"Ұлттық медициналық холдинг" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 маусымдағы N 603 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 152 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.03.01 № 152 Қаулысымен.
"Ұлттық медициналық холдинг" акционерлік қоғамын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 451 қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Ұлттық медициналық холдинг" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамын сайлауды қамтамасыз етсін;
2) екі ай мерзімде үш тәуелсіз директордың кандидатурасы бойынша ұсыныс енгізсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 21 маусымдағы
N 603 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.03.12. N 294 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз),  2009.07.23. N 1120 Қаулыларымен.
"Ұлттық медициналық холдинг" акционерлік қоғамының
директорлар кеңесінің құрамы
Орынбаев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы             Министрінің орынбасары, төраға
Бишімбаев                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы            көмекшісі, орынбасар
Біртанов                    - Қазақстан Республикасының
Елжан Амантайұлы            Денсаулық сақтау вице-министрі
Кармазина                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Лена Мағауияқызы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Дәленов                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы             вице-министрі
Шарман                      - "Ұлттық медициналық холдинг"
Алмаз Төрегелдіұлы            акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Хьюберт Блум                - тәуелсіз директор
Грегори Паппас              - тәуелсіз директор
Сұлтанов                    - тәуелсіз директор
Серік Егелұлы

О составе совета директоров акционерного общества "Национальный медицинский холдинг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2008 года N 603. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года N 152
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.03.2010 N 152.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года N 451 "О создании акционерного общества "Национальный медицинский холдинг" и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание совета директоров акционерного общества "Национальный медицинский холдинг" в составе согласно приложению;
2) в двухмесячный срок внести предложение по кандидатуре трех независимых директоров.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июня 2008 года N 603
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 12.03.2009 N 294 (порядок введения в действие см. п. 2 ); от 23.07.2009 N 1120 .
Состав совета директоров акционерного общества
"Национальный медицинский холдинг"
Орынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович           Казахстан, председатель
Бишимбаев                  - Помощник Президента Республики
Куандык Валиханович          Казахстан, заместитель
Биртанов                   - вице-министр здравоохранения
Елжан Амантаевич             Республики Казахстан
Кармазина                  - вице-министр экономики и бюджетного
Лена Магауяновна             планирования Республики Казахстан
Даленов                    - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович           Казахстан
Шарман                     - председатель правления акционерного
Алмаз Торегельдиевич         общества "Национальный медицинский
холдинг" (по согласованию)
Хьюберт Блум               - независимый директор
Грегори Паппас             - независимый директор
Султанов                   - независимый директор
Серик Егельевич