Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 тамыздағы N 763 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 шілдедегі N 633 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 372-1 қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
5-бағанда реттік нөмірлері 2, 3-жолдардағы "Олар қаржылық қызметтерді ұсынуы кезіндегі қаржы ұйымдарын қоспағанда," деген сөздер алынып тасталсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

Некоторые вопросы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2008 года N 763
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 23 июля 2008 года N 633 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольного агентства)" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
в приложении 372-1 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковые номера 2, 3 слова ", за исключением финансовых организаций при предоставлении ими финансовых услуг" исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов