Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 555 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 мамырдағы N 422 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 162 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.25 № 162 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 555  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 23, 261-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы қызметті лицензиялау ережесінде және оған қойылатын біліктілік талаптарында:
9, 10, 11, 12-тармақтардың 2) тармақшасындағы "ұзақ мерзімді" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 555
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2008 года N 422. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 162.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.01.2012 № 162 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 555 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности и квалификационных требований в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (САПП Республики Казахстан 2007 г., N 23, ст. 261) следующее изменение:
в  Правилах лицензирования деятельности и квалификационных требований в сфере архитектуры, градостроительства и строительства, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 2) пунктов 9, 10, 11, 12 слово "долгосрочной" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министp
Республики Казахстан                       К. Масимов