Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 280 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N 686 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысындағы су тасқынының салдарларын жою және әлеуметтік мақсаттағы объектілерді және тұрғын үйлерді қалпына келтіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 280  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен мақұлданған Оңтүстік Қазақстан облысындағы су тасқынынан зақымданған объектілерді қалпына келтіру жөніндегі 2008 жылға арналған іс-шаралар жоспарында:
"Білім беру объектілері" деген 1-бөлімде:
тақырыбында "Білім беру" деген сөздерден кейін "және денсаулық сақтау" деген сөздермен толықтырылсын;
7-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда "547,8" деген сандар "412,5" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда "284,7" деген сандар "200,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3, 4, 5, 6-жолдармен толықтырылсын:
"3
Көкбұлақ
ауылдық
дәрі-
герлік
амбу-
лато-
риясы
Сары-
ағаш
ауданы
Ақтөбе
ауыл-
дық
окру-
гінің
Көк-
бұлақ
елді
мекені
Ауы-
сымын-
да 60
адам
қабыл-
дайтын
Жаңа-
дан
құры-
лыс
салу
2008
жылғы
1
қазан
55,0
"Самұрық"
АҚ-ның "Қазато-
мөнеркәсіп"
ҰАК-ның
қаражаты
4
Бозсу
ауылдық
дәрі-
герлік
амбу-
лато-
риясы
Сары-
ағаш
ауданы
Ақтөбе
ауыл-
дық
окру-
гінің
Бозсу
елді
мекені
Ауы-
сымын-
да 60
адам
қабыл-
дайтын
Жаңа-
дан
құры-
лыс
салу
2008
жылғы
1
қазан
55,0
"Самұрық"
АҚ-ның "Қазато-
мөнеркәсіп"
ҰАК-ның
қаражаты
5
Әбдіхан
ауылдық
дәрі-
герлік
амбу-
лато-
риясы
Сары-
ағаш
ауданы
Ошақты
ауыл-
дық
окру-
гінің
Әбді-
хан
елді
мекені
Ауы-
сымын-
да 60
адам
қабыл-
дайтын
Жаңа-
дан
құры-
лыс
салу
2008
жылғы
1
қазан
55,0
"Самұрық"
АҚ-ның "Қазато-
мөнеркәсіп"
ҰАК-ның
қаражаты
6
Коммуна
ауылдық
дәрі-
герлік
амбу-
лато-
риясы
Сары-
ағаш
ауданы
Қошқар
ата
ауыл-
дық
окру-
гінің
Ком-
муна
елді
мекені
Ауы-
сымын-
да 60
адам
қабыл-
дайтын
Жаңа-
дан
құры-
лыс
салу
2008
жылғы
1
қазан
55,0
"Самұрық"
АҚ-ның "Қазато-
мөнеркәсіп"
ҰАК-ның
қаражаты
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 280
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2008 года N 686
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 280 "О мерах по ликвидации последствий наводнения и восстановлению объектов социального назначения и жилых домов в Южно-Казахстанской области" следующие изменения и дополнения:
в  Плане мероприятий по восстановлению объектов, пострадавших от наводнения в Южно-Казахстанской области на 2008 год, одобренном указанным постановлением:
в разделе 1. Объекты образования:
в заголовке после слова "образования" дополнить словами "и здравоохранения";
в графе 7:
в строке, порядковый номер 1, цифры "547,8" заменить цифрами "412,5",
в строке, порядковый номер 2, цифры "284,7" заменить цифрами "200,0";
дополнить строками, порядковые номера 3, 4, 5, 6, следующего содержания:
"
3
Сельская
врачебная
амбулатория
"Кокбулак"
Населенный
пункт Кокбулак
Актюбинского
сельского
округа
Сарыагашского
района
60 посе-
щений в
смену
Новое
строи-
тельство
1
октября
2008
года
55,0
Средства АО
"Самрук",
НАК
"Казатом-
пром"
4
Сельская
врачебная
амбулатория
"Бозсу"
Населенный
пункт Бозсу
Актюбинского
сельского
округа
Сарыагашского
района
60 посе-
щений в
смену
Новое
строи-
тельство
1
октября
2008
года
55,0
Средства АО
"Самрук",
НАК
"Казатом-
пром"
5
Сельская
врачебная
амбулатория
"Абдихан"
Населенный
пункт Абдихан
Ошактинского
сельского
округа
Сарыагашского
района
60 посе-
щений в
смену
Новое
строи-
тельство
1
октября
2008
года
55,0
Средства АО
"Самрук",
НАК
"Казатом-
пром""
6
Сельская
врачебная
амбулатория
"Коммуна"
Населенный
пункт Коммуна
Кошкаратинского
сельского
округа
Сарыагашского
района
60 посе-
щений в
смену
Новое
строи-
тельство
1
октября
2008
года
55,0
Средства АО
"Самрук",
НАК
"Казатом-
пром"
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов