Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды алушыларға 2008 жылдың бірінші жарты жылдығы үшін ай сайынғы өтемақы төлеу ережесін, сондай-ақ оларды тағайындау туралы шешімдер мен үзінді көшірмелердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 маусымдағы N 599 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды алушыларға 2008 жылдың бірінші жарты жылдығы үшін ай сайынғы өтемақы төлеу ережесі;
2) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақылардың ай сайынғы өтемақысын тағайындау туралы шешімдер мен үзінді көшірмелердің нысандары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 20 маусымдағы
N 599 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, мүгедектігі
бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және
жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық
әлеуметтік жәрдемақыларды алушыларға 2008 жылдың
бірінші жарты жылдығы үшін ай сайынғы өтемақы
төлеу ережесі
1. Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды алушыларға, сондай-ақ зейнетақыларының мөлшері "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 16 маусымдағы Заңының  12,   16-баптарына  сәйкес мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақылардың мөлшеріне сәйкес белгіленген зейнетақы төлемдерін алушыларға 2008 жылдың бірінші жарты жылдығы үшін өтемақы төлеу 2008 жылғы шілдеден бастап ай сайын мынадай тәртіппен жүзеге асырылады:
1) 2008 жылғы қаңтар үшін - 2008 жылғы шілдеде;
2) 2008 жылғы ақпан үшін - 2008 жылғы тамызда;
3) 2008 жылғы наурыз үшін - 2008 жылғы қыркүйекте;
4) 2008 жылғы сәуір үшін - 2008 жылғы қазанда;
5) 2008 жылғы мамыр үшін - 2008 жылғы қарашада;
6) 2008 жылғы маусым үшін - 2008 жылғы желтоқсанда.

Об утверждении Правил выплаты ежемесячной компенсации за первое полугодие 2008 года получателям государственной базовой пенсионной выплаты, государственных базовых социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту, а также форм решений и выписок об их назначении
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2008 года N 599
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила выплаты ежемесячной компенсации за первое полугодие 2008 года получателям государственной базовой пенсионной выплаты, государственных базовых социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту;
2) формы решений и выписок о назначении ежемесячной компенсации государственной базовой пенсионной выплаты, государственных базовых социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 июня 2008 года N 599
Правила
выплаты ежемесячной компенсации за первое полугодие 2008 года
получателям государственной базовой пенсионной выплаты,
государственных базовых социальных пособий по инвалидности,
по случаю потери кормильца и по возрасту
1. Выплата ежемесячной компенсации за первое полугодие 2008 года получателям государственной базовой пенсионной выплаты, государственных базовых социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту, а также получателям пенсионных выплат, размеры пенсий которым установлены в соответствии с размерами государственных базовых социальных пособий согласно  статьям 12 ,  16  Закона Республики Казахстан от 16 июня 1997 года "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан" осуществляется ежемесячно, начиная с июля 2008 года в следующем порядке:
1) за январь 2008 года  - в июле 2008 года;
2) за февраль 2008 года - в августе 2008 года;
3) за март 2008 года    - в сентябре 2008 года;
4) за апрель 2008 года  - в октябре 2008 года;
5) за май 2008 года     - в ноябре 2008 года;
6) за июнь 2008 года    - в декабре 2008 года.

2. Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды тағайындау құқығы 2008 жылғы қаңтардан кейін пайда болған жағдайда, ай сайынғы өтемақы төлеу тағайындалған күннен бастап 2008 жылғы 30 маусым кезеңі үшін тиісінше 2008 жылғы шілдеден бастап жүргізіледі.
3. Ай сайынғы өтемақы:
1) Қазақстан Республикасынан тыс жерге тұрақты тұру үшін кететіндерге, соны растайтын құжаттарды ұсынған кезде;
2) 2008 жылғы бірінші жарты жылдықтың ішінде мерзімі өтуі бойынша төлемдері алынып тасталған мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды алушыларға біржола төленеді.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 20 маусымдағы
N 599 қаулысымен
бекітілген
Коды_____________
__________________бойынша
Бақылау және әлеуметтік қорғау департаментінің
2008 жылғы "__"________N________шешімі
Іс-қағаз N_________
Азамат (-ша)________________________________________________________
базалық зейнетақы төлеміне ай сайынғы өтемақы тағайындау туралы
Жынысы________Туған күні_____ж. "___"________.
Өтініш берілген күн 200_ж. "___"_________N_______
Қазақстан Республикасының 2008 ж. "__" маусымдағы N____Заңының__-б. ____-т.
сәйкес ай сайынғы өтемақы тағайындалсын.
2008 ж. "___"___________бастап 2008 ж. "___"__________
кезеңіндегі ай сайынғы өтемақының мөлшері
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
М.О. Департамент директоры _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Басқарма (бөлім)
бастығы                   _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Тағайындау жөніндегі
маман                     _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
____________________________________________________________________
Шeшімнің жобасын дайындағандар:
М.О. ЗТМО бөлімшесінің бастығы _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
ЗТМО бөлімшесінің маманы     _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
Коды________________
_________________________бойынша
Бақылау және әлеуметтік қорғау департаментінің
2008 жылғы "___" ________N__________шешімі
Іс-қағаз N___________
Азамат (-ша)________________________________________________________
(16 жасқа дейінгі мүгедек баланың Т.А.Ә.)
мүгедектігі бойынша мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыға ай
сайынғы өтемақы тағайындау туралы
Жынысы______Туған күні___ ж. "___"________
Өтініш берілген күн 200_ж. "___"_________N________
Мүгедектік тобы_____________________________________________________
16 жасқа дейінгі мүгедек баланың ата-анасының/қамқоршысының Т.А.Ә.__
____________________________________________________________________
Ауру себебі_________________________________________________________
Қазақстан Республикасының 2008 ж. "__" маусымдағы N___Заңының__-б ___-т.
сәйкес ай сайынғы өтемақы тағайындалсын.
2008 ж. "___"___________бастап 2008 ж. "___"__________
кезеңіндегі ай сайынғы өтемақының мөлшері
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
М.О. Департамент директоры _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Басқарма (бөлім)
бастығы                   _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Тағайындау жөніндегі
маман                     _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
____________________________________________________________________
Шeшімнің жобасын дайындағандар:
М.О. ЗТМО бөлімшесінің бастығы _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
ЗТМО бөлімшесінің маманы     _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
Коды________________
_________________________бойынша
Бақылау және әлеуметтік қорғау департаментінің
2008 жылғы "___" ________N__________шешімі
Іс-қағаз N___________

2. В случае возникновения права на назначение государственной базовой пенсионной выплаты, государственных базовых социальных пособий после января 2008 года выплата ежемесячной компенсации производится соответственно с июля 2008 года за период со дня назначения по 30 июня 2008 года.
3. Ежемесячная компенсация выплачивается единовременно:
1) выезжающим на постоянное место жительство за пределы Республики Казахстан при представлении подтверждающих документов;
2) получателям государственных базовых социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца, у которых сняты выплаты по истечению срока в течение первого полугодия 2008 года.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 июня 2008 года N 599
Код _________________
Решение N______ от "___"___________ 2008 года
Департамента по контролю и социальной защите
по ________________________
N дела __________
О назначении ежемесячной компенсации к базовой пенсионной
выплате
гр.________________________________________________________________
Пол_________ Дата рождения "___"___________ _______ г.
Дата обращения "___"___________ 200__ г. N _________
Назначить ежемесячную компенсацию в соответствии с п.__ ст.__ Закона
РК от "___" июня 2008 г. N _______
Размер ежемесячной компенсации за период
с "___"__________ 2008 г. по "___"___________ 2008 г.
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
М.П. Директор Департамента ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Начальник управления
(отдела)                   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист по назначению   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
___________________________________________________________________
Проект решения подготовлен:
М.Ш. Начальник отделения ГЦВП ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист отделения ГЦВП     ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Код _________________
Решение N______ от "___"___________ 2008 года
Департамента по контролю и социальной защите
по ________________________
N дела __________
О назначении ежемесячной компенсации к государственному
базовому социальному пособию по инвалидности
гр. _______________________________________________________________
(Ф.И.О. ребенка-инвалида до 16 лет)
Пол_________ Дата рождения "___"___________ _______ г.
Дата обращения "___"___________ 20__ г. N _________
Группа инвалидности _______________________________________________
Ф.И.О. родителя/опекуна ребенка-инвалида до 16 лет ________________
Причина заболевания _______________________________________________
Назначить ежемесячную компенсацию в соответствии с п.__ ст.__ Закона
РК от "___" июня 2008 г. N _______
Размер ежемесячной компенсации за период
с "___"__________ 2008 г. по "___"___________ 2008 г.
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
М.П. Директор Департамента ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Начальник управления
(отдела)                   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист по назначению   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
___________________________________________________________________
Проект решения подготовлен:
М.Ш. Начальник отделения ГЦВП ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист отделения ГЦВП     ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Код _________________
Решение N______ от "___"___________ 2008 года
Департамента по контролю и социальной защите
по ________________________
N дела __________

1. Азамат (-ша)____________________________________________________
асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша мемлекеттік базалық
әлеуметтік жәрдемақыға ай сайынғы өтемақы тағайындау туралы
Жынысы_______Туған күні____ж. "__"________
Отбасының еңбекке жарамсыз мүшелері:_____, соның ішінде тұлдыр жетім ____
Өтініш берілген күн 200_ж. "__"______N__________
Асыраушысының қайтыс болған күні: 200_ж. "___"_______
Қаза тапқан (қайтыс болған) адамның отбасы _________________________
(өлімнің себебі)
Қазақстан Республикасының 2008 ж. "__" ____маусымдағы N___Заңының
____-б.____-т. сәйкес ай сайынғы өтемақы тағайындалсын.
2008 ж. "___"___________бастап 2008 ж. "___"__________
кезеңіндегі ай сайынғы өтемақының мөлшері
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
2. Үлес 20__ж. "__"________________________бастап___адамға бөлінсін:
азамат (-ша)________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы)
20__ж. "__"________________бастап 20__ж. "__"_________________
кезеңіндегі ай сайынғы өтемақының мөлшері
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
а) асырауындағы_____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, туған күні)
б) асырауындағы_____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, туған күні)
Азамат (-ша)________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы)
20__ж. "__"_____________бастап 20__ж. "__"_________________
кезеңіндегі ай сайынғы өтемақының мөлшері
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
асырауындағы________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, туған күні)
М.О. Департамент директоры _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Басқарма (бөлім)
бастығы                   _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Тағайындау жөніндегі
маман                     _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
____________________________________________________________________
Шeшімнің жобасын дайындағандар:
М.О. ЗТМО бөлімшесінің бастығы _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
ЗТМО бөлімшесінің маманы     _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
Коды________________
_________________________бойынша
Бақылау және әлеуметтік қорғау департаментінің
2008 жылғы "___" ________N__________шешімі
Іс-қағаз N___________
Азамат (-ша)________________________________________________________
жасы бойынша мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыға ай сайынғы өтемақы тағайындау туралы
Жынысы______Туған күні___ ж. "___"________
Өтініш берілген күн 200_ж. "___"_________N________
Қазақстан Республикасының 2008 ж. "__"____маусымдағы N_____Заңының
____-б._____-т. сәйкес ай сайынғы өтемақы тағайындалсын.
2008 ж. "___"___________бастап 2008 ж. "___"__________
кезеңіндегі ай сайынғы өтемақының мөлшері
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
М.О. Департамент директоры _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Басқарма (бөлім)
бастығы                   _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Тағайындау жөніндегі
маман                     _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
____________________________________________________________________
Шeшімнің жобасын дайындағандар:
М.О. ЗТМО бөлімшесінің бастығы _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
ЗТМО бөлімшесінің маманы     _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
Коды________________
_________________________бойынша
Бақылау және әлеуметтік қорғау департаментінің
2008 жылғы "___" ________N__________шешімі
Іс-қағаз N___________
Азамат (-ша)________________________________________________________
Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы мөлшеріне дейін жеткізілген
зейнетақы төлемдеріне ай сайынғы өтемақы тағайындау туралы
Жынысы______Туған күні___ ж. "___"________
Өтініш берілген күн 200_ж. "___"_________N________
Қазақстан Республикасының 2008 ж. "__"____маусымдағы N_____Заңының
____-б._____-т. сәйкес ай сайынғы өтемақы тағайындалсын.
2008 ж. "___"___________бастап 2008 ж. "___"__________
кезеңіндегі ай сайынғы өтемақының мөлшері
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
_______________________________________________________________теңге
(кезеңі мен сомасы жазбаша)
М.О. Департамент директоры _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Басқарма (бөлім)
бастығы                   _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
Тағайындау жөніндегі
маман                     _______________ ____________
(Т.А.Ә.)       (қолы)
____________________________________________________________________
Шeшімнің жобасын дайындағандар:
М.О. ЗТМО бөлімшесінің бастығы _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
ЗТМО бөлімшесінің маманы     _____________ ____________
(Т.А.Ә.)      (қолы)
Әскери қызметшілердің, ішкі істер органдары қызметкерлерінің
қатарындағы зейнеткердің зейнеткерлік іс-қағазынан базалық
зейнетақы төлеміне ай сайынғы өтемақы тағайындау туралы
үзінді көшірме
Зейнеткерлік іс-қағаз N__________
Тегі______________Аты_____________Әкесінің аты_______________
Туған күні___________ж. "___"______________
Тұрғылықты мекен-жайы_______________________________________________
____________________________________________________________________
2008 ж.______ - ______үшін 2008 ж._______бастап___________кезеңінде
(1-жарты жылдықтағы төлеу кезеңі)      (төлем айлары)
_________________теңгеден_________________________
(ай сайынғы сома)            (сомасы жазбаша)
ай сайынғы өтемақы төленсін*
Негіздеме:__________________________________________________________
М.О.       Басшы ____________ ____________________
(қолы)          (Т.А.Ә.)
Маман ____________ ____________________
(қолы)          (Т.А.Ә.)
Ескертпе:
толық емес ай үшін төлем жүргізілген кезде - қосымша:
2008 ж.____ __ күн үшін шілде -________ тг._____________
(толық емес айдың күндер саны)       (сомасы жазбаша)
деп көрсетіледі .
Әскери қызметшілердің, ішкі істер органдары қызметкерлерінің
қатарындағы мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақы
алушының іс-қағазынан базалық зейнетақы төлеміне ай
сайынғы өтемақы тағайындау туралы үзінді көшірме
Іс-қағаз N__________
Тегі______________Аты_____________Әкесінің аты_______________
Туған күні___________ж. "___"______________
Тұрғылықты мекен-жайы_______________________________________________
Жәрдемақы түрі______________________________________________________
(мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша)
2008 ж.______ - ______үшін 2008 ж._______бастап___________кезеңінде
(1-жарты жылдықтағы төлеу кезеңі)      (төлем айлары)
_________________теңгеден_________________________
(ай сайынғы сома)            (сомасы жазбаша)
ай сайынғы өтемақы төленсін*
Негіздеме:__________________________________________________________
М.О.       Басшы ____________ ____________________
(қолы)          (Т.А.Ә.)
Маман ____________ ____________________
(қолы)          (Т.А.Ә.)
Ескертпе:
толық емес ай үшін төлем жүргізілген кезде - қосымша:
2008 ж.____ __ күн үшін шілде -________ тг._____________
(толық емес айдың күндер саны)       (сомасы жазбаша)
деп көрсетіледі .
Әскери қызметшілердің, ішкі істер органдары қызметкерлерінің
қатарындағы мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақы алушының
іс-қағазынан мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу
жағдайы бойынша жәрдемақыларға ай сайынғы өтемақы тағайындау
туралы үзінді көшірме
Іс-қағаз N__________
Тегі______________Аты_____________Әкесінің аты_______________
Туған күні___________ж. "___"______________
Тұрғылықты мекен-жайы_______________________________________________
Жәрдемақы түрі______________________________________________________
(мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша)
2008 ж.______ - ______үшін 2008 ж._______бастап___________кезеңінде
(1-жарты жылдықтағы төлеу кезеңі)      (төлем айлары)
_________________теңгеден_________________________
(ай сайынғы сома)            (сомасы жазбаша)
ай сайынғы өтемақы төленсін*
Негіздеме:__________________________________________________________
М.О.       Басшы ____________ ____________________
(қолы)          (Т.А.Ә.)
Маман ____________ ____________________
(қолы)          (Т.А.Ә.)
Ескертпе:
толық емес ай үшін төлем жүргізілген кезде - қосымша:
2008 ж.____ __ күн үшін шілде -________ тг._____________
(толық емес айдың күндер саны)       (сомасы жазбаша)
деп көрсетіледі .

1. О назначении ежемесячной компенсации к государственному базовому
социальному пособию по случаю потери кормильца
гр.
___________________________________________________________________
Пол_________ Дата рождения "___"___________ _______ г.
Нетрудоспособные члены семьи ______, в т.ч. круглых сирот ______
Дата обращения "___"___________ 20__ г. N _____
Дата смерти кормильца "___"_____________20 ___ г.
Семья погибшего (умершего)
_____________________________________________________
(причина смерти)
Назначить ежемесячную компенсацию в соответствии с п.__ ст.__ Закона
РК от "___" июня 2008 г. N _______
Размер ежемесячной компенсации за период
с "___"__________ 2008 г. по "___"___________ 2008 г.
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
2. Выделить долю с "___"_____________ 20__ г. на ____ человек:
гр.
___________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, адрес)
Размер ежемесячной компенсации за период
с "___"__________ 2008 г. по "___"___________ 2008 г.
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
а) на иждивенца __________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения)
б) на иждивенца __________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения)
Гр. ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, адрес)
Размер ежемесячной компенсации за период
с "___"__________ 2008 г. по "___"___________ 2008 г.
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
на иждивенца ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения)
М.П. Директор Департамента ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Начальник управления
(отдела)                   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист по назначению   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
___________________________________________________________________
Проект решения подготовлен:
М.Ш. Начальник отделения ГЦВП ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист отделения ГЦВП     ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Код _________________
Решение N______ от "___"___________ 2008 года
Департамента по контролю и социальной защите
по ________________________
N дела __________
I. О назначении ежемесячной компенсации к государственному базовому
социальному пособию по возрасту
гр. _______________________________________________________________
Пол_________ Дата рождения "___"___________ _______ г.
Дата обращения "___"___________ 20__ г. N _________
Назначить ежемесячную компенсацию в соответствии с п.__ ст.__ Закона
РК от "___" июня 2008 г. N _______
Размер ежемесячной компенсации за период
с "___"__________ 2008 г. по "___"___________ 2008 г.
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
М.П. Директор Департамента ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Начальник управления
(отдела)                   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист по назначению   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
___________________________________________________________________
Проект решения подготовлен:
М.Ш. Начальник отделения ГЦВП ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист отделения ГЦВП     ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Код _________________
Решение N______ от "___"___________ 200_ г.
Департамента по контролю и социальной защите
N дела __________
О назначении ежемесячной компенсации к пенсионным выплатам,
доведенным до размера государственного социального пособия
гр. _______________________________________________________________
Пол_________ Дата рождения "___"___________ _______ г.
Дата обращения "___"___________ 20__ г. N _________
Назначить ежемесячную компенсацию в соответствии с п.__ ст.__ Закона
РК от "___" июня 2008 г. N _______
Размер ежемесячной компенсации за период
с "___"__________ 2008 г. по "___"___________ 2008 г.
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
_________________________________________________________ тенге
(период и сумма прописью)
М.П. Директор Департамента ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Начальник управления
(отдела)                   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист по назначению   ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
___________________________________________________________________
Проект решения подготовлен:
М.Ш. Начальник отделения ГЦВП ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Специалист отделения ГЦВП     ________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
Выписка из пенсионного дела пенсионера из числа военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел о назначении
ежемесячной компенсации к базовой пенсионной выплате
Пенсионное дело N ________
Фамилия _____________ Имя ______________ Отчество _________________
Дата рождения "___"_________________ __________ г.
Адрес места жительства ____________________________________________
___________________________________________________________________
Выплачивать ежемесячную компенсацию:* с ________ по _______ 2008 г.
(месяцы выплат)
по _______________ тг. ____________________________________________
(ежемесячная сумма)                 (сумма прописью)
за _________-__________ 2008 г.
(период выплаты 1 полугодия)
Основание _________________________________________________________
М.П.       Руководитель __________________ ________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
Специалист   __________________ ________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
* Примечание:
При наличии выплаты за неполный месяц - указывается дополнительно:
Июль - _____ тг. ________________ за ______ дней ___________ 2008 г.
(сумма прописью)    (кол-во дней неполного месяца)
Выписка из дела получателя государственного
базового социального пособия из числа военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел о назначении
ежемесячной компенсации к базовой пенсионной выплате
Дело N __________
Фамилия _____________ Имя ______________ Отчество _________________
Дата рождения "___"_________________ __________ г.
Адрес места жительства ____________________________________________
Вид пособия: _______________________________________________________
(по инвалидности, по случаю потери кормильца)
Выплачивать ежемесячную компенсацию:* с ________ по _______ 2008 г.
(месяцы выплат)
по _______________ тг. ____________________________________________
(ежемесячная сумма)                 (сумма прописью)
за _________-__________ 2008 г.
(период выплаты 1 полугодия)
Основание _________________________________________________________
М.П.       Руководитель __________________ ________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
Специалист   __________________ ________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
* Примечание:
При наличии выплаты за неполный месяц - указывается дополнительно:
Июль - _____ тг. ________________ за ______ дней ___________ 2008 г.
(сумма прописью)    (кол-во дней неполного месяца)
Выписка из дела получателя государственного
базового социального пособия из числа военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел о назначении
ежемесячной компенсации к пособиям по инвалидности,
по случаю потери кормильца
Дело N __________
Фамилия _____________ Имя ______________ Отчество _________________
Дата рождения "___"_________________ __________ г.
Адрес места жительства ____________________________________________
Вид пособия: _______________________________________________________
(по инвалидности, по случаю потери кормильца)
Выплачивать ежемесячную компенсацию:* с ________ по _______ 2008 г.
(месяцы выплат)
по _______________ тг. ____________________________________________
(ежемесячная сумма)                 (сумма прописью)
за _________-__________ 2008 г.
(период выплаты 1 полугодия)
Основание _________________________________________________________
М.П.       Руководитель __________________ ________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
Специалист   __________________ ________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
* Примечание:
При наличии выплаты за неполный месяц - указывается дополнительно:
Июль - _____ тг. ________________ за ______ дней ___________ 2008 г.
(сумма прописью)    (кол-во дней неполного месяца)