"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 мамырдағы N 412 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1.  "Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 11, 120-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамында:
көрсетілген комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Келімбетов Қайрат Нематұлы - Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысы, төрағаның орынбасары
Жәмішев Болат Бидахметұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Школьник Владимир Сергеевич - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі
Дунаев Арман Ғалиасқарұлы - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы;
"Келімбетов Қайрат Нематұлы - "Қазына" орнықты даму қоры" басқармасының төрағасы" деген жол алынып тасталсын;
көрсетілген Комиссияның құрамынан Ә.Р. Жақсыбеков және Ғ.И. Оразбақов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2008 года N 412
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314 " О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан " (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 11, ст. 120) следующие изменения:
в составе Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
ввести в состав указанной комиссии:
Келимбетова Кайрата Нематовича - Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместителем председателя
Жамишева Болата Бидахметовича - Министра финансов Республики Казахстан
Школьника Владимира Сергеевича - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан
Дунаева Армана Галиаскаровича - председателя правления акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына";
строку "Келимбетов Кайрат Нематович - председатель правления акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына" исключить;
вывести из состава указанной комиссии: Джаксыбекова А.Р. и Оразбакова Г.И.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев