"Өнеркәсіппластмасса" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі тартқан мемлекет кепілдік берген қарызды мерзімінен бұрын өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 639 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің  213-бабына және "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Банкрот деп танылған "Өнеркәсіппластмасса" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі тартқан мемлекет кепілдік берген қарызды мерзімінен бұрын өтеу 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 011 "Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде 1902999,72 (бір миллион тоғыз жүз екі мың тоғыз жүз тоқсан тоғыз евро жетпіс екі евроцент) евроға баламалы сомаға 1996 жылғы 26 тамыздағы № 27-1-Г/4-96 Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігін атқару жолымен жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О досрочном погашении гарантированного государством займа, привлеченного товариществом с ограниченной ответственностью "Промпластмасса"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года N 639
В соответствии со  статьей 213 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить досрочное погашение гарантированного государством займа, привлеченного товариществом с ограниченной ответственностью "Промпластмасса", признанного банкротом, путем исполнения государственной гарантии Республики Казахстан от 26 августа 1996 года N 27-1-Г/4-96 в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программе 011 "Выполнение обязательств по государственным гарантиям", на сумму, эквивалентную 1902999,72 (один миллион девятьсот две тысячи девятьсот девяносто девять евро семьдесят два евроцента) евро.
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов