"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" халықаралық қоғамы арасындағы шартқа толықтыру енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 585 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" халықаралық қоғамы арасындағы шартқа толықтыру енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен SOS балалар
ауылдарын құру жөніндегі "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
халықаралық қоғамы арасындағы шартқа толықтыру енгізу
туралы хаттаманы ратификациялау туралы
2008 жылғы 30 сәуірде Астанада қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" халықаралық қоғамы арасындағы шартқа толықтыру енгізу туралы хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен SOS балалар
ауылдарын құру жөніндегі "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
халықаралық қоғамы арасындағы шартқа толықтыру енгізу
туралы хаттама
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" халықаралық қоғамы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен SOS балалар ауылдарын құру жөніндегі "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" халықаралық қоғамы арасындағы шартқа (бұдан әрі - Шарт) мынадай толықтыру енгізуге келісті:
1-бап
Шарттың 2-бабы мынадай редакциядағы 2.10-тармақпен толықтырылсын:
"2.10. Егер ол қажет болса, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды асырап-бағуға арналған жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен SOS балалар ауылдарының шығындарын ішінара немесе толық өтеуді қамтамасыз ету".
2-бап
Осы Хаттама Шарттың ажырамас бөлігі болып табылады, ратификациялануға жатады және Шарттың 5.2-бабында көзделген тәртіппен күшіне енеді.
2008 жылғы 15 мамырда Астана қаласында, екі түпнұсқалық данада, әрқайсысы қазақ, ағылшын және орыс тілдерінде жасалды, бұл ретте барлық мәтіндердің күші бірдей.
Осы Хаттаманың мәтінін түсіндіруде келіспеушіліктер туындаған жағдайда, Тараптар орыс тіліндегі мәтінге жүгінеді.
Қазақстан Республикасының     SOS балалар ауылдарын құру
Үкіметі үшін                    жөніндегі
"SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
халықаралық қоғамы үшін
_________________________        _______________ Зденко Седлар
2008 жылғы 15 мамыр               SOS KDI Аймақтық директор
2008 жылғы 15 мамыр

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о внесении дополнения в Договор между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года N 585
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о внесении дополнения в Договор между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL".
Премьер-Министра
Республики Казахстан                       К. Масимов
проект
Закон Республики Казахстан
О ратификации Протокола о внесении дополнения в Договор между
Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по
созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
Ратифицировать Протокол о внесении дополнения в Договор между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL", подписанный в Астане 30 апреля 2008 года.
Президент
Республики Казахстан
Протокол
о внесении дополнения в Договор между Правительством
Республики Казахстан и Международным обществом по созданию
SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
Правительство Республики Казахстан и Международное общество по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" согласились внести в Договор между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" (далее - Договор) следующее дополнение:
Статья 1
Дополнить статью 2 Договора пунктом 2.10 в следующей редакции:
"2.10. Обеспечить возмещение затрат SOS детских деревень за счет средств местных бюджетов на содержание детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, частично или полностью, если это необходимо".
Статья 2
Настоящий Протокол является неотъемлемой частью Договора, подлежит ратификации и вступает в силу в порядке, предусмотренном в статье 5.2 Договора.
Совершено 15 мая 2008 года в городе Астане в двух подлинных экземплярах, каждый на казахском, английском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения разногласий при толковании текста настоящего Протокола Стороны будут обращаться к тексту на русском языке.
За Правительство             За Международное общество по
Республики Казахстан           созданию SOS детских деревень
"SOS KINDERDORF INTERNATIONAL"
Региональный директор SOS KDI
15 мая 2008 г.                       15 мая 2008 г.