Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 778 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға  қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 28 тамыздағы
N 778 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Өнімдердің экспортына рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 наурыздағы N 188  қаулысы .
2. "Өнімдердің экспортына рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі N 296  қаулысы .
3. "Металлист" Орал зауыты" акционерлік қоғамына "Өнім әкелуге рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 11 тамыздағы N 762  қаулысы .
4. "Орта Азиялық тасбақаны экспорттауға рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі N 1153  қаулысы .
5. "Уран өнімінің экспорты туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 120  қаулысы .
6. "Уран өнімінің экспорты туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 4 наурыздағы N 261  қаулысы .
7. "Уран өнімінің экспорты туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 наурыздағы N 266  қаулысы .

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 778
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 августа 2008 года N 778
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1998 года N 188 "О выдаче разрешения на экспорт продукции".
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года N 296 "О выдаче разрешения на экспорт продукции".
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1998 года N 762 "О выдаче разрешения акционерному обществу "Уральский завод "Металлист" на ввоз продукции".
4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1153 "О выдаче разрешения на экспорт среднеазиатской черепахи".
5.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 120 "Об экспорте урановой продукции".
6.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2002 года N 261 "Об экспорте урановой продукции".
7.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2002 года N 266 "Об экспорте урановой продукции".