Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 ақпандағы N 188 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 тамыздағы N 774 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік ресурстарға 2008 жылғы егіннің астығын сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 ақпандағы N 188 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 9, 103-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"күзгі кезеңде 7937382000 (жеті миллиард тоғыз жүз отыз жеті миллион үш жүз сексен екі мың) теңге мөлшерінде белгіленсін.";
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.С.Есімовке" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.Қ.Күрішбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2008 года N 188
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2008 года N 774
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2008 года N 188 "О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2008 года" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., N 9, ст. 103) следующие изменения:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"в осенний период в размере 7937382000 (семь миллиардов девятьсот тридцать семь миллионов триста восемьдесят две тысячи) тенге.";
в пункте 2 слова "Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С." заменить словами "Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Куришбаева А.К.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов