Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 мамырдағы N 363 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 635 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан мемлекеттік корпоративтік басқару мәселелері жөніндегі мамандандырылған кеңестер құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 мамырдағы N 363 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) (1-тармағы 1) тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамын дамыту мәселелері жөніндегі мамандандырылған кеңестің құрамына:
Күрішбаев                 - Қазақстан Республикасының
Ақылбек Қажығұлұлы          Ауыл шаруашылығы министрі,
төрағаның орынбасары
болып енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Есімов Ахметжан Смағұлұлы шығарылсын.
3) (1-тармағы 3) тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2007 года N 363
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года N 635
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2007 года N 363 "О создании специализированных советов по вопросам государственного корпоративного управления при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
1) (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 );
2) ввести в состав Специализированного совета по вопросам развития акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро" при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Куришбаева               - Министра сельского хозяйства
Ахылбека Кажигуловича      Республики Казахстан, заместителем
председателя;
вывести из указанного состава Есимова Ахметжана Смагуловича;
3) (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов