Сари қаласында (Иран Ислам Республикасы) Қазақстан Республикасының консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 612 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сари қаласында (Иран Ислам Республикасы) Қазақстан Республикасының консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

Об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Сари (Исламская Республика Иран)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года N 612
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Открыть в городе Сари (Исламская Республика Иран) Консульство Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов