Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қыркүйектегі N 919 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 шілдедегі N 728 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ю.А. Гагарин атындағы ғарышкерлер даярлайтын Ресей мемлекеттік ғылыми-зерттеу сынақ орталығында Қазақстан Республикасының сынаушы-ғарышкерлерін даярлауға байланысты шығыс нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қыркүйектегі N 919 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 34, 473-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ю.А. Гагарин атындағы ғарышкерлер даярлайтын Ресей мемлекеттік ғылыми-зерттеу сынақ орталығында Қазақстан Республикасының сынаушы-ғарышкерлерін даярлауға байланысты шығыс нормаларында:
1-тармақтағы "900" деген сандар "1500" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "1500" деген сандар "2000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі осы қаулыны іске асыру жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2005 года N 919
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2008 года N 728
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2005 года N 919 "Об утверждении норм расходов, связанных с подготовкой космонавтов-испытателей Республики Казахстан в Российском государственном научно-исследовательском испытательском центре подготовки космонавтов им. Ю.А. Гагарина" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 34, стр. 473) следующие изменения:
в  Нормах  расходов, связанных с подготовкой космонавтов-испытателей Республики Казахстан в Российском государственном научно-исследовательском испытательском центре подготовки космонавтов им. Ю.А. Гагарина, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 цифры "900" заменить цифрами "1500";
в пункте 2 цифры "1500" заменить цифрами "2000".
2. Национальному космическому агентству Республики Казахстан принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов