Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі N 836 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 мамырдағы N 499 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 419 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2018 № 419 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық меншікке жататын объектілерге қатысты концессиялар жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылы 4 қыркүйектегі қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық меншікке жататын объектілерге қатысты концессиялар жөніндегі комиссияның құрамына:
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Инвестициялық саясат және жоспарлау департаментінің директоры Тортаев Бауыржан Қадырұлы хатшы ретінде енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Шаққалиев Арман Абайұлы шығарылсын.
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық меншікке жататын объектілерге қатысты концессиялар жөніндегі комиссия туралы ережеде:
7-тармақтағы "басшылары" деген сөзден кейін ", Парламент депутаттары" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 836
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2008 года N 499. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2018 года № 419.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.07.2018 № 419.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 836 "О создании Комиссии по концессиям в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности" следующие изменения и дополнение:
ввести в состав Комиссии по концессиям в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности, утвержденный указанным постановлением:
Тортаева Бауржана Кадыровича - директора Департамента инвестиционной политики и планирования Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарем;
вывести из указанного состава Шаккалиева Армана Абаевича;
в Положении о Комиссии по концессиям в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 после слова "юстиции" дополнить словами ", депутаты Парламента".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов