Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 мамырдағы N 457 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 4580540 (төрт миллион бес жүз сексен мың бес жүз қырық) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 14 мамырдағы
N 457 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органыны ң атауы мен шешімні ң
шы ғ арылған күні
Талапкер
Мемлекет ті ң
кірісіне
мемлекеттік
бажды
шегергенде-
гі сома
(те ң ге)
Мемлекет
кірісіне
мемлекет-
тік баж
(те ң ге)
1
2
3
4
5
1
Қарағанды облысы
Жезқазған қалалық
сотының 2001 жылғы
25.04. шешімі,
Қарағанды облысы
Жезқазған қалалық
сотының 2006 жылғы
24.11. ұйғарымы
Л.И. Тимошина
Т.Б. Диммел
126217,50
126217,50
2
Ақтөбе қалалық
сотының 2002 жылғы
26.04. шешімі,
Ақтөбе қалалық
сотының 2006 жылғы
06.05. ұйғарымы
Б.Қ. Телеуов
191236
3
Жамбыл облысы Мерке
аудандық сотының
2004 жылғы 15.12.
шешімі,
Жамбыл облыстық
сотының азаматтық
істер жөніндегі
2005 жылғы 10.02.
қаулысы,
Жамбыл облысы Мерке
аудандық сотының
2005 жылғы 25.03.
ұйғарымы,
Жамбыл облыстық
сотының қадағалау
алқасының 2006 жылғы
15.08. қаулысы
Н.А. Базилов
1000460
4
Алматы қаласы
Бостандық аудандық
N 2 сотының 2005
жылғы 03.10. шеші-
мі,
Алматы қалалық
сотының азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2005 жыл-
ғы 02.12. қаулысы,
Алматы қалалық сотының кадағалау
алқасының 2006 жыл-
ғы 07.11. қаулысы
Ж.Қ. Тастекеев
2000000
5
Алматы қаласы
Бостандық аудандық
сотының 1998 жылғы
14.07. шешімі,
Алматы қаласы
Бостандық аудандық
сотының 2005 жылғы
25.05. ұйғарымы
З.Ғ. Темірғалиев
780071
6
Ақмола облысы
Көкшетау қалалық
сотының 2007 жылғы
24.08. шешімі,
Ақмола облыстық
сотының азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2007 жыл-
ғы 04.10. қаулысы
Ж.С. Букин
100546
7
Ақмола облысы
Көкшетау қалалық
сотының 2007 жылғы
06.02. шешімі
А.К. Жұманалин
100000
8
Батыс Қазақстан
облысы Орал қалалық
сотының 2004 жылғы
09.09. шешімі,
Батыс Қазақстан
облысы Орал қалалық
сотының 2005 жылғы
22.04. ұйғарымы
Н.М. Ермағамбетов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2008 года N 457
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года " О республиканском бюджете на 2008 год ", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 " Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов " Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 4580540 (четыре миллиона пятьсот восемьдесят тысяч пятьсот сорок) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 мая 2008 года N 457
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма
за вычетом
госпошлины
в доход
государства
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Жезказганского
городского суда
Карагандинской области
от 25.04.2001,
определение
Жезказганского
городского суда
Карагандинской области
от 24.11.2006
Тимошина Л.И.
Диммел Т.Б.
126217,50
126217,50
2
Решение Актюбинского
городского суда от
26.04.2002,
определение
Актюбинского
городского суда от
06.05.2006
Телеуов Б.К.
191236
3
Решение Меркенского
районного суда
Жамбылской области
от 15.12.2004,
постановление коллегии
по гражданским делам
Жамбылского областного
суда от 10.02.2005,
определение Меркенского
районного суда
Жамбылской области
от 25.03.2005,
постановление надзорной
коллегии Жамбылского
областного суда
от 15.08.2006
Базилов Н.А.
1000460
4
Решение Бостандыкского
районного суда N 2
города Алматы
от 03.10.2005,
постановление коллегии
по гражданским делам
Алматинского городского
суда от 02.12.2005,
постановление
надзорной коллегии
Алматинского городского
суда от 07.11.2006
Тастекеев Ж.К.
2000000
5
Решение Бостандыкского
районного суда города
Алматы от 14.07.1998,
определение
Бостандыкского
районного суда города
Алматы от 25.05.2005
Темиргалиев З.Г.
600000
6
Решение Кокшетауского
городского суда
Акмолинской области
от 24.08.2007,
постановление коллегии
по гражданским делам
Акмолинского областного
суда от 04.10.2007
Букин Ж.С.
100546
7
Решение Кокшетауского
городского суда
Акмолинской области
от 06.02.2007
Жуманалин А.К.
100000
8
Решение Уральского
городского суда
Западно-Казахстанской
области от 09.09.2004,
определение Уральского
городского суда
Западно-Казахстанской
области от 22.04.2005
Ермагамбетов Н.М.