"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 маусымдағы N 563 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 23, 316-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
3-бап мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"6 шілде - Астана күні;".
2-бап. Осы Заң алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года N 563
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О праздниках в Республике Казахстан"
Статья 1.  Внести в  Закон  Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 23, ст. 316) следующее дополнение:
статью 3 дополнить абзацем седьмым следующего содержания: "День Столицы - 6 июля;".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан