Павлодар каласының N 2 сот ғимаратын және оның жапсарлас құрылысын республикалық меншіктен Павлодар облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 мамырдағы N 440 Қаулысы
" Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы " Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімінің Павлодар қаласы, Дүйсенов көшесі, 11 үй мекен-жайы бойынша орналасқан "Павлодар қаласының N 2 сот ғимаратын және оның жапсарлас құрылысын (бұдан әрі - объектілер) "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі комитетінің Павлодар облысы Соттар әкімшісі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен республикалық меншіктен Павлодар облысының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі комитеті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Павлодар облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен объектілерді қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О передаче здания суда N 2 города Павлодара и его пристройки из республиканской в коммунальную собственность Павлодарской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2008 года N 440
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима Павлодарской области о передаче из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Администратор судов Павлодарской области Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан" здания суда N 2 города Павлодара и его пристройки (далее - объекты), расположенных по адресу: город Павлодар, улица Дюсенова, N 11, в коммунальную собственность Павлодарской области.
2. Комитету по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Павлодарской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче объектов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов