін қажетті республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" деген бөлім мен реттік нөмірі 35-жол алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Акцияларының мемлекеттік пакеттері (қатысу үлестері) бәсекелі ортаға берілуі тиіс акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-1-жолымен толықтырылсын:
"7-1. "Қазарнайыкәсіпорын" акционерлік қоғамы 100%".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года N 483
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2008 года № 398. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 683
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года N 483 "О некоторых вопросах республиканской государственной собственности" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 19, ст. 214) следующие изменение и дополнение:
1) в Перечне республиканских государственных предприятий, необходимых для выполнения общегосударственных задач, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" и строку, порядковый номер 35, исключить;
2) в Перечне акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), государственные пакеты акций (доли участия) которых подлежат передаче в конкурентную среду, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 7-1, следующего содержания:
"7-1. Акционерное общество "Казспецпредприятие" 100 %".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов