Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 қазандағы N 996 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 мамырдағы N 497 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 мамырдағы N 709 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.05.14. N 709 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Монополияға қарсы органның басқа телекоммуникация желілерін басым байланыс операторының жалпы пайдаланымдағы телекоммуникация желілеріне қосу қызметтерін көрсету шарттарын, сондай-ақ желілердің өзара іс-әрекет етуі және трафикті өткізу жөніндегі онымен байланысты міндеттемелерді айқындайтын қосылу шартын бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 қазандағы N 996 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 424-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және 1-тармақта "Монополияға қарсы органның" деген сөздер "Уәкілетті органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Монополияға қарсы органның басқа телекоммуникация желілерін басым байланыс операторының жалпы пайдаланымдағы телекоммуникация желілеріне қосу қызметтерін көрсету шарттарын, сондай-ақ желілердің өзара іс-әрекет етуі және трафикті өткізу жөніндегі онымен байланысты міндеттемелерді айқындайтын қосылу шартын бекіту ережесінде:
тақырыбында және барлық мәтін бойынша "Монополияға қарсы органның", "монополияға қарсы орган", "монополияға қарсы органға" деген сөздер "Уәкілетті органның", "уәкілетті орган", "уәкілетті органға" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта "Монополияға қарсы органның" деген сөздер "Ақпараттандыру және байланыс саласындағы мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын уәкілетті органның (бұдан әрі - уәкілетті орган)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2006 года N 996
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2008 года N 497. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2009 года № 709
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.05.2009 № 709 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2006 года N 996 "Об утверждении Правил утверждения антимонопольным органом договора присоединения к сетям телекоммуникаций общего пользования доминирующего оператора связи других сетей телекоммуникаций, определяющего условия оказания услуг присоединения, а также связанные с этим обязательства по взаимодействию сетей и пропуску трафика" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 38, ст. 424) следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 слова "антимонопольным органом" заменить словами "уполномоченным органом";
в Правилах утверждения антимонопольным органом договора присоединения к сетям телекоммуникаций общего пользования доминирующего оператора связи других сетей телекоммуникаций, определяющего условия оказания услуг присоединения, а также связанные с этим обязательства по взаимодействию сетей и пропуску трафика, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и по всему тексту слова "антимонопольным органом", "антимонопольному органу", "антимонопольный орган" заменить соответственно словами "уполномоченным органом", "уполномоченному органу", "уполномоченный орган";
в пункте 1 слова "антимонопольным органом" заменить словами "уполномоченным органом, осуществляющим государственное регулирование в сфере информатизации и в области связи (далее - уполномоченный орган)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов