Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 наурыздағы N 357 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы N 513 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 488 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "ТАСIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 наурыздағы N 357  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Саудабаев Дәулет Советұлы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 357
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года N 513. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 488
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 357 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS" следующее изменение:
в пункте 1 слова "вице-министра финансов Республики Казахстан Саудабаева Даулета Советовича" заменить словами "Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов